Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Mankenlik Kursu

Tüm Bakışları Üzerinize Çekin!

Duruşunuz, Yürüyüşünüz ve Havanızla Büyüleyin! Mankenlik Kursu Dans Akademi

Bakışlarınız, duruşunuz ve keskin adımlarınız ile herkes sizi konuşacak! Sahne ve podyumda bir yıldız gibi parlayarak tüm dikkatleri toplayacağınız Mankenlik eğitimlerini kaçırmayın!

Dik bir duruş, doğru bir postür ve etkileyici bir yürüyüş stili kazanarak adını başarılı mankenler arasına yazdırmak isteyen öğrencilerimizi; bedensel farkındalıklarını kazandıracak, esnekliklerini artıracak ve mankenliği en zor aşamalarından poz verme, fotoğraf çekimleri ve makyaj tekniklerini kapsayan detaylı Mankenlik eğitimi programımıza bekliyoruz!

Dans Akademi Mankenlik eğitimi programımızı; mesleğini daha iyi yapabilmek, ünlü moda ajanslarının aranan yüzü olmak ve mesleklerini desteklemek isteyen profesyoneller için özel olarak hazırladık!

Her yıl mankenlik eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için hayallerinden vazgeçiyor.

mankenlik kursu

Tüm Mankenlik Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
6 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Mankenlik Kursu Programı – Adınızdan Söz Ettirin!

Özgüveninizi tazeleyecek, mesleki yeterliliğinizi artıracak mankenlik kursu programı ile siz de alanınızda fark yaratacak ve sahnede ışıldayacaksınız! Dans Akademi Mankenlik eğitimi, Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 6 hafta 18 saatlik eğitimi ile mankenliğin teorik ve pratiğini öğretiyor.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Mankenlik Kursu Dans Akademi’de!

Mankenlik mesleğini merak ediyorum ve bana uygun olup olmadığını görmek istiyorum, fiziki özelliklerimi ve yeteneklerimi kariyerim için değerlendirmek istiyorum diyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun mankenlik kursu programını belirleyelim.

mankenlik kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı mankenlik ve modellik eğitmenleri arasında yer alan profesyonellerden eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
mankenlik eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 6 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı mankenlik kursu

Mankenlik Kursu Sertifikası

Mankenlik eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Mankenlik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında mankenlik eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

mankenlik kursları

Kendinizi Yeniden Keşfedin

Mankenliğe ilgi duyuyor, ileride yetenekli ve duruşuyla öne çıkan mankenlerden mi olmak istiyorsunuz? Bir manken olabileceğinize inanıyor, bunun için çabalıyor musunuz?

Yeni yönlerinizi keşfetmek, özgüven kazanmak ve mankenliğinizle podyumun tozunu attırmak istiyorsanız Dans Akademi sizin için en doğru yer! Gözlerinizi kapattığınızda kendinizi ışıkların altında, bir podyumda yürürken görüyorsanız sizi Mankenlik Kursu eğitim programımıza alalım! Mankenlik hayalleriniz gerçek olsun, mesleğinizden önce deneyim kazanın!

Dans Akademi, hayallerinizin yanında! Bedeninizi ve duruşunuzu değiştireceğiniz; mesleğinizi çok daha iyi icra edebileceğiniz Mankenlik eğitimimize tüm ilgilileri bekliyoruz!

Mankenlik Kursu ile Hayallerini Gerçekleştirin

Bedeninizi tanıyabileceğiniz, jest ve mimiklerinizi daha etkili kullanarak sağlıklı iletişim modelleri kurabileceğiniz bir Mankenlik eğitimi programı mı arıyorsunuz?

Size yeni bir ufuk açacağımız Mankenlik eğitimimizle hayallerinizin peşinden koşmanıza yardımcı oluyoruz! Mankenlik hakkında tüm detaylı bilgiye en kapsamlı şekilde ulaşırken; kendinizi en iyi mankenler arasında görmeniz hiç zor değil! Daha doğru bir postür, daha etkileyici bir yürüyüş ve bilinçli bir mankenlik kariyeri için siz de Dans Akademi mankenlik eğitimlerinden yararlanın.

İsteyin, mesleğinizde en iyisi olmanıza yardım edelim! Dans Akademi destekleyici eğitimleri ile kendi mesleğinizin yıldızı olun. Mankenlik eğitimi ile sahnede göz kamaştıracaksınız!

mankenlik dersi
mankenlik dersleri

Podyumların En Sevilen Yüzü Siz Olun

Podyuma ilk adımınıza çok yakın! Size uygun iyi programlanmış eğitimlerle kendinizi bulacak; Mankenliğin icrasında yepyeni bir sizle tanışacaksınız!

