Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Bayilik Başvurusu

Yüksek Sayıda Öğrenci Mezuniyeti
Kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinize uygun minimum öğrenci garantisi.
Her Semtte 1 Kurs Merkezi
Semtinizin öğrenci potansiyelini başka kurslarla paylaşmayacaksınız.
Düşük Yatırım Maliyeti
Düşük maliyetle Dans Akademi yetkili kurs merkezleri arasına katılabilirsiniz.
Reklam ve Tanıtım Desteği
Sektörel web sitelerimizle kurs merkezinizin tanıtımı ve sosyal medya çalışmaları.
Çağrı Merkezi Desteği
Güler yüzlü çağrı merkezi personellerimizle öğrenci karşılama desteği.

Dans Akademi’nin Yetkili Eğitim Merkezlerinden Biri Olmak İster Misiniz?

Ailemize Katılın!

Türkiye’nin en kapsamlı dans okulu Dans Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer almak istiyorsanız hemen bizi arayın! Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, 15 yıllık deneyimle dans tutkusunu gelecek nesillere aşılayan, köklü bir eğitim kurumu olarak dansa gönül vermiş herkesi ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız.

Başvuru Yap

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın

franchise başvuru

Siz Eğitim Verin, Biz Marka Bilinirliğinizi Yaratalım!

Dans eğitimleri, konservatuara hazırlık, çeşitli destekleyici eğitimlerde Türkiye’nin en deneyimli dans kursu merkezlerinden biri olarak sizleri, eğitim markamızın bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Gelenekselde bilinirliliğimiz ve dijitalde görünürlüğümüzle edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşıyoruz. Markasını büyütmek isteyen eğitim kurumlarına, sektöre dahil olmak isteyen girişimci ruhlara Dans Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasına katılma fırsatı sunuyoruz. Girişimci ruhuyla dans tutkusunu kariyere dönüştürmek isteyenlerin, bilinirliğini ve gelirlerini artırıyoruz.

En çok tercih edilen dans kurslarının arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız; gelin, markanızın inşasını biz üstlenirken, siz eğitim modelinizle öne çıkın.

Sisteminizi Kuralım!

Deneyimimizle şekillenmiş eğitim sistemimiz, profesyonel süreç yönetimimiz ve bilgi birikimimiz ile eğitim merkezinizi sağlam temeller üzerine kuruyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı köklü bir eğitim kurumu olarak kurs açma sürecinizin her anında yanınızda oluyoruz. Eğitim programlarına, personel eğitiminden eğitim materyali teminine, mali süreçlerinden sosyal aktivitelere kadar sizlere her şeyiyle eğitim vermeye hazır bir kurum teslim ediyoruz. Dans Akademi’nin deneyimleriyle siz de sağlam bir temel oluşturacak, hayallerinizi gerçekleştireceksiniz.

Dans Akademi’nin başarılı olmasındaki en büyük sır, dans tutkusuyla gelecek nesilleri yetiştirmek isteyen girişimcilerin akademi ailesinin bir parçası olmasıdır. Aramıza katılın, ayrıcalıklardan yararlanın!

dans kursu franchise
dans kurs franchise

Birlikte Büyüyelim!

Kurumunuzun adını, Türkiye genelinde eğitim veren yetkili merkezlerimiz arasına yazdırın; daha fazla öğrenciye ulaşarak kurumunuzu büyütün ve başarılı girişiminizle dikkatleri üzerinize çekin!

Geleneksel ve dijital platformlarda görünürlüğünüzü üstlenelim, reklam ve tanıtım çalışmalarınızı, bina iyileştirme ve MEB süreçlerini, personel oryantasyonunu biz halledelim. Eğitim sektöründe tecrübeli ve tanınmış bir marka olmanın avantajıyla kazancınızı beklentinizin üzerine çıkarıyor, eğitim merkezinizi büyütüyoruz. Siz, tüm odağınızı eğitim kurumunuzu geliştirmeye verin!

Eğitim alanında yıllardır biriken tecrübemiz ve öğrencilerimizin her geçen gün artan güvenlerinden güç alıyor; başarılı bir eğitim kurumu olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizimle büyümek ister misiniz?

İş Ortağı Yorumları

Bize Ulaş

Eğitim sektöründe 15 yıllık deneyimiyle Dans Akademi’nin birikiminden yararlanın.

Öğrencilerine Ulaş

Potansiyel öğrencilerinize daha kolay ulaşın, rakiplerinize karşı gücünüzü arttırın.

İlk Tercihlerden Ol

Dans Akademi ile beraber büyüyün, telefonlarınız susmasın, öğrencilerinizin tercihi olun.

kadın girişimcilere destek

Kadın Girişimcilere Destek

Dans Akademi; iş hayatının ve eğitim sektörünün başarılı kadınlarının yanında olmayı sürdürüyor, hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor!

Dans tutkunuzu eğitim aşkıyla bir araya getirerek kendi kurs merkezinizin başına geçmek, dans etmeyi sevenlerin ilk aklına gelen dans kurslarından birinin sahibi olmak, geleceğin başarılı dansçılarını yetiştirmek istemez misiniz? O halde Dans Akademi kadın girişimcilere destek programı tam size göre!

