Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Eğitmenleri

Dans Akademi Dans Eğitmenleri İle Tanışın! Alanında Uzman Dans Kursu Eğitmen Kadromuz...

Sanata gönül veren, öğrencilerini her geçen gün daha büyük bir dans tutkusuyla yetiştiren, dans ve sahne sanatlarında tecrübeli dans eğitmenleri, koreograflar, art direktörler ve dansın akademisyenleri her biri tek çatı altında! Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Halk Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar ve Bale sanatında deneyimli; uluslararası standartlarda eğitim veren, Türkiye’nin en donanımlı dans eğitmenlerini sizlerle buluşturuyoruz!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Eğitim Planınızı Danışmanlarımızla Yapın

dans akademi eğitmenler

Alanında Ünlü Eğitmenler

Dans deneyimiyle sanata büyük değer katmış, her biri kendi branşında uzman, dans sahnesine yetenekli ve başarılı isimleri yetiştirmiş nitelikli dans eğitmenleri, dansçılar ve koreograflar tek çatı altında!

Dans pistinde tecrübesiyle başarılara imza atmış, Türkiye’nin köklü üniversiteleri ve eğitim kurumlarında deneyim ve birikimlerini gelecek nesillere başarıyla aktarmış, müzikallerden klip çalışmalarına, film projelerinden dizi setlerine kadar dansın sergilendiği her alanda kendini göstermiş dans tutkunu sanatçılarla eğitim vermekteyiz.

Alanında uzman eğitmenlerimizle öğrencilerimizin yeteneklerine şekil veriyor, onları geleceğin sanatçıları olarak yetiştiriyoruz.

Öğrenci Yorumları

Uygulama Ağırlıklı Ders Anlatımı

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamını son teknoloji ekipmanlarla donatılmış, geniş ve havadar dans salonlarımızda uygulamalı olarak gerçekleştiriyor, dansın tekniğini ve pratiğini aktarıyoruz.

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek dans salonlarımız ve ekipmanlarımızla, yalnızca teorik anlatımı değil görsel ve işitselliği de önemsiyor; öğrencilerimize dans tekniklerini pratiklerini uygulamalı olarak anlatıyor, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan ders anlatımlarımızla onların sahne deneyimi kazanmalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin bireysel farklılıklarına, öğrenme hızlarına, yaşlarına ve grubun dinamiğine göre değişen modern teknikler ile uygulamalı derslerimizi işliyoruz.

Akademiden Fotoğraflar
dans akademi eğitmenleri
dans eğitimi

Dans Çalışmaları ve Değerlendirme

Dans tutkunu öğrencilerimize ve kariyerini dans üzerine kurmak isteyenlere; dans gösterileri düzenleme, dans yarışmalarına başvurma ve dans gecelerine katılma fırsatı sunuyor, deneyim kazandırıyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemiyle teorik bilginin yanı sıra eğitim programlarımızı uygulamalı sahne çalışmalarıyla birleştirerek öğrenilenlerin kalıcı olmasını ve konservatuar sınavlarında yüksek başarı sağlıyoruz. Kurumsal eğitimlerde grup çalışmalarımızda öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerine imkan tanıyoruz.

Dans tekniklerini öğreniyor, partiklerimizle dansımızı her hafta ileri taşıyoruz. Öğrencilerimizin danslarını ünlü eğitmenlerimiz ile yorumluyor, tartışıyor, kendimizi geliştiriyor ve konu tekrarları yapıyoruz.

Eğitimden Fotoğraflar

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Harekete Geçin!

Müzik sesi duyunca yerinizde duramıyor musunuz? Kendinizi tutmayın!

Dansa İlk Adımı Bizimle Atın!

Türkiye’nin en kapsamlı dans okulunda kendinizi geliştirin, yeteneğinizle büyüleyin!

Sahneye Çıkın, Özgürce Dans Edin, Işıldayın!

Dans etmekten çekinmeyin, kendinizi müziğin ritmine bırakın, eğlenin, öğrenin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Evet, MEB onaylı dans kursu sertifikası veriyoruz. MEB onaylı dans kursu sertifikalarımız; 4 - 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi, 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 10-12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 13-14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu ile Dünya Toplum Dansları Kursu için verilmektedir.

Elbette. Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Dansları; Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. Konservatuvara Hazırlık başta olmak üzere verdiğimiz destekleyici eğitimler ve kurumsal dans sınıflarımızın da tamamında ders telafi imkanı bulunmaktadır. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Dans kursu sınıflarımız farklı kontenjan ve kapasiteye sahiptir. Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Zumba Kursu, Bale Kursu, Çocuk Dans Kursu, Genç Dans Kursu ve diğer tüm dans kursu sınıfları minimum 7 maksimum 12 kişilik sınıflardan oluşmaktadır.

Eğitim Planını Yap!

dans akademi iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46