Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Bachata Kursu

İçindeki Dansçıya Kulak Ver! Kendini Dansla Keşfet!

Estetiğin Tanımını Bachata’yla Yapıyoruz! Dans Sahnesinde Yerini Al, Eğlen, Öğren! Bachata Kursu Dans Akademi

Eşli dansların en ateşlisi sizi çağırıyor! Bachata zarafetiyle pistte parlayacak, kendinize hayran bırakacaksınız! Temelinde çiftlerin uyumu yatan Bachata dansı ile esnekliğinizi yeniden keşfedecek, dans etmenin tadına varacaksınız.

Dominik Cumhuriyeti’nin temelinde ritmik kalça atışları olan oldukça kıvrak ve hareketli Bachata ile siz de dans etmenin tadına varacaksınız. Kökeni çok daha eski tarihlere dayansa da 1980’lerde popülerleşmeye başlamış Bachata; eşlerin uyumu, müziğin hissi ve dans tekniklerinin estetiği ile dans etmek isteyenleri ve dans tutkunlarını kendine çekiyor!

Bachata Kursu programımızı; Bachata’yı ve dans etmeyi seven, yeni bir hobi arayan, partneriyle ortak bir dansı bilmek isteyen veya sosyalleşmek için eğlenceli bir yol arayan herkes için özel olarak hazırladık!

Tüm önyargıların aksine, Bachata çekinilmesi gereken bir dans değil! Beden esnekliğiniz için tercih edebileceğiniz en güzel danslardan biri. Siz bu önyargıyı kırın ve Bachata dansı ile bedeninizi keşfedin!

bachata kursu

Tüm Bachata Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Bachata Kursu Programı – Bachata’nın Heyecanı Bedeninizi Sarsın!

1.seviye Bachata Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Bachata Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Bachata Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Bachata Kursu Dans Akademi

Kendinize vakit ayırmak, yeni ilgi alanları edinmek istiyorsanız Bachata kursu ile çok farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Bachata kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

bachata kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan eğitim alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
bachata kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı bachata kursu

MEB Onaylı Sertifika

Bachata eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı bachata kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bachata eğitimi alarak suça ortak olmayın!

bachata dersleri

Farklı Tecrübeler Peşinde Misiniz?

Her gün aynı saatte uyanıp, aynı aktiviteleri tekrarlayıp, günlerinizi hiçbir farklılık olmadan bitirmekten sıkıldınız mı? Dans ederek hayatınızın ritmini artırın!

Arkadaşlarınızla kahve içmekten, mağazalar arasında sıkışmaktan, iş ve okul telaşıyla günlerinizin farkında olmadan yaşamaktan bunaldınız; kendinize ait bir zamanınız, monotonluğu kıracak bir kaçış mı arıyorsunuz? Kabuğunuzdan çıkmaya mı ihtiyacınız var? Bachata dansı ile tanıştığınızda hayatınıza dair çok şey değişecek! Dans ederek zihninizi tazeleyin, bedeninizi harekete geçirin!

Karar verin, dans ayakkabılarınızı giyin ve piste çıkın! Dans Akademi Bachata dans kursu ihtiyacınız olan hareketi hayatınıza katacak!

Bachata’nın Akışına Kendinizi Bırakın!

Yeteneğiniz sahnede ışıldasın! Hobilerinizle fark yaratın, Bachata’nın ritmiyle gündelik düşüncelerinizin baskısından uzaklaşın!

Dans pistine çıktığınız anda içinizdeki dansçı sizi çok şaşırtacak! Canlanacak, Bachata’nın ritmiyle fiziğinizi forma sokacaksınız. Hayatın tekdüze kalıplarından çıkacak, sosyalleşecek, arkadaşlıklar edinecek ve en önemlisi yeni bir siz yaratıp, hobi edinmenin keyfini yaşayacaksınız. Müziğin sizi alıp götürmesine izin verin! Dans tutkunuzun mutluluğu yüzünüze yansısın!

Dans Akademi ile samimi bir ortamda, ferah sınıflarda kendinizi rahat hissedecek, en iyi Bachata eğitimi ile dans kabiliyetinizi geliştireceksiniz!

bachata dersi
bachata eğitimleri

Dans Ederken Utancı Bir Kenara Bırakın, Yeteneğinizi Sergileyin!

Belki “yapamam” dediniz, belki de çekindiniz… Hayır, kendinize fırsat yaratın! Yeteneğinizin göz kamaştırmasına izin verin, Bachata’nın büyülü ritimleriyle farklı bir dünyaya adım atın!

Hobinizi geliştirmek, utancınızı yenmek ya da Bachata’yı çok daha profesyonel bir seviyeye taşımak istiyorsanız dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Bachata kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Hangi yaştan olursanız olun, dans bedeninizi diri tutacak, daha aktif bir hayat için Dans Akademi bachata kurslarının dinamik atmosferine dahil olun.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Bachata eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 530’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Bachata eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Bachata eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Bachata kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

bachata eğitimi
meb ruhsatlı bachata kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Bachata kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Bachata kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Bachata ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz.