Kurumumuzu ziyaret edin, uzmanlarımızla görüşün, projenizi inceleyelim, iş hayatında başarılı bir kadın olarak hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıralım!

Genç Girişimcilere Destek

Yalnızca dans etmeye hayatında daha fazla yer ayırmak isteyenlere değil, hayallerinin peşinden koşan gençlere de destek oluyoruz!

Dans Akademi genç girişimcilere destek programı ile dans kursu projenizi Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun bir biçimde hayata geçiriyor, düşük maliyet ve yüksek verimlilikle kurs merkezinizin açılışını gerçekleştiriyor, personel alım ve eğitim, öğrencilerinize ulaşmanız için gereken reklam süreçlerinde yanınızda oluyoruz!

Eğitim sektörüne gençlik aşısı yapıyor, genç eğitimcilere sunduğumuz franchise desteği ile kendi işlerini kurmalarını sağlıyoruz.

genç girişimcilere destek

Sıkça Sorulan Sorular

Dans tutkunlarının buluştuğu bir dans eğitimi merkezi açmak istiyorsunuz ama aklınızda soru işaretleri mi var? O halde kurumsal partnerimiz olmak için bizimle iletişime geçen iş insanları ve girişimcilerin Dans Akademi’ye en çok yönelttiği sorulara göz atın, dans kursu açma süreci ve Dans Akademi franchise sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dansa bir sanat olarak değer veren, insanların hayatlarına renkli bir hobi katmak, sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazandırmak ve geleceğin dansçılarını yetiştirmek isteyen tüm dans tutkunları, sanatsever girişimciler, yeni iş kurmak isteyen girişimci ruhuna sahip bireyler, farklı sektörlerdeki deneyimini eğitim sektörüne taşımayı planlayan iş insanları ve kurs merkezinin kapasitesini büyütmek ve öğrenci sayısını arttırmak isteyen dans kursu merkezleri Dans Akademi franchise ortaklığından yararlanabilir.

Dans kursu açmak için gerekli şartlar Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesi’nde belirlenmiştir. Buna göre bir dans kursunun derslik ve dans salonlarının sayısı ve ölçüleri, diğer oda ve koridorlarının ölçü ve yerleşimleri, odaların kullanım amaçları, havalandırma sistemleri, aydınlatma, kapı ve merdiven ölçüleri, bahçe ve sosyal alanları, idareci ve eğitmenlere tahsis edilecek alanları önceden düzenlemiş olması ve buna dair belgelerle birlikte kurucu ve kurum müdürünün nüfus bilgileri, ana sözleşme, ticaret sicil gazetesi, yönetim kurulu kararları, kurs açma beyanı, tapu ve kira sözleşmeleri, öğretim programı gibi belgelerle ilgili mercilere başvurması gerekmektedir.

Dans kursu açarken gerekli olan yatırım masrafları ve dans kursu açma maliyetleri kurs merkezinin büyüklüğü, derslik, dans salonları, diğer oda ve koridor ölçüleri ve yerleşim planlarının MEB standartlarına uygunluğuna ve yapılması gereken tadilatlara göre değişkenlik gösterir.

Dans kursu dekorasyon masrafları arasında yönetim ve eğitmenlerin odalarında kullanılacak mobilyalar, dersliklerde kullanılacak araç gereçler, dans salonlarında yer alacak dans araç gereç ve aksesuarları, teknolojik ekipmanlar, kurum kimliğinin kurs binasında yansıtılması için uygulanacak renklendirme, tabela ve ışıklandırma gibi tasarımlar sayılabilir. Tüm bunlar ve diğer dans kursu açma maliyetleri için uzmanlarımızla görüşerek projeniz üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Dans Akademi franchise ücretleri dahilinde dans kursu açabilmek için gereken;
 • İş ve organizasyon planı,
 • MEB dosyalarının hazırlanması ve başvuru süreci,
 • Personel ihtiyacı ve alım sürecinin planlanması,
 • Kurum içi eğitimler,
 • Kurs binasında gerekli tadilatlar,
 • Dijital ve basılı reklam ve PR yönetimi,
 • Web sitesi ve sosyal medya kanallarının oluşturulması,
 • Şube açılışı için reklam kampanyalarının düzenlenmesi,
 • İlan ve afiş tasarımları,
 • Tabela tasarımları,
 • Reklam ve kampanya süreçlerinin yönetimi,
 • Gelir-gider yönetimi,
 • Finansal danışmanlık desteği,
 • Yönetim programı,
 • Eğitim programları ve müfredatlar,
 • Yıllık takvim,
 • Merkezi destek,
 • MEB denetimlerine uygunluk için gerekli çalışmalar gibi hususlar yer almaktadır.
Sinema Akademi Iletisim 17

Bizimle İletişime Geçin!

Dans Akademi franchise sistemi hakkında bilgi almak, aramıza katılmak için formumuzu doldurun, danışmanlarımız sizi en kısa sürede arasın.

Siz de Dans Akademi ailesiyle çalışmanın avantajlarını hemen yaşamaya başlayın!

Formu Doldur!
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46