Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Pilates Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Pilates ile Daha Sağlıklı Bedenlere Sahip Olmayı Arzulayanların Kaçıramayacağı Bir Fırsat!

Pilates ile kendinizi geliştirecek, bedeninizi çok daha sağlıklı bir hale getireceksiniz. Günlük koşturmalarınız arasında unuttuğunuz beden sağlığınızı Pilates kursu ile tekrar kazanacaksınız. Siz de kendinize biraz vakit ayırmak ve bedeninizi rahatlatmak istiyorsanız Pilates kursu fiyatları ve eğitim programları hakkında ayrıntılı bilgi için bizi arayın…

Pilates kursu programlarımız ihtiyacınıza yönelik Mat Pilates ve Reformer Pilates olarak ayrılmaktadır. Mat Pilates eğitimi programında Pilates matı üzerinde bedeninizi esnetmeye yönelik hareketler yapılırken; Reformer Pilates eğitimi programında, pilates aletleri yardımıyla bedeniniz rahatlatılır. Her iki program da bedeninizi rahatlatmaya ve kaslarınızı uzatarak onları güçlendirmeye odaklanır. Pilates eğitimleri ile vücudunuzu istediğiniz forma sokabilir ve arzuladığınız fit görünüme kavuşabilirsiniz. 

Mat Pilates Kursu Fiyatları 

Mat Pilates eğitimi programı, hareketsizlikten ağrıyan bedeninizi rahatlatmaya ve kaslarınızı esnetmeye yönelik 12 hafta 12 saat olarak hazırlanmış bir programdır. Omurga ve kas destekleyici hareketleriyle siz de beden sağlığınız için Mat piatese başlayarak bir adım atabilirsiniz. Mat Pilates eğitim süresi boyunca Mat pilates’in temel tekniklerini öğrenecek, Stretching çalışmalarıyla bedeninizde çalışmayan her kası sağlığına kavuşturacaksınız.

Reformer Pilates Kursu Fiyatları

Vücut ağrısı çeken herkesi Reformer Pilates yapmaya davet ediyoruz! Omurga, eklem ve kas sisteminizi geliştirmeye yönelik yapılan aletli çalışmalarla daha güçlü bir kas sistemine sahip olacak; ağrılarınızdan kurtulacaksınız. Kendinizi daha dinç hissedeceğiniz program 12 hafta 12 saat olarak hazırlandı. Reformer pilates içeriğinde Pilates tekniklerini öğrenecek, ekipman yardımıyla bedeninize sağlığınızı tekrar kazandıracaksınız. 

İsterseniz Mat Pilates, isterseniz Reformer Pilates… İhtiyacınıza yönelik tüm Pilates eğitimleri Dans Akademi’de sizleri bekliyor! Gelin, bir kahvemizi için; Pilates eğitimleri fiyatları ve kurs programı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizi ziyaret edin.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Pilates ile daha sağlıklı bir vücuda, daha fit bir görünüme sahip olmak isteyen herkesi Pilates kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim bekliyor! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Pilates eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Türkiye’nin memnuniyet oranı en yüksek ve en çok tercih edilen dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz! Konforlu sosyal alanlarımız, her zaman temiz tuttuğumuz ferah ve geniş dans salonlarımız, öğrencilerimize kapsamlı bir eğitim vermek için özel olarak hazırladığımız eğitim programlarımız ve samimi atmosferimiz ile öğrencilerimizin kendilerine kaliteli zaman geçirebilecekleri bir alan yaratmalarını sağlıyoruz. 

15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa Standartlarında uygulamalı eğitim sistemimizle öğrencilerimize kaliteli bir eğitim süreci yaşatmak için çabalıyoruz. Kendimizi her geçen gün yeniliyor, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan eğitim programlarımızı güncelliyoruz. 

Öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarına önem veriyoruz. Türkiye'nin en çok tercih edilen ve en yüksek memnuniyet oranına sahip kurumu olmaktan gurur duyuyoruz. Siz de Dans Akademi ailesine katılabilir, uzman eğitmenlerden detaylandırılmış bir eğitim programı alarak kendinize vakit ayırabilirsiniz. 

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, seçtiğiniz sporu hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz eğitim planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz.

[widget-132]

Pilates İle Kaslarınızı Esnetin, Ağrılarınızdan Kurtulun!

Pilates eğitimi ile bedeninize bir iyilik yapın ve forma girmenin ilk adımını bizimle atın! Hem kaslarınızı güçlendirecek hem de vücudunuzu istediğiniz gibi fit bir görünüme ulaştırabileceksiniz. Pilates kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim imkanıyla spor yaparak sağlıklı bir vücuda sahip olmayı amaçlayan herkesi bekliyor!

Pilates ile daha dinç hissettiğiniz günlere ulaşacaksınız. Kendinizi tazelenmiş hissedecek ve kaslarınızın her geçen gün daha aktif çalıştığını göreceksiniz. Yaşam kalitenizi artıracak Pilates eğitimleri ile hayatınızın temposuna daha kolay yetişecek, hantallıktan uzak bir yaşam geçireceksiniz! Bedeninizin sağlığını kazandığı kadar zihniniz de Pilates eğitimlerinde rahatlayacak, daha sağlıklı bir ruh haline bürüneceksiniz.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46