Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Neden Dans Akademi?

dans eğitimi

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 9800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni dans eğitimi metodunda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dans etmeyi temel seviyede öğrenmek isteyenler ya da daha sonra dans tutkusunu ilerletecek dans sevdalıları için dünyanın en iyi dans okullarının programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun dans eğitimleri alabilirsiniz.

Uluslararası Eğitim Standardı

Alanında Ünlü Dansçılar

Her biri alanında uzman, Türkiye’yi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda başarıyla temsil etmiş, geleceğin başarılı dansçılarını yetiştiren ünlü dans eğitmenleri, koreograflar, art direktörler tek çatı altında!

Salsa, Tango, Bachata gibi Latin danslarını; Vals, Rumba, Bolero, Quickstep ve Samba gibi Salon danslarını; özgürce kendinizi ifade edebileceğiniz Hip Hop, Modern Dans, Çarliston ve Disco danslarını; bir yandan eğlenirken bir yandan spor yapabileceğiniz Zumba, Pilates, Pole Dance gibi farklı kültürlere ait dans türlerini dansın ustalarından öğreneceksiniz!

Kendinizi geliştirmek, eğlenmek, hobinizi daha profesyonel bir seviyeye taşımak, profesyonel dansçılardan en iyi dans eğitimini almak ve başarılı bir dans kariyeri yapmak istiyorsanız Dans Akademi ile tanışın!

Alanında Ünlü Eğitmenler
dans akademi avantajları
meb ruhsatlı dans kursu

MEB Ruhsatlı Dans Kursu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir dans kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve dans dersi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

MEB Ruhsatlı Dans Kursu

Uygulamalı Dans Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı dans dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz.

Dans kursu derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda dans eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Dans en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin dans sahnesine çıkıp keyif almalarını sağlayarak; isteyenin de mesleğinde uzmanlaştığı çok yönlü dans dersleri veriyoruz!

Uygulamalı Dans Eğitimi Sistemi
uygulamalı dans eğitimi
dans kursu istanbul

Öğrenme Garantisi

Dans kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimize herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı veriyoruz.

%100 öğrenme garantili dans kursu programlarımızda eksik kaldığı ya da öğrenemediği konular olduğunu düşünen her öğrencimiz sebep belirtmeksizin eğitimlerini tekrar alabilirler. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açar, bir sonraki eğitim ve derslere kayıtlarını gerçekleştirirler.

Dans Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez! Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin!

Öğrenme Garantisi

Ders Telafi İmkanı

Derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz.

Salsa, Tango, Bachata, Cha cha cha, Vals, Rumba, Zumba, Pilates, Yoga, Bale kurslarımız başta olmak üzere Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Halk Dansları, Bale Kursları, Sportif Danslar, Çocuk ve Genç Dans Kursları için öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derslere katılamayan öğrencilerimizin, farklı bir sınıf/şubemizde katılamadıkları haftanın /dersin telafisini almalarını sağlıyoruz. Ayrıca workshoplarımızda öğrenemediğini ya da eksik kaldığını düşünen öğrencilerimizin bir sonraki eğitime ücretsiz katılmalarına olanak tanıyoruz.

Dans Akademi’ye kayıt olduğunuzda kaçırdığınız dersler için telaşlanmak ya da ekstra ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Eğitim merkezlerimizin herhangi birindeki sınıflarımızda kaçırdığınız dersin ve haftanın eğitimini alabileceksiniz.

Ders Telafi İmkanı
en iyi dans kursu
dans eğitimleri

Dans Geceleri

Türkiye’nin en aktif dans kursu olarak dans etmeyi yalnızca derste öğrenmiyor, kendimizi geliştiriyor, dans pistine çıkıyor, alkışları topluyoruz.

Öğrencilerimizin enerjilerini atmasını sağlayacak dans geceleri organize ediyor, gecenin karanlığını dans figürleriyle renklendiriyor, keyifli etkinliklerle yalnızca dans etmeyi öğretmekle yetinmeyerek dans ateşini içinizde hissetmenizi sağlayacak organizasyonlar düzenliyoruz. Siz de Türkiye’nin en canlı dans okulunun bir parçası olun!

Dans Akademi’de standartların dışında, sıradanlıktan uzak, unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir dans eğitimi sizi bekliyor!

Dans Geceleri

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler
sosyal etkinlikler dans kursu
dans kursları

Yıl Sonu Gösterileri ve Resitaller

Eğitimlerimizin sonunda bale öğrencilerimizle bale resitalleri, Hip Hop, Break Dance, Modern Dans öğrencilerimizle ise sahne şovları düzenliyoruz.

Dans eğitimini yalnızca dersliklerimize hapsetmiyor, kendimizi geliştiriyor, dans pistine çıkıyor, alkışları topluyoruz. Yeteneklerinizi sergilemenize imkan tanıyan dans yarışmaları ve gelişiminizi destekleyici etkinliklerle sahne deneyimi kazanmanızı sağlıyor, dans becerilerinizi ve yaratıcılığınızı sergilemenize fırsat veriyoruz.

Dans Akademi olarak sanatını, tekniğini ve tutkusunu izleyicilere aktarmak isteyen dans tutkunlarının daima yanındayız.

Yıl Sonu Gösterileri ve Resitaller

Dans Akademi – Kurumsal Eğitimlerin Adresi!

