Dans Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Zarafet Kursu

Beğenileri Duruşunuzla Kazanın!

Özgüveninizi Kazandıkça Daha Çok Saygın Olacaksınız! Zarafet Kursu Dans Akademi

Çarpıcı bir imajla çevrenizde adınızı duyurmak, karakteriniz ve nezaketinizle öne çıkmak istemez misiniz? Görgünüzle herkesin sevgisini ve saygısını kazanacak, etrafınızda bir rol model olacaksınız.

Hayatınızın her anında davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Duruşunuzdan sofra adabı bilginize, nezaket kurallarından genel kültürünüze kadar aktivitelerinizde sizi öne atacak her püf noktayı öğreneceksiniz. Zarafetinizle akıllarda kalacak, çevreyle uyum içinde yaşamanın keyfini yaşayacaksınız. Yalnızca sosyal hayatınızda değil, kariyerinizde de kibarlığınızla başarıya ulaşacaksınız.

Zarafet kursu programımızı doğru davranış biçimleri edinmek isteyen, mesleği gereği insanlarla sürekli iletişim halinde olan, çevresiyle daha uyumlu bir yaşam geçirmeyi arzulayanlar için hazırladık!

Araştırmalara göre kurumsal ve sosyal hayatta konuşma ve davranış adabını bilen insanlar daha mutlu, daha sosyal ve başarılılar. Firmalar da imajı güçlü olan adayları işe alıyorlar.

zarafet kursu

Tüm Zarafet Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
4 Hafta 10 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Zarafet Kursu Programı – Nezaketinizle Büyüleyin!

Kendinizi baştan yaratacağınız, hayatınıza bambaşka bir pencere açacağınız Zarafet Kursu ile Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 4 hafta 10 saatlik kursumuz sonrası zarafet sahibi bir birey olmak için ihtiyacınız olan teorik ve pratik tüm bilgiye sahip olacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Zarafet Kursu Dans Akademi’de!

Zarafet ile mesleğinizde öne çıkmak, kendinizi geliştirmek, duruşunuzla adınızdan söz ettirmek istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Zarafet kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

zarafet kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
zarafet kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Zarafet kursu, dans kursları ve diğer destekleyici kursları sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı zarafet kursu

MEB Onaylı Sertifika

Zarafet eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında zarafet eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

zarafet kursu fiyatları

Değişiminizle Hayran Bırakın!

Toplum içinde olmak sizi gergin biri haline mi getiriyor? İnsan ilişkilerinizde daha anlaşılır olmak ve daha rahat iletişim kurmak mı istiyorsunuz?

Kendinize biraz zaman ayırın. Sosyal hayatınızda ve kariyerinizde sizi engelleyecek çekingenliklerinizden zarafet eğitimi ile uzaklaşın. İnsan ilişkilerini sağlamlaştırmak, saygınlık kazandıracak bir duruş sahibi olmak istiyorsanız, daha mutlu bir yaşamın tüm püf noktalarını sizlere açıklıyoruz. Dans Akademi Zarafet kursu ile başarılı insan ilişkileri kuracak, nezaketinizle davetlerin aranılan ismi olacaksınız.

Önce kendinizi sonra çevrenizi şaşırtacaksınız. Sosyal hayatınızda ve iş ilişkilerinizde çekingen duruşunuzu arkanızda bırakacak; özgüveninizle ışıldayacaksınız.

Kaliteli Bir Duruş Kazanın

Her zaman karşılaşabileceğiniz durumlara hazır olacak, nerede nasıl davranmanız gerektiğini bileceksiniz. Örnek bir insan modeli hale gelecek ve herkesin beraber çalışmak istediği bir insan olacaksınız.

Kendinize özgü bir imaj yaratacak, varlığınızla herkesi büyüleyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde dikkat çeken bir isim olacaksınız. Etkileyici görünümünüz, nezaketiniz ve gelişmiş iletişim becerilerinizle iş imkanlarınız artacak. Dans Akademi Zarafet Kursu ile kendinizi geliştirmek, hayat kalitenizi artırmak için verebileceğiniz en doğru kararlardan biri!

