Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Rueda Kursu

Latin Kıvraklığını Yeniden Keşfetmeye Hazır Mısın?

İçindeki Dansçıyı Dinle, Rueda’nın Enerjisiyle Hayatını Renklendir! Rueda Kursu Dans Akademi

Dans etmeyi sevenler, bir grubun parçası olmak isteyenler; yeni arkadaşlıklar kuracağınız, en dinamik yolla sosyalleşebileceğiniz Rueda kurslarına sizi de bekliyoruz!

1950’lerin sonunda popüler olan Rueda, çember şeklini alan bir grubun yaptığı karışık ama eğlenceli bir dans. Minimum iki çift ile yapılan dansta kıvraklığınızı sergilemenin tadına varacaksınız! Kalabalık toplulukların dansı Rueda ile sosyalleşerek bir grubun parçası olmanın hazzını yaşayın!

Rueda, salsa figürlerini andıran hareketleriyle Latin ezgilerinin havasını sınırsızca solumanızı sağlayacak. Dans Akademi’de Rueda kursu ile hem sosyalleşecek hem de kendinizi geliştireceksiniz.

Her yıl Rueda eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

rueda kursu

Tüm Rueda Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Rueda Kursu Programı – Bu Dans Bambaşka!

1.seviye Rueda Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Rueda Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Rueda Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Rueda Kursu Dans Akademi

Grup danslarından hoşlanıyor, sosyalleşmek için bir hobi mi arıyorsunuz? Dans etmeyi sevenlerin ve müziğin ritmine kapılanların yeri Dans Akademi’de; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Rueda kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

en iyi rueda kursu

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
rueda kursu ücret

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı rueda kursu

MEB Onaylı Sertifika

Rueda eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Rueda kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden rueda eğitimi alarak suça ortak olmayın!

rueda kursu tavsiye

Sosyalleşmenin En Doğru Seçimi: Rueda!

Çember dansıyla, rahat Dans Akademi ortamında sosyalleşiyoruz, yeni arkadaşlıklar kuruyor, dans etmeye devam ediyoruz!

Rueda’nın eşsiz figürleriyle dans ederken eğlenecek, eğlenirken yeni arkadaşlıklar kuracaksınız! hayatına bir hobi katmak isteyen, dans etmeyi seven, kendine zaman ayırmayı düşünen ve sosyalleşmeyi arzulayanları ve tabii ki dans tutkunlarını Dans Akademi Rueda kursu programımıza bekliyoruz.

Eğleneceğiniz samimi bir ortamda bir dans öğrenmek istemez misiniz? Dans Akademi rueda kursları hayatının temposunu değiştirecek. Siz de ailemize katılın, bizimle dans etmenin keyfini yaşayın!

Sen de Dans Et, Canlılığı Keşfet

Rueda kursu ile seni herkesten ayıran bir hobiye sahip ol! Günlük koşuşturmaları bir kenara bırak, içindeki yeteneği keşfetmeye Rueda Kursu ile başla!

Monotonluktan dinamik hayata giden dans yolculuğunuzda sizlere eşlik etmek istiyoruz. Dans ederek yeni kültürleri öğreneceğiniz, hayatınıza hareket katmanın en keyifli yolu Dans Akademi dans kursları ile siz de bedeninizi kalıplardan çıkaracak; hayatınıza farklılık katacak ve yeni insanlar tanıyacaksınız!

Beraber dans etmenin keyfini yaşayalım! Hızlı adımlar, estetik dönüşler, muhteşem figürler rueda kursları ile sizleri bekliyor, haydi ne duruyorsunuz?

rueda kursu ücretleri
rueda kursu

Sahneye Çık, Hobini Tutkuya Dönüştür

Dans sizi çok değiştirecek! Yeteneğinizin farkına vardığınız anda durmadan dans etmek isteyeceğiniz renkli hayata adım attınız!

Sahneye çıkın, amatör bir hobi sahibi ya da profesyonel bir dansçı olabilirsiniz! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Rueda kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans en çok bizimle güzel, Dans Akademi ailesine katılın, hobinizin dans tutkusuna dönüşmesini sağlayalım!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Rueda eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Rueda eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Rueda eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Rueda kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

rueda eğitimi
meb rueda kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Rueda kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Rueda kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Rueda ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların rueda eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Rueda Dans Kursu Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı Rueda dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Rueda derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Rueda eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Rueda en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Rueda eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

rueda kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Kendinizi Keşfedin!