Kurumsal iletişim, diksiyon, beden dili ve kişisel gelişim eğitimlerinde Dans Akademi’yi tercih etmiş, çalışanlarını önemseyen, gelişmenin gücüne inanan, Türkiye’nin ünlü ve başarılı markaları… Her biri ailemizin değerli üyeleri…

dans akademi meb

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriyoruz.

Sertifikalı ve uluslararası geçerliliği olan eğitimlerimizde dileyen öğrencilerimiz için 4 - 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi, 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 10-12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 13-14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu ile Dünya Toplum Dansları Kursu programlarımızda MEB onaylı bir eğitim programını takip ediyor, gelecekte profesyonel dansçı veya eğitmen olarak kariyerlerini sürdürmelerine yardımcı olacak MEB sertifikası almalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi eğitim kurumumuzun MEB onaylı sertifikalı eğitimlerinden yararlanarak kariyerinizi, zamanınızı ve paranızı güvence altına alın…

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı
dans kursu ücretleri
dans akademi konum

81 İlde 30 Şube

Ülkemizin farklı bölgelerinde 30 Dans Akademi dans eğitim merkezi ile dans tutkunu öğrencilerimize destek oluyoruz.

İstanbul’un merkezi semt ve ilçelerinde Dans Akademi dans kursu şubelerinde eğitim almanızı sağlıyor, tüm illerimizde dans okulu açma hedefimiz için büyüme hedefimizi sürdürüyoruz. Metro, metrobüs ve otobüs gibi ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde, kişisel aracınızla rahatça ulaşabileceğiniz, bölgenizin sosyal ve kamusal alanlarına yakın bir lokasyonda dans eğitimi almanın avantajlarını yaşamaya hazır olun.

Şehrinizin önemli semtlerinin merkezinde, MEB standartlarına uygun bir binada, güvenli ve konforlu bir ortamda hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz!

Şubelerimiz

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Sanat Cafe
sanat cafe
dans akademi tavsiye

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Dans kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

İş İmkanı

53 Dalda Dans Eğitimleri

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun dans eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

Dans Eğitimleri
dans eğitimleri
dans akademi mezun olanlar

9800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize farklı dansların tekniğini ve pratiğini aktardık.

Donanımlı dans eğitimi merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı dans kursu programlarımız, sahne şovları ve yıl sonu gösterilerimiz, duayenlerle workshop etkinliklerimiz, dans gecelerimiz ve dans yarışmalarımız ile sosyal sorumluluk projeleri gibi ayrıcalıklarımıza ek olarak güler yüzlü yaklaşımımızla sizleri samimi ve içten bir ortama davet ediyoruz.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek dans eğitimleri arıyorsanız Dans Akademi'nin binlerce mutlu öğrencisi arasına katılmanızın zamanıdır!

Öğrenci Yorumları

500+ Profesyonel Dansçı

Dans kursu ve destekleyici eğitimlerimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kariyer rotalarını sahnelere ve dans pistlerine çevirdiler, tutkularını kariyerleri haline getirdiler.

Temel ve ileri seviye bale kursu, mesleki dans eğitimleri ve workshoplarımızdan mezun olan yüzlerce öğrencimiz; kariyerlerine deneyim kazanmış halde giriş yaparak yolculuklarına birkaç adım önde başladılar, dans toplulukları, yapım şirketleri ve cast ajanslarının dikkatini çekerek başarılı birer profesyonel dansçı haline geldiler.

Dans Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir dansçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Mezunlarımızın Başarıları
dans okulu
dans kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarının performansımıza yaptığı yorumlarla her gün kendimizi geliştiriyor, hayallerimize bir adım daha yaklaşıyoruz.

Dans kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri gelişmeyi, sahne çalışmalarını, yılsonu gösterilerini duayen dansçılarla birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları konuları tekrar ediyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak profesyonel hayatta kendilerine yer bulmalarını sağlıyoruz.

Usta sanatçılardan aldığımız eleştirilerle öğrencilerimizin başarıları için daha etkili yöntemler deniyor, başarılı bir dansçı olmak isteyen kursiyerlerimize yol gösteriyoruz.

Ustalardan Eleştiriler

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz dans eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Workshoplar
dans workshop
dans kursu fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize dans eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece dans kursu süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere destekleyici eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için dans eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

15+

Yıllık Deneyim

Dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

9800+

Mezun Öğrenci

Dans tutkusunu ve heyecanını hayata taşıyan, binlerce mutlu öğrenci.

Dans Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dans eğitimlerimizi, dans gösterilerimizi, yarışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Dans Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın! Dans Akademi’yi başarılı kılan şey; dans tutkunu binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır!

Dans Akademi Tanitim 74
Dans Akademi – İçindeki Dansçıyı Keşfet
Dans Akademi Tanitim Video 69
Dans Akademi Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu
Hip Hop Dersleri 3
Dans Kursu Yorumları Dans Akademi – Mezunlarımız Bizim İçin Ne Diyor?
Modern Dans Dersleri 3
Dans Kursu Yorumları Dans Akademi – Mezunlarımız Bizim İçin Ne Diyor?
Tango Dersi 3
Dans Akademi Öğrencilerimizin Hakkımızdaki Yorumları

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Dans Akademi Fotoğraflar - Dans Salonlarımızı İnceleyin!

Dersliklerimize, dans salonlarımıza ve sosyal alanlarımıza yakından bakın; capcanlı dans eğitimlerimizden fotoğraflarla akademimizi tanıyın, mezunlarımızın başarılarını inceleyin!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46