Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Roman Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Sıradanlıktan Roman Dansı İle Kurtulmak İsteyenlere Kaçırmayacakları Bir Fırsat!

Hayatına Romanların rengarenk dansıyla hareket katmak ve monotonluğunu kırmak isteyenleri Roman kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatlarından yararlanmaya bekliyoruz! Geniş ve ferah dans salonlarında istediğiniz gibi Roman dansı öğrenebilmek için bizi ziyaret edin. Roman kursu fiyatları ve eğitim programı hakkında detayları öğrenmek için bizi arayın…

Roman kursu programımızı Roman dansıyla hayatını renklendirmek, günlük koşuşturmaların arasında kendine eğlenceli bir zaman yaratmak isteyenler için 12 hafta 12 saatlik bir program olarak hazırladık. Roman eğitimi süresinde bedeninizi esnetecek, beden farkındalığınızı geliştirecek, Roman müziklerine ve ritmlerine aşina olacaksınız. Roman figürlerini öğrenecek, yoğun göbek ve kalça hareketleri ile kıvraklık kazanarak forma girecek ve Roman tekniklerinizi geliştirerek istediğiniz Roman müziğinde dans edebileceksiniz. Roman dersleri sonunda hazırlandığımız dans gösterisi ile yeteneklerinizi sevdiklerinizle paylaşabilecek ve özgüveninizi tazeleyeceksiniz. 

Romanların muhteşem dansları ile hayatınızdan stresi sileceksiniz! Kendinizi daha mutlu ve aktif hissedeceğiniz Roman eğitimleri sonunda siz de beden farkındalığı kazanacak, günlük koşuşturmalar arasında hantalığa alışmış vücudunuzun hareket kabiliyetini artırmanın zevkini yaşayacaksınız! Özellikle kalça ve göbek çevresinde inceldiğinizi hissedecek, formda bir vücut için 9/8’lik ritimde göbek atmanın enerjisiyle dolacaksınız. Yalnzıca bedeniniz değil, zihniniz de Roman havasının pozitif enerji yayan ezgileriyle rahatladığını hissedeceksiniz. Dans Akademi Roman kursu fiyatları ve ayrıntılı program bilgisi için kurumumuza bekleriz…

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Romanların hikayesine merak duyanları, hareketli figürleriyle kalorilerinden kurtularak hayatına mutluluk katmak isteyen herkesi Roman kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatından yararlanmaya bekliyoruz! 

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Roman eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu olarak 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimleri sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Öğrencilerimizin bireysel farklılıklarına dikkat ediyor, istek ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap veriyoruz. Dans kursu ücretleri değil, eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Türkiye’nin memnuniyet oranı en yüksek dans okulunda, uzman dans eğitmenleri ve ünlü koreograflar tarafından siz de kapsamlı bir Roman dansı eğitimi almak isterseniz Roman kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatından hemen yararlanın! 

Güvenle sosyalleşebileceğiniz samimi bir ortam, temiz ve ferah dans salonları ve arkadaş canlısı bir atmosferde hayatınızdaki tüm streslerden bizimle uzaklaşabilirsiniz. Sanat Cafe’mizde ders öncesi ve ders sonrasında keyifli vakit geçirebilir, etkinliklerimize katılarak rutin hayatınıza veda edebilirsiniz. 

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Roman dansını hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Kendinize En Eğlenceli Anları Roman Kursu İle Yaratın!

Romanın capcanlı ve dinamik dünyasına bizimle adım atın! Kendine vakit ayırmak isteyen, dans ederek enerjisini atmayı arzulayan, sorunlarından dans ederek uzaklaşmak ve zihnini rahatlatmak isteyen herkes için Roman kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile! Siz de Dans Akademi’ye gelin, hayatınıza Roman enerjisini katın ve hayatınızın monotonluğunu arkada bırakın! Roman kursu fiyatları ve detaylı program bilgisi için bizi arayın…

Kendinizi şımartacağınız, bol bol göbek atacağınız dans saatleri, yeni teknikler öğreneceğiniz ve dans ettikçe mutluluklar dolacağınız eğitimler bulacağınız Dans Akademi’de Roman kursu ile canlanmanın tadı bir başka! 

Her birimizin biraz bildiği Roman dansının tekniklerini öğrenmek, dans ederken öğreneceğiniz tekniklerle bilinçlenmek isteyen herkesi Roman kursu programlarımıza bekliyoruz.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46