Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Konservatuara Hazırlık Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Hayallerinin Bir Adım Uzağında Olanlara Kaçıramayacakları Fırsat!

Hayallerine giden yolda ilk adımı doğru at! Dans Akademi ile yetenek sınavlarına hazırlan, hayalini kurduğun okulun kapısını arala! Konservatuara Hazırlık kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla Türkiye’nin yeni yeteneklerini bekliyor! Siz de Konservatuara Hazırlık Kursu ücretleri ve eğitim programı hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız kurumumuzu ziyaret edin…

Konservatuara Hazırlık Kurs programımızda, yetenek sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize teorik ve pratik bilgilerini geliştirirken sahne deneyimi kazandırıyor, kabiliyetlerini en iyi şekilde göstermelerini sağlamak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Konservatuar hayali kuran öğrencilere, jüri karşısında ne yapacağını düşünenlere, heyecanına engel olamayanlara, eksiklerini tamamlamak isteyenlere ve tekniklerini geliştirmeyi amaçlayanlanlara; Dans Akademi olarak Bale, Modern Dans ve Geleneksel Dans sanatlarında öğrencilerimize 40 Hafta 160 Saat süren bir eğitim programı hazırladık. İlk 3 ay boyunca; Anatomi bilgisi, beden dili ve sahne kullanımı, temel adımlar ve müzik bilgisini öğrenecek; sonraki 7 ay boyunca kendi alanlarınızın tekniklerini geliştireceksiniz. Kurs süresinde alacağınız stres yönetimi, kontrollü nefes çalışmaları ve sahne kullanımı gibi derslerle, jüri karşısında çok daha kendinizden emin durabileceksiniz. 

Dans Akademi ile en kapsamlı ve detaylı Konservatuara Hazırlık eğitimini alacak, her derste tekniklerinizi ölçme ve seviyenizi belirleme imkanı bulacaksınız. Yeteneğinizi geliştirmek için ihtiyacınıza göre hazırlanmış eğitim programıyla artık sınavlardan korkmayacaksınız. Kendinize inanmayı öğrenecek ve güveninizi tazeleyeceksiniz. Jüri karşısında sizi yarı yolda bırakacak bir teknik eksikliği yaşamayacak, dans figürlerinizle yetenek sınavını kolayca başarabileceksiniz. Eğitim programı ve Konservatuara Hazırlık eğitimi fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizi arayın…

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Hayali dans etmek olan öğrencilere ışık oluyor, onları nitelikli dansçılar olarak yetiştiriyoruz. Konservatuara Hazırlık kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla geleceğin yetenekli dansçılarını bekliyor! 

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Konservatuara Hazırlık eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Hobi sahibi olmak ya da tutkunuzu mesleğe dönüştürmek isteyebilirsiniz; 15 yıllık deneyimimiz ile geliştirdiğimiz, Türkiye’nin bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanmış ilk ve tek eğitim sistemimiz ile en kapsamlı dans derslerini hizmetinize sunuyoruz! Alanında uzman dans eğitmenleri ve ünlü koreograflar, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı sertifika imkanı, kariyer ve eğitim danışmanlığı ile Türkiye’de en yüksek memnuniyet oranına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz! Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Dans yeteneğinizi keşfetmek, tutkunuzu beslemek ya da nitelikli bir dansçı olmak ve kariyerinize sağlam adımlarla başlamak için gelin, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verelim! Yalnızca eğitim programlarımızı değil, eğitim koşullarımızı da her geçen gün geliştiriyor, geniş ve ferah dans salonlarımızı her daim kullanıma hazır ve temiz tutuyoruz.

Siz de Konservatuara Hazırlık eğitimi ücretleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz kurumumuzu ziyaret edebilir ve hemen erken kayıtta %50 indirim fırsatından yararlanarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, seçtiğiniz dansları hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Başarılı Bir Kariyer Temeli İçin Doğru Seçimleri Yapın!

Bilginizi ölçmeye, kendinizi tazelemeye ve tekniklerinizi geliştirmeye mi ihtiyacınız var? Jürinin düşüncesi bile sizi geriyor, ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Heyecanınızı yenmeye, bir derin nefes almaya ne dersiniz? Dans Akademi Konservatuara Hazırlık Kursu ile sınavlara hazırlanın, ihtiyacınız olan güven ve tecrübe ile jürilere yeteneğinizi gösterin! Konservatuara Hazırlık eğitimi fiyatları ve kurs programı hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen bizi arayın…

Kariyerinizin temelini beraber atalım, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasına isminizi yazdıralım! Yeteneğinizi ortaya çıkaracak dans eğitimleriyle hayattan keyif almanızı sağlıyor, başarılı bir dans kariyerine sahip olmak istiyorsanız temelinizi sağlam atmanızı amaçlıyoruz.

Konservatuara Hazırlık süresinde ve sonrasında her adımınızda yanınızda oluyor, nitelikli dansçılar, başarılı dans eğitmenleri ve koreograflar yetiştirmek için en kapsamlı eğitimlerle sizleri teşvik ediyoruz. Gelin, bir kahve içelim ve size en uygun Konservatıuara Hazırlık eğitimi planını beraber belirleyelim. Konservatuara Hazırlık fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatından hemen yararlanın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46