Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Modern Dans Kursu

Sınırları Yık, Bedenini Müziğin Ritmiyle Özgür Kıl!

Kalıplara Sığmayan Modern Dans ile Özgünlüğünü Herkese Göster! Modern Dans Kursu Dans Akademi

Dansın kalıplarını kırmaya var mısınız? Sosyal bir ortamda bedeninizi özgür bırakacak, kendi stilinizi yaratacak, kuralsız dans etmenin tadını çıkaracaksınız!

Doğaçlama dans etmeyi öğrenmek, çağdaş dans tekniklerine hâkim olmak, sahnede sınırsızca dans etmek isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Beden keşfi ve doğru kullanımından kondisyona, esneklikten dengeye, koordinasyondan doğaçlamaya kadar ihtiyacınız olacak teorik ve pratik dans etme bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli eğitim kurumu Dans Akademi ile ulaşacaksınız.

Modern Dans Kursu; farklı dansların figürlerini birleştirmek, standartların dışına çıkmak, keyifli vakitler geçirmek, yeteneklerini ve bedeninin sınırlarını keşfetmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır.

Modern dans dersi ile hem bedeninizi esnetebilir hem kaslarınızı çalıştırabilir hem de stres ve endişe gibi ruhsal sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

modern dans kursu

Tüm Modern Dans Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Modern Dans Kursu Programı – Müziğin Ritmini Stiline Yansıt!

1.seviye Modern Dans Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Modern Dans Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Modern Dans Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Modern Dans Kursu Dans Akademi!

Monoton ve kurallarla dolu gündelik hayatınızı bizimle kenara bırakın, özgün stilinizle içinizdeki sizi sahneye taşıyın, müziğin sizi kendinizden geçirecek ritmini bizimle yaşayın. Dans ederek eğlendiğiniz, kalıplardan çıktığınız, keşfettiğiniz, yaratıcılığınızı geliştirecek modern dans kursu Dans Akademi’yi tercih edin. Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıklar esasa alınarak hazırlanan programıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu Dans Akademi, fark yaratan modern dans derslerini sizlere sunuyor!

modern dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
modern dans kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı modern dans kursu

Modern Dans Sertifikası

Modern dans eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz modern dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden modern dans eğitimi alarak suça ortak olmayın!

modern dans kursları

Kuralları Yıkmaya Hazır Mısın?

Günlük hayatınızda her gün yapmak zorunda kaldığınız sıradan işler sizi artık bunaltıyor mu? Kuralsız, özgür, sınır tanımayan, kalıplara sığmayan bir şeyler mi arıyorsunuz?

Kendinizi ifade etmeye mi ihtiyacınız var? Hayat koşturmacasında duygularınıza ve kendinize yabancılaştığınızı mı hissediyorsunuz? Hem eğlenmek hem de biraz rahatlamak istiyorsanız Modern Dans ile istediğinizin çok daha fazlasını bulacaksınız! Sıkıcılık kavramının varlığını dans ederek unutacak, kendinizi dinlemeyi dansla öğreneceksiniz!

Sosyalleşmeye ihtiyacı olan, dans etmeyi seven, kendine bir hobi arayan herkese hitap eden Modern dans kursu programımızla bedeniniz esneyecek, kaslarınız güçlenecek, zihniniz temizlenecek!

Özgür Olmak Hiç Bu Kadar Estetik Olmamıştı!

Modern Dans kursu ile kendinizin bile bilmediği duyguları, bedeniniz ile ortaya koyacaksınız. Kendinizi müziğe bırakacak, zihninizin derinliklerinde hareketli bir gezintiye çıkacaksınız.

Konuşarak anlatamadığınız ne varsa sahneye dökün! Duygularınızı modern dansın rahat ve estetik figürleriyle anlatın, hayatınıza bir farklılık katın. Omuzlarınıza yüklediğiniz stresi üzerinizden dans ederek atacaksınız. Kendiniz hareketli ya da hüzünlü figürlerle ifade edebilir, sahnede duygunuzun ritmini bulabilirsiniz!

İstediğiniz değişikliği modern dans eğitimi ile yakalayın, hayatınıza biraz renk katın. Dans ederek yenilenin, keyifli bir hobi edinin!

modern dans kursu
modern dans dersi

Hikayeni Yaratıcılığınla Süsle, Dansına Yansıt!

Modern dans eğitimleri ile rahat ve ferah bir atmosferde dans etmenin hazzını yaşayacaksınız.

İster sadece dans tutkunuzu ateşlemek, isterseniz dansı bir meslek haline getirmek… Seçim sizin. Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Modern Dans kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans en güzel ifade biçimidir! Dans Akademi Modern Dans Kursu kendini ifade etmenin, bedenini geliştirmenin en doğru adresi!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan modern dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 370’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, biriken tecrübemizle sürekli geliştirdiğimiz bu yeni modern dans eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte çok yönlü bir akademi olmayı amaçlıyor; eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı modern dans eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve modern dans kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

modern dans dersleri
meb ruhsatlı modern dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı modern dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir modern dans kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve modern dans ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların modern dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Modern Dans Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne pratikleri ve uygulamalı modern dans dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Modern dans derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, geniş ve hijyenik sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda modern dans eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeniniz ile ruhunuza seslenen, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca bir yandan dans sırasında yaratıcı düşünmelerini destekleyerek; diğer yandan sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Modern dans öğrenmenin en doğru adresi! Öğrencilerimize dans sahnesinde deneyim kazandıran modern dans eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı modern dans eğitimi

Öğrenci Yorumları

Özgürlüğe Bir Adım Yakın!

