Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Cha Cha Cha Kursu

Cha Cha Cha ile Renkli Bir Dünyaya Adım At!

Günlük koşuşturmalardan Dans Pistine! Hızlı Adımlarınla Seyredenleri Büyüle! Cha Cha Cha Kursu Dans Akademi

Dans ederek fit kalmak istiyor ve hayatınızın hareketsizliğinden sıkılıyor musunuz? O zaman sizleri Cha cha cha dans kursu programımıza bekliyoruz. Cha cha cha dansı ile çok keyifli bir serüvene adım atacaksınız.

Küba’dan dünyaya yayılan Cha cha cha dansı, hızlı hareketler barındıran, canlı ve dinamik bir Latin Amerikan dansı olarak büyüleyici atmosferine sizleri davet ediyor. Cha cha cha’nın eşsiz müzikleriyle eğlenirken, kıvrak dans figürlerimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz! Dans Akademi’de Cha cha cha dansının keyifli ritimleriyle hayatın stresinden ve yoğunluğundan bir süre kaçarak kendinize vakit ayıracaksınız…

Küçük alanlarda rahatça uygulanması, keskin vurguları ile kalça hareketleri, parti havası ile kanınızı kaynatacak Cha cha cha ile hayatına canlılık getirmek, özgürce dans etmek isteyenler bu eğitime!

Her yıl Cha cha cha eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

cha cha cha kursu

Tüm Cha cha cha Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Cha Cha Cha Kursu Programı – Bu Dans Hayatınızı Karnavala Dönüştürecek!

1.seviye Cha Cha Cha Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Cha Cha Cha Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Cha Cha Cha Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Cha Cha Cha Kursu Dans Akademi

Cha cha cha ile renklenip mutlu olmak, ferah sınıflarda özgürce dans etmek, güler yüzlü hocalardan eğitim almak istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Cha cha cha kursu programlarıyla; öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alabileceğiniz ailemize katılın!

cha cha cha kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
cha cha cha kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı cha cha cha kursu

MEB Onaylı Sertifika

Cha Cha Cha eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Cha cha cha kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden cha cha cha eğitimi alarak suça ortak olmayın!

cha cha cha dersi

Cha Cha Cha’nın Ritmiyle Eğleneceksiniz!

Hayatınızdaki monotonluğu hızlı Cha cha cha ritimleriyle aşacak, her adımınızda daha mutlu ve daha enerjik hissedeceksiniz. Sosyal bir ortamda yeni arkadaşlıklar kuracak, eğlenirken öğreneceksiniz!

Boş zamanlarınızı dolduracak eğlenceli bir aktivite, keyif alacağınız hareketli bir hobi mi arıyorsunuz? Sizi Cha cha cha kursu ile dinamik bir dünyaya adım atmaya çağırıyoruz! Dans Akademi ile hayatınıza yeni bir siz katın! Kendinize eğlenirken öğreneceğiniz bir zaman yaratın!

Dans etmeyi seven, dans etmeyi öğrenmek isteyen, dans tutkusunu geliştirmek isteyen dans tutkunlarına özel hazırladığımız cha cha cha eğitimi ile hayattan keyif almanın en dinamik halini yaşayın!

Hayatınızın Temposunu Değiştirin!

Farklılık arıyorsunuz ama ne yapacağınıza karar veremiyor musunuz? Hem bedeninizi hareket ettireceğiniz hem de dans kültürünüzü geliştireceğiniz cha cha cha kursları sizleri bekliyor!

Cha cha cha’nın renkli figürleriyle kendinizi geliştirecek, vücudunuzun hareklerini artırarak hantal bir hayattan kurutulacak ve günlük sorunların neden olduğu birçok stresten dans ederek uzaklaşacaksınız! Dans Akademi ailesine siz de katılın, rahat bir atmosferde ustaca hazırlanmış cha cha cha dans kursu programları eşliğinde dans etmenin ayrıcalığını yaşayın!

Dans etmek için hiçbir zaman geç değil! Şimdi kalkın ve eğlencenin tadını çıkarın! Vücudunuz esneklik kazansın, en kıvrak dans figürlerinizle beğenileri toplayın!

cha cha cha dersleri
cha cha cha eğitimleri

Hareketlenin, Monotonluğu Dansla Yok Edin!

Hayatınızda elde edemediğiniz özgürlüğü sahnede size yaşatacağımızın garantisini veriyoruz! Özgürce dans edin, içinizdeki dansçıyı bizimle keşfedin!

