Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çarliston Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Hayatının Ritmini Değiştirmek İsteyenlere Kaçıramayacakları Bir Fırsat!

Günleriniz artık çok mu sıkıcı geliyor? İhtiyacınız olan şeyi biliyoruz! Eğlenceli figürleri ile hayatınıza renk katacak Çarliston kursu erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sizleri bekliyor! Dans Akademi ailesine katılın, dans etmenin keyfini bizimle yaşayın. Çarliston kursu fiyatları ve program hakkında sorularınız için bizi arayın.

Çarliston’un mutluluk dolu adımları ve birbirinden hareketli figürleri hayatınızın ritmini değiştirecek! Çarliston kursu programımızı; dans tutkunlarına, dansa yeni başlayanlara, kendine sosyalleşebileceği bir hobi arayanlara ya da dansın profesyoneli olmayı arzulayan herkese özel olarak hazırladık. 12 Hafta 12 saatlik bir eğitim sürecini kapsayan Çarliston kursu programında bedenimizi tanıyarak başlıyor, Çarliston müziklerini öğreniyor ve ritmlerine adımlarımızı uydurmayı öğreniyoruz. Çarliston adımları, dönüşleri ve figürlerini partnerimizle uyumlu yapma becerisi geliştirme çalışmaları yapıyor; koreografi çalışmalarıyla eğlenceli bir dans serüveni geçiriyoruz.

Çarliston kursu ile keyifli bir ortamda sosyalleşebilecek, sorunlarınızdan uzaklaşacak ve hayatınıza yepyeni bir sayfa açacaksınız. Kendinizle vakit geçirmenin, yaşınız kaç olursa olsun yeni şeyler öğrenebilmenin keyfini, bedeninizi dinleyerek ona hareket alanı açmanın keyfini yaşayacaksınız. Çarliston bedeninizi ve günlerinizi tekdüzelikten kurtardığı gibi, zihninizi de sorunlardan uzkalaştırmanızda yardımcı olacak. 

Uzman eğitmenler tarafından verilen Çarliston dersleri boyuca keyifli vakit geçirebilecek; ders süreci sonunda gerçekleştirdiğimiz dans gösterilerimizle yeteneğinizi ve dans tutkunuzu sevdiklerinizle paylaşarak unutulmaz anlar yaşayacaksınız! Unutmayın, dans etmek için hiçbir zaman geç yada erken değil; Çarliston kursu fiyatları ve program hakkında detaylı bilgi almak için Dans Akademi’yi ziyaret edin!

 

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Dans etmek sizin için bir tutkuysa, özgürce dans edebileceğiniz ve yeteneğinizi geliştirebileceğiniz bir merkez arıyorsanız, farklı dans türlerini öğrenmek istiyorsanız Dans Akademi tam size göre! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Çarliston eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Türkiye’nin en çok tercih dans okulu Dans Akademi’nin 15 yıllık deneyimiyle geliştirdiği Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan dans eğitimi programlarıyla siz de kendinizi geliştirme imkanı bulacaksınız. 

Alanında uzman eğitmenler ve ünlü koreograflar tarafından verilen eğitimlerde Türkiye’nin en başarılı dansçılarını ve geleceğin yeteneklerini yetiştiren nitelikli dans eğitmenlerini topluma kazandırıyoruz. Bireysel farklılıklara odaklanan dans eğitimi sistemimizde öğrencilerimizin her ihtiyaç ve isteğine cevap veriyor, dans eğitimi süreci ve sonrasında yanlarında oluyoruz. Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz, yalnızca eğitim sistemimizi değil; Dans Akademi dans merkezlerimizi de geliştirmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin sağlıklı bir ortamda keyifli eğitimler almaları için hijyene dikkat ediyor, sınıflarımızı ferah ve geniş tutmaya özen gösteriyoruz. 

Siz de Dans Akademi’nin samimi ortamında güvenle dans etmek ve keyifli sohbetlere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’mizde yeni arkadaşlıklar kurmak için aramıza katılın. Günlük streslerinizi Dans Akademi’nin dışında bırakın!

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Modern Dans’ı hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Hem Kolay Hem Eğlenceli, Çarliston Adımlarıyla Neşeleneceksiniz!

Çarliston’la hayatına hareket katmak isteyen herkesi Dans akademi Çarliston kursu programlarımıza bekliyoruz! Erken kayıtta %50 indirim fırsatı sunduğumuz Çarliston eğitimi ile herkesten farklı bir hobiye sahip olacak, yeteneğinizle göz kamaştıracaksınız!

Eğlenmek istiyorsunuz, sosyalleşmeye ihtiyacınız var ve biraz canlanmaya mı ihtiyacınız var? Durmayın, dans ederek hayatınızın gidişatını değiştirin. Günlük koşuşturmalardan sıyrılacağınız, kendinizi geliştirebileceğiniz, bedeninizi ve zihninizi iyileştirebileceğiniz bir Çarliston kursu ile kendinizi şımartın! Günlük streslerden kurtulmanın en etkili yolu dans ile Dans Akademi ailesinde tanışın. Gelin, Çarliston eğitimi programınızı beraber ayarlayalım. Sizi bambaşka bir dünyayla tanıştıralım, yepyeni hobinizle hayattan keyif almanızı sağlayalım!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46