Kendinizi ifade etmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Dansla sınırlarınızı aşın!

Modern Dansı Bizimle Keşfedin!

Türkiye’nin en özgün dans kursu Dans Akademi’de sahneye imzanızı atın!

Sahneye Çıkın, Kim Olduğunuzu Herkes Görsün!

Modern dansın akışkan ruhuyla çevrenize kendinizi yeniden tanıtın!

modern dans kursu mezunları

370+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize modern dansın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı modern dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel modern dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye modern dans dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek modern dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Dans ederek eğlenmek isteyenler, profesyonel dans sanatçısı olma hayalini kuranlar, konservatuar hazırlık sürecindeki öğrenciler, fiziksel yeteneklerini geliştirmek isteyenler, bedeniyle kendini ifade etmeyi sevenler için kapsayıcı bir programla birbirinden çeşitli kurslar hazırladık! Teknik atölyeler, konservatuar programları, kişisel ve mesleki gelişim kurslarımızdan yararlanabilirsiniz. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler modern dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir modern dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece modern dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
modern dans workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik modern dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz modern dans eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Alanında başarılı, uzman bir dansçı ya da başarısıyla ses getiren bir koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

modern dans kursları
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Modern dans profesyonelleri arasında yer almak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Modern dans kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren öğrencilerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve dizi projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye, dansla yaşamaya ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize modern dans eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece modern dans kursu süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere birbirinden farklı destekleyici eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için modern dans eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

modern dans eğitimleri
modern dans kursu fiyatları

Modern Dans Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Modern Dans Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kendini dans ederek iyi hisseden, amatör ya da profesyonel olarak dans etmek isteyen öğrencilerimiz, dans yolculuklarında hem ileri seviye dans tekniklerini öğrenmek hem de daha iyi dansçılar olmalarını sağlayacak bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin modern dans kursu sonrası en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Modern Dans Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Modern dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, yaratıcı sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, modern dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, yarışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı modern dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, modern dans eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun modern dans kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre modern dans eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan modern dans dersleri veriyoruz.

modern dans kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi modern dans dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Modern dans kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenlere İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Modern dans eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Eğlenin, Öğrenin, Kendi Dans Stilinizi Yaratın, Monotonluğa Bir Fark Katın! Modern Dans Kursları Sizi Bekliyor!

Dansa ilginiz varsa ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, bedeninizi hareketlendirecek, benliğinizi tazeleyecek bir hobi arayışındaysanız Dans Akademi ailesi yanınızda! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun modern dans kursu programını bulalım, hayatınıza beraber renk katalım…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi modern dans kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik modern dans eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
modern dans kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı modern dans kursu ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak modern dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak modern dansı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Modern dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Modern dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Modern dans kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi modern dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan modern dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Modern dans kursu Florya, Modern dans kursu Bahçelievler, Modern dans kursu Ataköy, Modern dans kursu Yeşilköy, Modern dans kursu Zeytinburnu, Modern dans kursu Avcılar olarak hizmet veren Modern dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Modern Dans Kursu, Hip Hop Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Modern dans kursu eğitmen kadromuz; modern dans alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca modern dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Modern Dans Kursu, Hip Hop Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock'n Roll Kursu gibi Serbest Stil Dans Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Salon Dansları Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Danslar arasında yaratıcılığınızı en çok geliştirecek, duygularınızı özgürce aktarmanızı sağlayacak olan modern danstır. Siz de Modern Dans kursları aracılığıyla bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Modern Dans özellikle müzik kulağının gelişmesine yardımcı olduğu için oldukça tercih ediliyor ve insanlara zihinlerini temizlemelerinde yarar sağlıyor. Esnek hareketleri ve sınır tanımaya koreografileriyle beden koordinasyonunuzu geliştirebilir, siz de güçlü bir kas yapısına sahip olabilirsiniz.

Elbette, kolayca öğrenebilirsiniz. Modern Dans, katı kuralları olmayan gayet özgür ve estetik bir dans olmasıyla tercih ediliyor. Bale’nin değişmez kurallarına bir başkaldırı olarak 20. yüzyılın başlarında ortaya çıkmış olan modern dans, dansçılara diledikleri figürleri sergileme olanağı tanır. İstediğiniz müzikle, istediğiniz gibi dans etmenin keyfine varmak istiyorsanız siz de modern dans ile hayatınıza renk katabilirsiniz. Temel teknikler ve figürleri uygulayabilir, duygularınızı dansla ifade edebilirsiniz! Bunun için en iyi modern dans kursu ve eğitmenlerinden destek alabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Modern dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Modern dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi modern dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

370+

Mezun Öğrenci

Modern dans eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.993

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 10 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46