Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Oryantal Kursu

Oryantal Ezgileri Seni de Baştan Çıkarsın!

Yerinde Durma, Oryantalin Kıvrak Ritimlerine Kendini Kaptır! En İyi Oryantal Kursu Dans Akademi

Ortadoğu’dan Asya’ya, Avrupa’dan Amerika’ya bir kültür mirası olan Oryantal, tüm cazibesi ve çekiciliği ile sizi de kendine hayran bırakacak!

Esnekliğini ve kıvraklığını geliştirmek, eğlenceli bir ortamda dans etmeyi öğrenmek, fit ve güçlü bir vücuda sahip olmak ve sosyalleşmek isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Müzik ve ritim algısından beden farkındalığına, sahne kullanımından jest ve mimiklerle ifade becerisine, göbek ve kalça hareketlerinden dönüşlere kadar ihtiyacınız olacak teorik ve pratik dans etme bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli eğitim kurumu Dans Akademi ile ulaşacaksınız.

Oryantal Kursu; bedeninin sınırlarını keşfederken özgüven kazanmak, dans etme becerilerini geliştirmek ve hayata dansın penceresinden bakmak isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl oryantal eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

oryantal kursu

Tüm Oryantal Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Oryantal Kursu Programı – Çekici Bir Kıvraklık Yakala!

1.seviye Oryantal Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Oryantal Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Oryantal Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Oryantal Kursu Dans Akademi!

Bedeniniz kıpır kıpır oryantal ezgilerinin ritmiyle canlansın! Dans ederek eğlendiğiniz, profesyonel dans hocalarımızla yeteneklerinizin şekillendiği, kendinizi geliştirdiğiniz, içinizdeki kıvrak dans ateşini ortaya çıkaran oryantal dans dersleri için bizi tercih edebilirsiniz. Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıkların esasa alınarak hazırlanan programıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu Dans Akademi, en dinamik ve kapsamlı dans derslerini sizlere sunuyor!

oryantal eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
oryantal eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı oryantal kursu

Oryantal Kursu Sertifikası

Oryantal eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz oryantal kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Oryantal Dans Kursu 1 1

Oryantal Müziklerde Yerinizde Duramıyor musunuz?

Hayatınıza farklı bir canlılık katsanız, monotonluktan kurtulsanız ne iyi olurdu değil mi? Dans ederek bedeninizi esneklik ve kıvraklıkla tanıştırın! Oryantal kursu sizi bekliyor...

Oryantali seviyor, evde oynamadan duramıyor ya da kına gecelerinin pist yıldızı mı oluyorsunuz? Dans tutkunuzu neden daha ileri bir seviyeye taşımıyorsunuz? Dinamik, heyecanlı, sizi forma sokacak teknikleri ve kilo vermenize imkan sağlayacak, hiç durmayan hareketleriyle bedeninizin esnekliğini keşfedin. Hobinizi tutkuya dönüştürün, dans sizin bir parçanız olsun!

Çok eğleneceğiniz, dans etmenin tatlı yorgunluğuyla her gün biraz daha dans etmek isteyeceğiniz bir hobiniz olsun!

Oryantalin Akıcı Hareketleriyle İncelin!

Spor yapmaya üşeniyor ama kilo vermek ve biraz incelmek mi istiyorsunuz? Bel çevrenizi Oryantal dans ile canlandıracak, eğlenirken fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız!

Oryantal dansı eğlenceli olduğu kadar doğru eğitmenlerle yapıldığında oldukça sağlıklı bir dans türü. Siz de oryantalin renkli dünyasında özgürce dans edebilir, dans ederek sosyalleşebilirsiniz! Vücudunuz gelişecek, zihninizi meşgul eden bütün düşünceler oryantal ile uzaklaşacak! Dans Akademi Oryantal Kursu programı ile kendinize yepyeni bir dünyaya adım atma şansı tanıyın!

Dans Akademi’nin rahat, temiz ve ferah atmosferinde oryantalin tüm tekniklerini öğrenecek, eğlenirken istediğiniz inceliğe ulaşacaksınız!

Oryantal Kursu Fiyatlari 1
Oryantal Kursu Ucret 1

Pullu Kemerlerinizi Takın, Sahneye Çıkın!

Işıl ışıl kemerleriyle dans motivasyonunuzu artıracak Oryantali bir de bizimle tecrübe edin! Dans etmek vazgeçemeyeceğiniz bir hobi, Oryantal eğlenceli bir yolculuğa çıkış biletiniz olsun!

Özgürce dans etmek isteyen, bir hobisinin olmasını arzulayan herkesi; oryantali daha profesyonel bir seviyeye taşıyıp, mesleki bilgi edinmek isteyen dans tutkunlarını çağırıyoruz. dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Oryantal kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Haydi, ne bekliyorsunuz? Kendinizi Oryantal ile şımartmanın zamanı geldi de geçiyor bile! Dans Akademi ailesine katılın, fark yaratan eğitimi le dansa ayrı bir pencereden bakın!

Uluslararası Eğitim Standardı

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan, en kapsamlı oryantal eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 630’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yeni oryantal eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Oryantalin keyifli dünyasına adım atacağınız kursumuzda, ister hobi amaçlı ister profesyonel olsun, dünyanın en iyi dans okulları ve oryantal kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız dersler sayesinde farklı uzmanlık alanlarında, ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

oryantal eğitimi
meb ruhsatlı oryantal kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı oryantal kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir oryantal kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve oryantal ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların oryantal eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Oryantal Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı oryantal dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Oryantal derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda oryantal eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Oryantal’den bizimle keyif alın! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak oryantal kursu sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

oryantal dersi

Öğrenci Yorumları

Durmayın, Hemen Başlayın!