Karakteriniz ve İmajınız konuşacak! Kendinizi daha özgür ifade edebileceğiniz; beğenilen duruşunuz sayesinde parmakla gösterilen biri olacaksınız!

zarafet kursu
zarafet eğitimleri

İmajınızla Akıllarda Kalın

Çevrenizde görünürlüğünüzü arttırarak kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir hayata ilk adımı Zarafet kursuyla atın!

Daha aktif, sosyal ve mutlu bir hayat için dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Zarafet kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız. Yeni bir siz yaratın, ana karakter siz olun!

Dans Akademi’de herkese göre bir eğitim var! Meslek hayatında daha anlaşılır ve sevilen bir isim olmak isteyenleri, imajıyla özenilmeyi arzulayanları Zarafet Kursu bekliyor!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Zarafet eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 400’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Zarafet eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Zarafet eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Zarafet kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

zarafet dersi
meb ruhsatlı zarafet kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Zarafet kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Zarafet kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Zarafet derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Zarafet Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı Zarafet dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Zarafet derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Zarafet eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Zarafet en iyi bizimle öğrenilir! Öğrencilerimizi sahnelerinde uzmanlaştıracak Zarafet eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı zarafet eğitimi

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Kursunuzu Seçin!

Kendinizi geliştirmeye nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız biz yardımcı olalım!

En İyilerden Eğitim Alın!

Alanında uzman isimlerden alacağınız eğitimlerin hayatınızda yarattığı farkı görün!

Özgüven Dolu Günler Yaşamaya Başlayın!

Sosyal hayatınızda ve kurumsal yaşantınızda yeteneklerinizle dikkat çekin!

zarafet kursu mezunları

400 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize zarafetin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Zarafet kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Zarafet dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler zarafet kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
zarafet workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

zarafet kursları
zarafet kursu iş imkanı

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Dans kurslarımızı ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Zarafet eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Zarafet kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Zarafet eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

zarafet eğitimleri
zarafet kursu fiyatları

MEB Onaylı Zarafet Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Zarafet Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kendine özgü bir imaj oluşturan ve farklı branşları da merak eden öğrencilerimiz; hem öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Zarafet Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Zarafet kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Zarafet kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Zarafet eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Zarafet kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Zarafet eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Zarafet dersleri veriyoruz.

zarafet kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Zarafet dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Zarafet kursu sonrası dans etmeyi öğrenmek isteyenler için uygun dans eğitimlerine yönlendiriyor; eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Zarafet eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Ana Karakter Siz Olun: Yepyeni Bir Tarz, Kaliteli Bir Hayat

İletişim modelinizi geliştirerek daha aktif bir hayata sahip olmak, duruşunuzla herkesi etkilemek istiyor ve başarıya nezaketinizle imza atmak istiyorsanız; gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi zarafet kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Zarafet eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
zarafet kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Zarafet eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak eğitimlerimizde uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Zarafet eğitimi sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Zarafet kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Zarafet kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız ve Zarafet dahil geri kalan tüm destekleyici eğitimlerimiz için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Zarafet kursları eğitmen kadromuz; Zarafet ve modellik mesleğinde deneyimli, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü modacılarıyla ve fotoğrafçılarıyla çalışmış, yıllarını Zarafet mesleğine adamış isimlerden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, podyumun sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Sosyal Latin Dansları Kursu, Salon Dansları Kursu, Serbest Stil Dans Kursları, Halk Dansları başta olmak üzere tüm dans kurslarında ve Mankenlik, Diksiyon, Zarafet, Etkili iletişim ve İmaj gibi daha birçok destekleyici eğitim ve kurumsal dans sınıflarımızın da tamamında ders telafi imkanı bulunmaktadır. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Foxtrot eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Zarafet eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Zarafet Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

Zarafet eğitimi alarak adımlarıyla göz alan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

185

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 925 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46