Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Sosyal Latin İleri Seviye Dans Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Latin Figürlerini Daha İleri Taşımak İsteyenlere Kaçırılmayacak Fırsat!

Latin danslarına ilginiz var, yetenek ve teknik bilgilerinizi ileri taşımak istiyorsanız erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Latin dansı becerilerinizi geliştirecek bir kursa dahil olma fırsatı sunuyoruz! %100 öğrenme garantisiyle ve Avrupa standartlarında uygulamalı Latin dansları eğitimi programı ve fiyat bilgisi için bize ulaşın…

Latin danslarında yeteneğinizi geliştirmek, başlangıç programında öğrendiğiniz teknikleri daha da detaylandırarak bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizleri 12 hafta 12 saatlik Sosyal Latin Dansları İleri Seviye Dans Kursu programımıza bekliyoruz. 12 haftalık süre sonunda bilginizin ve tekniğinizin ne kadar geliştiğini görecek ve Latin danslarında özgürce dans etmeye başlayacaksınız. Beden farkındalığı, müzik ve ritim bilgisi, Latin danslarının çeşitleri ve her birine özel adımlar, dönüşler, doğaçlamalar ve figürler ile siz de Latin danslarında farkınızı ortaya koyacaksınız.

Monotonluğunuzdan kurtulacak ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Bedeninizi hareketsizlikten kurtararak beden dilinizi daha iyi kullanabilecek, sahne deneyimi kazanarak özgüveninizi tazeleyeceksiniz! Yepyeni bir hobi sahibi olmak istiyorsanız Dans Akademi sizler için en kapsamlı Sosyal Latin dansları programını hazırladı! Sosyal Latin dansları kurs fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Latin danslarına merak duyanlar, Latin dansı bilgisini daha ileri seviyeye taşımayı arzulayanlar ve keyifli vakit geçirerek hayatına renk katmak isteyenleri Dans Akademi Sosyal Latin Dansları İleri Seviye kursumuza erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile bekliyoruz! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Sosyal Latin dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimimiz ile geliştirdiğimiz, Türkiye’nin bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanmış ilk ve tek eğitim sistemimiz ile dans tutkunlarına, dans etmek isteyenlere ve kariyerini dans üzerine kurmayı arzulayanlara yönelik dans eğitimleri veriyoruz! Dansa kendini adamış tecrübeli dans eğitmenleri, alanında uzman koreograflar, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı sertifika imkanı, kariyer ve eğitim danışmanlığı ile Türkiye’de en yüksek memnuniyet oranına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz! Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimleri, öğrenci memnuniyetini önemseyen bir ekip, samimi bir atmosfer, hijyene önem veren ve her daim temiz bir eğitim kurumu, dans eğitimlerinin ardından yeteneğinizi gösterebileceğiniz dans gösterileri, dans yarışmaları ve keyifli etkinliklerle dolu bir maceraya katılmak için Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu Dans Akademi ile tanışın!

Hem başarılı bir Latin dansçısı olmanız, hem de dans tutkunuzu daha ileriye taşımanız için tüm eğitim ihtiyaçlarınızı karşılıyor; destekleyici eğitimlerimizle kendinizi geliştirmenize imkan sağlıyoruz.

Sosyal Latin dans eğitimlerimize başlamadan önce seviyenizi ölçüyor, ihtiyaçlarınızı belirliyor, bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, bilginize, Latin danslarını hangi seviyede yapmak istediğinize göre şekillenen dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimizin ilk adımlarında onlara yardımcı oluyor; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışmalarına imkan sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

İleri Seviye Sosyal Latin Dansları Eğitimi ile Latin Ateşini Derinden Hissedeceksiniz!

“Yeteneğim var, dans etmek istiyorum ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum!” ya da “mesleğimden memnun değilim, yeni bir kariyere başlamak istiyorum” diyorsanız doğru yerdesiniz! Latin dansları İleri seviye programı ile dansını bir adım daha yukarı taşımak isteyen öğrencilerimize erken kayıtta %50 indirim fırsatı sunuyoruz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Dans Akademi olarak dans ederek eğlenmek isteyen, capcanlı Latin figürleriyle enerjisini atmaya ihtiyacı olan ve kariyerini dans üzerine kurmayı arzulayan öğrencilerimizin her anında yanlarında oluyor; nitelikli dansçılar, başarılı dans eğitmenleri ve koreograflar olmaları için en kapsamlı eğitimlerle onları teşvik ediyoruz. Hayallerinizden vazgeçmeyin!

Latin danslarını uzman eğitmenler tarafından iyi yapılandırılmış detaylı bir eğitim programıyla, hijyenik ve ferah bir ortamda öğrenmek isteyen tüm öğrencilerimize samimi ve güvenli bir ortam sunuyoruz. Öğrencilerimizin mutluluğunu ve başarılarını önemsiyoruz! Sizi hayatın rutinlerinden kurtaracak eğlenceli bir ortamda yepyeni bir dünyaya adım atmak ister misiniz? Latin danslarının daha da derinlerine ineceğimiz ileri seviye programımız hakkında fiyat bilgisi ve program hakkında sorularınız için ize ulaşmanız yeterli.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46