Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

High Heels Kursu

Feminenliğin Tanımını Yeniden Yapacağız!

Topuklularımızı Giyiyor, Sahneye İlk Adımı Atıyoruz! High Heels Kursu Dans Akademi

Herkesin etkileyici bulduğu ama çok azının cesaret ettiği High Heels'i denemeye ne dersiniz? Topukluların tıkırtısı kıvrak dans müzikleriyle birleşiyor ve muhteşem bir estetik sergiliyoruz.

Birbirinden estetik ve seksi figürleri, ateşli müzikleri ile özellikle kadınların vazgeçilmezi High Heels, kalçanın ön planda olduğu, jest ve mimiklerin hiç olmadığı kadar fazla kullanıldığı bir dans türüdür. High Heels eğitimi ile topuklu ayakkabı üzerinde doğru ve özgüvenli durmayı öğrenecek, çok daha dik bir duruşa ulaşacaksınız. Dans Akademi High Heels eğitimi ile kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Kadınları sahnede devleştiren, tüm cazibelerini ve estetiklerini ortaya çıkaran High Heels, yüksek topukların büyüsüyle dans hayatına katılmanızı bekliyor!

High Heels dansı ile topuklu ayakkabılar üzerinde nasıl dans edeceğinizi öğrenirken aynı zamanda yürüyüşünüzü ve postürünüzü de düzelteceksiniz.

high heels kursu

Tüm High Heels Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

High Heels Kursu – Topukluların Üzerinde Harikalar Yaratın

High Heels kursu ile siz de topuklarınızın üzerinde yükselin, sahnede kendinizi profesyonel bir dans şovu yapıyormuş gibi hissedin! High Heels eğitimi programımızı inceleyin, Dans Akademi'nin keyifli ortamında dans etmenin tadını çıkarın...

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen High Heels Kursu Dans Akademi!

High Heels ile hayatınıza hareket katmak, kendinize zaman ayırmak, sosyalleşmek ve eğlenmek istiyorsanız Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel High Heels kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

high heels kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
high heels kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı high heels kursu

High Heels Sertifikası

High Heels eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz High Heels kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

high heels dersi

Kadınlığını Hissetmenin Estetik Yolu Dans!

Koşuşturmalarınızın arasında ne kadar bakımlı bir kadın olsanız da kendinizi daha iyi hissetmek istiyor, dansla sınırlarınızın ötesine mi geçmeyi mi arzuluyorsunuz?

Ev işleri, çalışma hayatı ve okul arasına sıkışıp kalmış mı hissediyorsunuz? Biraz farklı bir heyecan arıyor, sıradanlığınızı mı yıkmaya çalışıyorsunuz? High Heels dans kursu ile siz de kendinizi özgürleştirebilir, özgüveninizi tazeleyebilir ve dilediğiniz gibi dans etmeyi öğrenebilirsiniz! Dans Akademi’nin capcanlı ortamıyla siz de kendinizi yeniden tanıma imkanı bulacaksınız!

Nasıl dans edebildiğinizi görünce çok şaşıracaksınız! Kendinize inanamayacaksınız! Baş döndüren danslarla büyüleyecek, kendinizi iyi hissetmenin en seksi yolunu keşfedeceksiniz!

High Heels ile Topuklulardan Korkmayacaksınız

Feminen ritimler bedenimizde can buluyor! High Heels’in eşsiz adımlarını öğreniyor, özgüvenli yürüyüşümüzle içimizdeki mankeni uyandırıyoruz.

Deneyen her kadının özgüvenini yeniden tazeleyen, kendilerini yeniden sevmelerini hatta içlerindeki ateşli kadını keşfetmelerini sağlayan High Heels ile tanışın. Bazen hareketli bir Rock’n Roll, bazen romantik bir R&B şarkısı hiç fark etmez. Siz de topuklularınızı alın gelin, beraber dans etmenin tadını çıkaralım!

Dans Akademi High Heels Kursu ile kadınlığınızın gururunu özgürce dışavurabileceksiniz. Haydi, biz yürümeye başlıyoruz, var mısınız?

high heels egitimi
high heels dersleri

Yürüyüşünüz Etkilesin, Dansınız Büyülesin!

High Heels eğitiminizden sonra yüksek topukların üzerinde korkmadan yürüyebilecek hatta dans edebileceksiniz! Figürlerinizle herkesi etkileyeceğiniz High Heels sizi tazeleyecek!

İster amatör dans etmek isteyin isterseniz profesyonel olun; dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş High Heels kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda High Heels eğitimi almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans Akademi ile kendinizi yeniden keşfedin; ihtiyacınız olan özel zamanı bizimle tamamlayacaksınız! Yeteneklerinizi geliştirmenin, danstan keyif alın ve enerjinizle baş döndürün!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan High Heels eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni High Heels eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı High Heels eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve High Heels kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

high heels eğitimleri
meb ruhsarlı high heels kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı High Heels kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir High Heels kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve High Heels ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların High Heels eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı High Heels Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı High Heels dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

High Heels derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda High Heels eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

High Heels en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak High Heels eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı high heels kursu

Öğrenci Yorumları

İste, Gel Dans Edelim!