Zihninizi dansla tazeleyecek, dolu dolu bir cha cha cha kursu programıyla bedeninizi iyileştireceksiniz! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Cha cha cha kursu ile uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Haydi, gelin! Dansın baş döndüren atmosferine ilk adımı Dans Akademi ile atın! Hızlı dans adımlarıyla formda kalacak, eğlencenin tadına dans ederek varacaksınız!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Cha cha cha eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 290’nın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Cha cha cha eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dansa yeni başlamayı düşünenler, dans tutkunları ve dansı profesyonel bir seviyeye taşımayı arzulayanları Dans Akademi’ye bekliyoruz! Dünyanın en iyi dans okulları ve Cha cha cha kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

cha cha cha dersi
meb ruhsatlı cha cha cha kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Cha cha cha kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Cha cha cha kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Cha cha cha derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların cha cha cha eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Cha Cha Cha Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı Cha cha cha dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Cha cha cha derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Cha cha cha eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Cha cha cha en iyi bizimle öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Cha cha cha eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

cha cha cha kursu

Öğrenci Yorumları

Hayatın Ritmini Yakala!

Sıradan günler geride kaldı! Hazırlan ve dans etmeye başla!

Deneyimlerini Dans Akademi ile Arttır!

Çok yönlü eğitimiyle hobini tutkuya dönüştürecek Dans Akademi’yle devamlı yeni teknikler öğren!

Sahneye Çık, Enerjinle Büyüle!

Doğru duruş, doğru adımlar, muhteşem figürler… Sahne seni bekliyor!

cha cha cha kursu mezunları

290 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Cha cha cha dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Cha cha cha kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Cha cha cha kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Cha cha cha dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek Cha cha cha eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler cha cha cha kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir Cha cha cha kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Cha cha cha eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
en iyi cha cha cha kursu

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik Cha cha cha eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz Cha cha cha eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

cha cha cha kursları
cha cha cha kursu bakırköy

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Cha cha cha kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Cha Cha Cha eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Cha cha cha kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Cha cha cha eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

cha cha cha eğitimleri
cha cha cha kursu fiyatları

MEB Onaylı Cha Cha Cha Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Cha Cha Cha Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Cha cha cha eğitimi ile bedenleri iyice ısınan ve dans adımlarına yeni teknikler eklemek isteyen öğrencilerimiz; farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin Cha cha cha kursu sonrası en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Cha Cha Cha Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Cha cha cha kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Cha cha cha kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Cha cha cha eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Cha cha cha kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Cha cha cha eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Cha cha cha dersleri veriyoruz.

cha cha cha kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Cha cha cha dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Cha cha cha kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Cha cha cha eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Cha Cha Cha Dansının Coşkulu Temposunda Sıradanlığınız Yok Olacak!

Cha cha cha’nın coşkusuyla yeni bir hayata başlayın! Dans Akademi cha cha cha kursları ile hayalinizdeki enerjik günlere kavuşacak, herkesi hayran bırakacak bir hobi edineceksiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi cha cha cha kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Cha cha cha eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
cha cha cha kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli cha cha cha eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Cha cha cha eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Cha cha cha’yı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Cha cha cha kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Cha cha cha kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Cha cha cha kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Cha cha cha kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Cha cha cha kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Cha cha cha kursu Florya, Cha cha cha kursu Bahçelievler, Cha cha cha kursu Ataköy, Cha cha cha kursu Yeşilköy, Cha cha cha kursu Zeytinburnu, Cha cha cha kursu Avcılar olarak hizmet veren Cha cha cha kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Cha Cha Cha Kursu, Salsa Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Cha cha cha kursu eğitmen kadromuz; Cha cha cha dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca Cha cha cha dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu gibi Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Cha cha cha dans kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Cha cha cha kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin Cha cha cha kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Cha cha cha’nın canlılığı sizi günlük hayatın sıradanlığından alıp götürecek. Bedeniniz daha dinç, duruşunuz daha dik bir hale gelecek. Dans etmenin insanlara sağladığı yararlar sayesinde hareketlenen vücudunuzda kan dolaşımınız hızlanacak, soluk alıp vermeniz düzene girecek, vücudunuzu forma sokmanın en eğlenceli yolunu dansla keşfedeceksiniz. Cha cha cha’nın tempolu müzikleriyle el ve kol koordinasyonunuz gelişirken hareketlerinizdeki esnekliği fark edeceksiniz.

Cha cha cha Küba familyasından bir dans türüdür. Sosyal Latin Amerikan danslarının en popülerleri arasında gelen Cha cha cha oldukça canlı, figürleri ve hızlı adımlarıyla göz alan, ritmleri ve beden diliyle alaycı bir danstır. Eğlenceli ve hareketli danslara merak duyan, hayatına renk getirmek isteyen, dans etmeyi seven herkesin kolaylıkla öğrenebileceği teknik bir danstır. İsterseniz uygun bir dans kursuyla isterseniz tek başınıza Cha cha cha’yı öğrenebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Cha cha cha eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Cha cha cha eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Cha cha cha Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

290+

Mezun Öğrenci

Cha cha cha eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

507

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.535 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46