Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Merengue Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Merengue ile Canlanmak İsteyenlere Kaçıramayacakları Bir Fırsat!

Ünlü dans eğitmenleri, geniş ve ferah salonlarda özgürce dans edebileceğiniz samimi bir ortam, Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimi programları ve %100 öğrenme garantili Merengue kurslarımızda erken kayıtta %50 indirim fırsatı sunuyoruz!

Merengue kursu ile yepyeni bir hobiye sahip olacak, hayatınızın monotonluğundan kurtulacaksınız. Merengue kursu programımızı; bedeninizi esnetmeye yönelik stretching çalışmaları, doğru postür, müzik bilgisi, Merengue’nin adımları, dönüşleri, koreogreafi bilgisi ve dans hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi kapsayan, 12 hafta 12 saatlik bir program olarak hazırladık. Siz de Merengue kursu ile hayatınıza canlılık getirecek, her ders sonunda kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz!

Dans tutkunuzu özgürce yaşayabileceğiniz, başarılı bir dansçı olabileceğiniz, kendinizi geliştirerek hayatınıza bir yenilik katabileceğiniz en keyifli serüvenlerden birine adım atmak istiyorsanız; dans gösterilerimizle sahne deneyimi kazanacağınız ve yeteneğinizi sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz Merengue dans kursumuza sizi de bekliyoruz! Merengue kursu fiyatları ve eğitim programı hakkında bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak için misafirimiz olabilirsiniz…

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Dans Akademi’de yeteneğini geliştirmek isteyen herkese erken kayıtta %50 indirim fırsatı sunuyoruz! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Merengue eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimimiz ile geliştirdiğimiz, Türkiye’nin bireysel farklılıkları esasa alara hazırlanmış ilk ve tek eğitim programlarından siz de yararlanabilirsiniz! Alanında uzman dans eğitmenlerinden en detaylı ve keyifli dans derslerini almak, %100 öğrenme garantisiyle başarılı noktalanan bir eğitim süreci geçirmek, MEB onaylı sertifika imkanından yararlanmak ve eğitim danışmanlığımızdan yararlanmak isterseniz Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip ve en çok tercih edilen dans okulu Dans Akademi ailesine sizleri de bekleriz! Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Kaliteli ve kapsamlı eğitim programı, temiz ve büyük dans salonları, yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz sosyal aktiviteleri, özgürce dans edebileceğiniz Merengue eğitimlerini kaçırmayın! Dans Akademi ailesine hemen katılın!

Tutkunuzu bizimle geliştirin, hayatınızın gidişatını değiştirin! Yetenekleriniz keşfedebilecek, kendinizi yeniden tanıyacaksınız! Tüm ihtiyaçlarınızın karşılık bulacağı bir dans eğitimi süreci geçirmek için gelin, kaliteli eğitimin farkını anlayın. 

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Merengue’yi hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Merengue Kursu ile Yeni Bir Sayfa Açın!

Sıkıcı ve sıradan bir hayattan daha fazlasını yaşamak mı istiyorsunuz? Öyleyse sizi hayal bile edemeyeceğiniz enerjik bir ortama, nitelikli dans eğitmenlerinden ihtiyaçlarınızı dikkate alarak hazırlanmış bir Merengue kursu programına ve sosyalleşebileceğiniz samimi atmosferimize davet ediyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Hayattan keyif almanızı, istediğiniz dans kariyerinin temellerini sağlam atmanızı ve başarılı bir dansçı olmanız için her ihtiyacınızı karşılamayı amaçlıyoruz! Dans tutkunu olanlara eğlenebilecekleri bir atmosfer sunmak için her geçen gün gelişiyoruz! Hobinize dair ihtiyaç ve isteklerinize cevap veriyoruz. Nitelikli dansçılar, başarılı dans eğitmenleri ve koreograflar yetiştirmek için en kapsamlı eğitimlerle sizleri teşvik ediyoruz.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46