Topuklularınla dans etmeyi hiç denedin mi?

High Heels ile Etkileyici Adımlar Atacağız

Topuklunu giy, dans etmeye başla! Cazibeni herkese göster!

Topuklu Ayakkabı Hiç Böyle Kullanılmamıştı!

Topuklu ayakkabı üzerinde kendinden emin dansınızla herkesi hayran bırakacaksınız!

high heels kursu mezunları

500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize High Heels dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı High Heels kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel High Heels kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye High Heels dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek High Heels eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler high heels kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir High Heels kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece High Heels eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
high heels workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik High Heels eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz High Heels eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

high heels kursları
high heels eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize High Heels eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece High Heels kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için High Heels eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

high heels kursu fiyatları

High Heels Dans Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

High Heels Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Yüksek topukların zevkini yaşayan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız High Heels eğitimi sonrası öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

High Heels Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

High Heels kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, High Heels kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı High Heels eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun High Heels kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre High Heels eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan High Heels dersleri veriyoruz.

high heels kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi High Heels dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

High Heels kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

High Heels eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Ateşli figürlerin Dansı High Heels ile Kendini Keşfet!

İçinizdeki kadını ortaya koyacak bir dans arıyorsanız High Heels kursu tam size göre! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi high heels kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik High Heels eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
high heels kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak High Heels eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak High Heels’i amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. High Heels kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. High Heels kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. High Heels kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi High Heels kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan High Heels kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. High Heels kursu Florya, HHigh Heels kursu Bahçelievler, High Heels kursu Ataköy, High Heels kursu Yeşilköy, High Heels kursu Zeytinburnu, High Heels kursu Avcılar olarak hizmet veren High Heels kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; High Heels Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

High Heels kursu eğitmen kadromuz; High Heels dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca High Heels dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. High Heels Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock'n Roll Kursu gibi Serbest Stil Dans Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Salon Dansları Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

High Heels kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. High Heels kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin High Heels kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bedeninize doğru duruşu kazandırmak, daha fit bir görünüme sahip olmak, solunum sistemini geliştirerek daha sağlıklı ve rahat bir bünyeye sahip olmak isteyenlere High Heels dansı hakkında çok daha fazla yarar sıralayabiliriz. Dans ederek beden farkındalığınızı üst seviyelere çıkaracak, postürünüzü düzeltecek, beden dilinizi daha doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Oldukça hareketli geçecek dans saatleri ardından kilo vermeniz kolaylaşacak, bünyeniz alışkın olduğu hantallıktan kurtulacak. High Heels eğitimi ile topuklular üzerinde özgüvenli şekilde yürümeyi öğreneceksiniz. High Heels dansı yalnızca dış görünüşünüzü değil zihninizin zindeliğini de yeniden düzenleyecektir. Dans ederek duygularınız dışa vurabilir, stresinizi dans ederek atıp huzurlu bir gün geçirebilir, duyduğunuz müziklere gelişmiş bir ritim duygusuyla yaklaşabilirsiniz. Gelişen müzik kulağınızla doğru adımlar atmanın, bir dans türü hakkında detaylı bilgiye sahip olmanın mutluluğunu yaşayacak, başarılı hissedeceksiniz. Günlük hayatın koşturmacasında yalnız kalan büyükşehir insanlarına sosyalleşme ve yeni arkadaşlıklar edinme imkanını High Heels Kursu ile yakalayacaksınız.

High Heels çoğunlukla kadınların tercih ettiği, oldukça seksi dans figürlerine sahip; yüksek topuklar üzerinde yapıldığı için zorluğu da fazla olan bir dans türüdür. Yüksek topuklar üzerinde ilk seferde durmak ve figür sergilemek zordur o yüzden bir profesyonel desteğiyle dansı öğrenmeye başlamanız bir sakatlık yaşamamanız sebebiyle önemlidir. Başlangıç seviye High Heels öğrenmek isterseniz 3 ay sürecek iyi bir eğitim programıyla topuklular üzerinde yürümeyi öğrenebilir; basit figürleri gerçekleştirebilirsiniz.

Aslında hayır. Yalnızca topuklular üzerinde yürümeyi öğrenmenin temelini çok sağlam atmanız gerekiyor. Yürümeyi doğru öğrendiğiniz ve kendinize uygun bir yüksek topuk seçtiğiniz takdirde siz de High Heels dansını yapabilirsiniz. Kendiniz de öğrenebilirsiniz ancak her durumda bir profesyonelin yanında doğru eğitimi almak çok önemlidir. Eğer daha önce ayak ya da bacak sakatlığı geçirdiyseniz, ciddi bir probleminiz varsa High Heels kursu sizin için iyi bir seçenek olmayabilir. High Heels dansında topuklu ayakkabı seçimi yaparken, topuklunuzun size uygun, başlangıç seviyesi için orta seviye bir yüksekliği olan ve tercihen ince topuk bir ayakkabı seçmeye dikkat etmelisiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

High Heels eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

High Heels eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi High Heels Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

High Heels eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

539

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.695 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46