Müzik duyduğunuzda içiniz kıpır kıpır mı oluyor? Kalkın, dans ediyoruz!

Sahnede, Sıradanlığa Meydan Okuyun!s Akademi ile Arttır!

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi ile yeteneğinize estetik katacaksınız!

Muhteşem Figürlerinizle Baş Döndüreceksiniz!

Dans etmek sizin tutkunuz olsun! Ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmanın keyfini sahnede yaşayın!

rueda eğitimi

200 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Rueda dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Rueda kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel rueda kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Rueda dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek rueda eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
rueda kursu fiyatları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir rueda kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece rueda eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
rueda dersleri

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik rueda eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz rueda eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

rueda kursları
rueda kursu istanbul

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Rueda kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Rueda eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Rueda kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Rueda eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

rueda eğitimleri
en iyi rueda kursu

MEB Onaylı Rueda Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Rueda Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çember dansıyla sosyalleşen, danstan keyif alan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız rueda kursu sonrası öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Rueda Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Rueda kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Rueda kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Rueda eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Rueda kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Rueda eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Rueda dersleri veriyoruz.

rueda kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Rueda dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Rueda kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Rueda eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Rueda’nın Eşsiz Ritmi ve Eğlenceli Grup Çalışmasıyla Muhteşem Figürler Sergiliyoruz!

Dans ederek mutlu oluyor, hareketlenmekten büyük keyif alıyorsanız, grup danslarını seviyor ve sosyalleşmek istiyorsanız; Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi rueda kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Rueda eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
rueda dersi

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı rueda eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Rueda eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Rueda’yı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Rueda kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Rueda kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Rueda kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Rueda kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Rueda kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Rueda kursu Florya, rueda kursu Bahçelievler, rueda kursu Ataköy, rueda kursu Yeşilköy, rueda kursu Zeytinburnu, rueda kursu Avcılar olarak hizmet veren rueda kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Rueda Kursu, Salsa Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Rueda kursu eğitmen kadromuz; rueda dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca rueda dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Rueda Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu gibi Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Rueda dans kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Rueda kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin rueda kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Rueda, canı sıkılan, kendine yeni bir hobi edinmek isteyen ve aynı zamanda sosyalleşmeye günlük hayatında fırsat bulamayan insanlar için en uygun kurslardan biridir. Ritmik dans figürleri ve çember şeklinde dans etme stiliyle, arkadaşlarınız ile çok eğlenebilir, onlarla keyifli vakitler geçirmenin en dinamik yolunu Rueda Kursu ile bulabilirsiniz. Dans ederek yalnızca sosyalleşip eğlenmeyeceksiniz. Dans etmenin bedeninize ve zihninize de büyük faydaları vardır. Dans ederek solunumunuzu düzenler, kan dolaşımınızı hızlandırır, eklemlerinizi çalıştırarak hareketsizlikten meydana gelebilecek tüm ağrıları engellemiş olursunuz. Dans ederken zihninizi de tazeleyecek, sorunlarınızı dans kursu ile biraz kenara bırakabileceksiniz.

1960’lı yıllarda ortaya çıkmış, Küba kökenli bir danstır. Dansın figürleri, adını yansıtır. En az iki çiftin bir araya gelerek çember oluşturduğu ve hızlı figürleri sergileyerek eğlendiği dansın Türkçe karşılığı “çember” ve “tekerlek” demektir. Grupla eğlencenin doruk noktasını bulacağınız dinamikliğiyle dans ederek eğlenmeyi seven insanların odak noktasıdır. Rueda, figürlerini kolayca öğrenebileceğiniz bir danstır ancak, tek başınıza keyif alamayabilirsiniz. Kendinize uygun bir dans kursunda grup içinde eğlenmek sizi dans etmeye daha çok teşvik edecektir.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Rueda eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Rueda eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Rueda Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Rueda eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

226

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.130 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46