Uygulamalı Bachata Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı Bachata dansı dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Bachata derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Bachata eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Bachata en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Bachata eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı bachata eğitimi

Öğrenci Yorumları

Karar ver, İlk Adımı At!

Hala ne duruyorsun? Müziğe bedeninle eşlik etmenin zamanı gelmedi mi?

Dans Yeteneğini Bizimle Keşfet!

Türkiye’nin en kapsamlı dans okulu Dans Akademi ile dans ederek eğlen, kendini geliştir!

Eğlenirken Öğren, Öğrendiklerinle Işılda!

Sahneye çıkmak için ne bekliyorsun? Tüm çekinceleri bir kenara bırak, özgürce dans et!

bachata kursu mezunları

530 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Bachata dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Bachata kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel bachata kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Bachata dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek bachata eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler bachata kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir bachata kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece bachata eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
bachata workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik bachata eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz bachata eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

bachata kursları
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Bachata kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Bachata eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Bachata kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Bachata eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

bachata eğitimleri
bachata kursu fiyatları

MEB Onaylı Bachata Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Bachata Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Bachata ateşini içselleştiren ve dansa doymayan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bachata kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Sıradaki dansınızın ne olacağını merak ediyorsanız, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Bachata Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Bachata kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Bachata kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Bachata eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Bachata kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Bachata eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Bachata dersleri veriyoruz.

bachata kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Bachata dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Bachata kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Bachata eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Bachata’nın Farkını Yaşamak, Özgürce Dans Etmek İsteyen Herkes için Dans Akademi Bachata Kursu

“Bana biraz renk, bedenime biraz esneklik lazım” diyorsanız doğru yerdesiniz! Yepyeni bir ortamda sosyalleşecek ve dansın ritmine kendinizi bırakacaksınız! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi bachata kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Bachata eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
bachata kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!-

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Bachata eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Bachata’yı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Bachata kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Bachata kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Bachata kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Bachata kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Bachata kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Bachata kursu Florya, bachata kursu Bahçelievler, bachata kursu Ataköy, bachata kursu Yeşilköy, bachata kursu Zeytinburnu, bachata kursu Avcılar olarak hizmet veren bachata kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Bachata Kursu, Salsa Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Bachata kursu eğitmen kadromuz; bachata dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca bachata dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Bachata Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu gibi Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Bachata dans kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Bachata kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin bachata kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bachata merakınız varsa bir dans kurs bularak bu dansın tekniklerini kavramanız, yeteneğinizin gelişmesi için çok önemli. Bachata cinsiyet fark etmeksizin bedeninizin fit kalmasını sağlayacak hareketli ve kıvrak bir dans türüdür. Kadın dans figürleri, tıpkı Tango’daki gibi dansı süsleyen en önemli unsur olup çok daha bel çevresinin kıvrılmasına ve ritmik kalça hareketlerine odaklanırken; erkek dans figürleri hızlı adımlarla bel ve kalçanın çevrilerek, kadını yönlendirmeye odaklanır. Bachata dersi bu kıvraklığı ve kıpır kıpır ritmiyle bedeninizin forma girmesini sağlayacak, kendinizi mutlu etmenize yarayacak ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Bachata dansı ile sosyalleşecek, monotonluktan kurtulacak, herkesten farklı bir ilgi alanına sahip olacaksınız. Hızlı dans figürleriyle kan dolaşımını hızlandırarak çok daha sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşacaksınız. Dansa hazırlık aşamasında ve dans sırasında pratiğini yaptığınız kontrollü solunum ile çok daha ferah nefes alabileceksiniz.

Bachata, Dominik Cumhuriyeti’nin yerli halkı tarafından tüm dünyaya hediye edilmiş estetik bir dans türüdür. Bachata dansı yerli dilinde “acılı aşk şarkısı” anlamına gelir. Temel enstrümanı gitar olan Bachata dansı aslen Bolero ve Merengue danslarının bir karışımıdır. Dansın temeli ayak ve kalça atışı hareketlerine dayanmaktadır. Elbette Bachata’yı kolayca öğrenebilirsiniz. Ancak, tek başınıza denemeniz halinde tam tamına öğrenmeniz mümkün olmayabilir; Bachata dansı teknikleri için uygun bir Bachata kursu ve bir partner, dansı öğrenmenin en iyi yoludur!

Bachata, tek başınıza ya da bir grup halinde yapılabilecek bir dans olmamakla beraber, partner bulamadığınız takdirde vazgeçmenizi gerektiren bir dans türü değil. Bachata kursları genellikle partner zorunluluğu koymamaktadır. İsterseniz kendinize uygun bir Bachata kursu ile görüşerek ya yanınızda kendi partnerinizle gelebilir ya da isterseniz kursiyer ya da dans eğitmenlerinden herhangi birinin dans partneriniz olmasını talep edebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Bachata kursu ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Bachata eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Bachata Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

530+

Mezun Öğrenci

Bachata eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.130

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 6 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46