Oryantalin ritmiyle içiniz kıpırdanıyorsa, haydi, dansa!

Oryantal Melodilerini Bizimle Keşfedin!

Dans Akademi’de kendinizi geliştirecek, oryantali yeniden tanıyacaksınız!

Bel Kemerleri Hazır Mı? Şimdi Dansın Tam Zamanı!

İçinizdeki dansçıyı gizlemeyin, oryantal müzik bedeninizde can bulsun!

oryantal dans

630 Mezun Öğrenci

İlk günden itibaren Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize oryantali tanıttık; oryantal dansının teknik ve pratiğini öğrettik.

Tam donanımlı oryantal kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel oryantal kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye oryantal dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek oryantal eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

490 Akademi Yıldızı

Oryantal eğitimi alan 400’den fazla öğrencimiz sahnelerde parladılar, profesyonel kariyer hedeflediler, hayallerini gerçekleştirdiler.

Temel ve ileri oryantal kursu ile destekleyici eğitimlerimizi bitirerek kariyerlerine sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; dans ve sahne sanatlarının farklı branşlarında Türkiye’nin önde gelen isimleri arasında yer almayı başardılar. Dans topluluklarında yer alarak müzikaller sergilediler, festivallere konuk oldular, dizi, reklam ve filmlerde yeteneklerini gösterme fırsatı buldular, başarılı sanatçıların dansçısı oldular.

Dans Akademi olarak oryantal eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz sahnelerin tozunu yutarken ve adınızı Türkiye’nin ünlü isimleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

oryantal dans dersi
dans eğitimleri

53 Dalda Dans ve Sanat Eğitimleri

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız dans ve destekleyici eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir oryantal kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

oryantal kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Oryantal eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, dans sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece oryantal kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Oryantal kursu sayesinde usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik oryantal eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz oryantal eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

oryantal dans kursu istanbul
oryantal kursları

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

İş İmkanı

Oryantali hobiden mesleğe dönüştürmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Oryantal kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve dizi projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

en iyi oryantal kursu
oryantal eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işinde en iyiyi hedefleyen tüm öğrencilerimize oryantal dansı eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece oryantal kursu süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere destekleyici eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için oryantal eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

oryantal dans dersleri

Oryantal Dans Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Oryantal Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Amatörden profesyonele giden dans yolculuğunda öğrencilerimiz hem ileri seviye dans tekniklerini öğrenmek hem de daha iyi dans sanatçılığı yapmalarını sağlayacak bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız oryantal kursu sonrası öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Oryantal Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Oryantal kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, oryantal kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı oryantal eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, oryantal eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun oryantal kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre oryantal eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan oryantal dersleri veriyoruz.

oryantal kursu tavsiye

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi oryantal dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için oryantal eğitimleri sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Oryantal eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kıvrak Ezgilerle Yeteneğiniz Ortaya Çıkacak! – Oryantal Kursları ile Hayatınıza Hareket Katın!

Oryantali en esnek ve en zarif şekilde yapmak istiyorum, oryantal dansı çok seviyorum ve öğrenmek istiyorum diyorsanız; Dans Akademi’de size de yerimiz var! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans kursunu bulalım, oryantal kursları ile hayatınıza yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Dans Akademi Oryantal Kursu 1

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik oryantal eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
oryantal kursu ücret

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı oryantal eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

En iyi oryantal kursu Dans Akademi olarak oryantal eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Oryantal dansını amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Oryantal kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Oryantal kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Oryantal kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi oryantal kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan oryantal kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Oryantal kursu Florya, oryantal kursu Bahçelievler, oryantal kursu Ataköy, oryantal kursu Yeşilköy, oryantal kursu Zeytinburnu, oryantal kursu Avcılar olarak hizmet veren oryantal kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu, Flamenko Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Street Jazz Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa, Tango, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Oryantal kursu eğitmen kadromuz; oryantal dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca oryantal dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu gibi Halk Dansları Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Salon Dansları Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Oryantal kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Oryantal kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin oryantal kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Oryantal dersi alan insanların çoğu kendi bedenindeki değişiklikleri farkediyor. Aslında bu dansı spor niyetine yapan büyük bir kitle var. İster evinizde isterseniz bir dans kursu bünyesinde yapacağınız Oryantal ile birlikte siz de kendinizdeki değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz. Dans, beden farkındalığınızı yükseltmesi, stres atmanızı sağlamasıyla tercih edilen en keyifli hobilerden biriyken; bir yandan postürünüzü düzeltecek, daha kıvrak bir vücuda, dik ve kendinden emin bir duruşa sahip olmanızı sağlayacak.

Elbette. Oryantal her yaştan insanın yapabileceği eğlenceli ve hareketli bir dans olmakla birlikte dönüşler, adımlar, bacak – kol koordinasyonları ve çoğunlukla göbek ve bel hareketlerine bağlı bir danstır. Kökeni Orta Doğu olan Oryantalin tekniklerini çok daha iyi kavramak, yaratıcı koreografileri kolaylıkla oluşturmak, figür kombinasyonlarınızı geliştirmek istiyorsanız oryantal kursu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi oryantal kursu

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Oryantal eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Oryantal eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Oryantal Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

630+

Mezun Öğrenci

Oryantal eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

3.530

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 18 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46