İhtiyaçlarınıza cevap almak; mesleğinizde giderek profesyonelleşmek istiyorsanız; dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Mankenlik kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, podyum uygulamasından sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Podyumda yürümenin nasıl bir his olduğunu öğrenmek isteyenlere ve mesleğinde en iyisi olmak isteyen profesyonellere yönelik Mankenlik Kursu eğitim programlarımızı kaçırmayın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Mankenlik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Mankenlik eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Mankenlik eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi Mankenlik kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

mankenlik kursu
meb ruhsatlı mankenlik kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Mankenlik kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Mankenlik kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Mankenlik derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların mankenlik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Mankenlik Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı Mankenlik dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Mankenlik derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Mankenlik eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Mankenlik en iyi podyumda öğrenilir! Öğrencilerimizi sahnelerinde uzmanlaştıracak Mankenlik eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı mankenlik eğitimi

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Kursunuzu Seçin!

Kendinizi geliştirmeye nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız biz yardımcı olalım!

En İyilerden Eğitim Alın!

Alanında uzman isimlerden alacağınız eğitimlerin hayatınızda yarattığı farkı görün!

Özgüven Dolu Günler Yaşamaya Başlayın!

Sosyal hayatınızda ve kurumsal yaşantınızda yeteneklerinizle dikkat çekin!

mankenlik kursu mezunları

300 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize mankenliği tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Mankenlik kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel mankenlik kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Mankenlik dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Mankenlik eğitiminizi dans dersleriyle desteklemeye ne dersiniz? Kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler mankenlik kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; ünlü mankenlerle workshoplar ve network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir mankenlik kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Mankenlik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece mankenlik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
mankenlik workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü mankenleri, koreografları ve modelliğin duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta mankenleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, başarılı mankenler ve modellerden mankenlik mesleğinin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını mankenliğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. İşi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Ünlü bir manken olmanız için mankenlik eğitimi ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmanızı sağlıyoruz.

Mankenlik kariyerinize başlamadan önce hem fiziki özelliklerinizi hem de bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planınızı yapıyor, sağlıklı bir yaşama ve vücuda sahip olmanız için beslenme programlarından güzellik ve estetik uygulamalarına kadar tüm imaj çalışmalarınızı partnerlerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca fotoğraf ve video çekimlerinizi yaparak PR’ınızı güçlendiriyor, sosyal medya danışmanlığımızla daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyor, dijital kanallarınızı yöneterek reklamınızı yapıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, adından söz ettiren bir manken olmaları için deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

mankenlik kursları
mankenlik kursları

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına mankenlik kursları sonrası destek oluyoruz.

Mankenlik kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize modellik seçmeleri, podyum ve tanıtım projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, mankenlik ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcıları ve mankenlik ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin mankenlik kursları sonrası yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye devam etmek isteyen öğrencilerimize mankenlik kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Mankenlik kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel manken olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, modellik seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir manken olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Mankenlik eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

mankenlik eğitimleri
mankenlik kursu fiyatları

MEB Onaylı Mankenlik Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Mankenlik Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mankenlikle podyumların yıldızı olan ve farklı branşları da merak eden öğrencilerimiz; hem öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Mankenlik Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Mankenlik kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Mankenlik kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Mankenlik Kursu İle Kariyer Rotanızı Çiziyoruz!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Mankenlik eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek podyum çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle kariyer rotasını çizmek isteyen herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Mankenlik kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Mankenlik eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Mankenlik dersleri veriyoruz.

mankenlik kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Mankenlik dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Mankenlik kursu sonrası dans etmeyi öğrenmek isteyenler için uygun dans eğitimlerine yönlendiriyor; eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Mankenlik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Özgüvenli Adımlarınızla Podyumun Tanımını Yeniden Yazacaksınız!

Türkiye’nin en çok tercih edilen Mankenlik Kursu Dans Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Mankenlik Kursu programımızı inceleyin, size özel mankenlik eğitimi planlayalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi mankenlik kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Mankenlik eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
mankenlik kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Ünlü Bir Manken Olun!

Mankenlik yapmak ve adından söz ettiren bir isim haline gelmek istiyorsanız alanında uzman eğitmenlerden mesleğinizin sırlarını öğrenin, kendinizi geliştirerek işinizi aşkla yapın!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak mankenlik eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak eğitimlerimizde amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Mankenlik eğitimi sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Mankenlik kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi mankenlik kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız ve Mankenlik dahil geri kalan tüm destekleyici eğitimlerimiz için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Mankenlik kursları eğitmen kadromuz; mankenlik ve modellik mesleğinde deneyimli, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü modacılarıyla ve fotoğrafçılarıyla çalışmış, yıllarını mankenlik mesleğine adamış isimlerden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, podyumun sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Sosyal Latin Dansları Kursu, Salon Dansları Kursu, Serbest Stil Dans Kursları, Halk Dansları başta olmak üzere tüm dans kurslarımızda ve Mankenlik, Diksiyon, Zarafet, Etkili iletişim ve İmaj gibi daha birçok destekleyici eğitim ve kurumsal dans sınıflarımızın da tamamında ders telafi imkanı bulunmaktadır. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Mankenlik eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Mankenlik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Mankenlik Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Mankenlik eğitimi alarak adımlarıyla göz alan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

383

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.915 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46