Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Lindy Hop Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Dans etmek Bedeninize Çok İyi Gelecek! Kaçırılmayacak Bir Fırsat ile Lindy Hop Eğitimi!

Dans tutkunuzu bir sonraki seviyeye taşımak mı istiyorsunuz? Kendinize bir iyilik yapın ve hemen Lindy Hop eğitimi almaya erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile başlayın!  Dans Akademi’de keyifli vakitler geçirebileceğiniz, ünlü dans eğitmenlerinden alacağınız Lindy Hop kursu fiyatları ve program hakkında detaylı bilgi için kurumumuzu ziyaret edin…

Eşsiz figürleriyle Lindy Hop kursu sizing de temponuzu değiştirecek! Tekdüze bir yaşamdan kurtulmanızı sağlayacak Lindy Hop eğitimi 12 hafta 12 saatlik bir program olarak hazırlandı. Lindy Hop eğitimi süresinde, bedeninizi tanımanızı sağlayacak anatomi bilgisinden esneme hareketlerine, Lindy Hop adımları, dönüşleri ve figürlerinden müzik ve ritm bilgisine kadar dansınıza keyif katacak tüm detayları öğreneceksiniz. Lindy Hop koreografileriyle dans edebilecek ve figürlerinizi en güzel şekilde sergileyebileceksiniz. Lindy Hop kursu sonunda düzenlediğimiz dans gösterisi ile yeteneğinizi ve başarınızın mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz. 

Lindy Hop’la bedeninizi hareketsizlikten kurtaracak, günlerinizi daha mutlu bir şekilde geçirebileceksiniz. Lindy Hop kursu eğitim almaya başladığınız ilk andan itibaren stresinizi atmanıza yarar sağlayacak, size günlük sıkıntılarınızdan uzaklaşma imkanı verecek. Yepyeni bir serüvene adım atacağınız Lindy Hop kursu fiyatları ve program hakkındaki tüm sorularınız için vakit kaybetmeden bizi arayın.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Monoton bir ömür geçirmekten sıkıldınız mı? Kendinize yeni bir aktivite mi arıyorsunuz? Dans etmeyi seviyor, farklı dansları merak mı ediyorsunuz? Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Lindy Hop eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Alanında uzman eğitmenler tarafından alacağınız Lindy Hop eğitimleri ile dans etmenin tadına varacaksınız. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Lindy Hop eğitimleri, ünlü koreograflar ve alanında uzman eğitmenlerden en kapsamlı dans dersleri, temiz ve ferah sınıflarıyla kendinizi güvenle müziğin ritmine bırakabileceğiniz samimi bir ortam ve ders öncelerinde ya da sonralarında sosyalleşebileceğiniz Sanat Cafe ile siz de günlerinizi hareketlendirin ve mutluluk dolu zamanlar yaşayın.

Yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alınarak hazırlanan, uluslararası dans okulları ve MEB programları incelenerek, profesyoneller tarafından hazırlanmış detaylı bir eğitim programıyla başarılı dansçılar ve hobisinden keyif alan dans tutkunları yetiştiriyoruz. Öğrencilerimize 15 yıllık deneyimimizle kazandığımız bilgi birikimini aktarıyor; istek ve ihtiyaçlarına her zaman cevap vermeyi amaçlıyoruz.

Bireysel farklılıkları esasa alarak oluşturulmuş eğitim sistemimiz yanında dans eğitimi merkezimizin öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmesini önemsiyoruz. Sağlıkla geçen dans dersleri için sınıflarımızı her zaman temiz tutuyoruz. Ferah ve geniş sınıflarda özgürce dans edebileceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu olarak, memnuniyet oranı en yüksek dans merkezleri arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Gelin, siz de Dans Akademi ailesinin bir parçası olun ve ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmanın tadını çıkarın.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Lindy Hop’ı hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Haydi, Lindy Hop’ın Enerjisiyle Dolacağınız Günlere İlk Adımı Atın!

Dans tutkunlarına, Lindy Hop’ı merak edenlere, kendini rahatlatmak ve sorunlarının arasında biraz nefes almayı arzulayanlara Lindy Hop eğitimi programımızı erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile sunuyoruz! Lindy Hop’ın zihninizi tazeleyecek ve sizi neşelendirecek ezgilerinde yepyeni bir maceraya adım atmak için siz de Dans Akademi ailesine hemen katılın, yeteneğinizle farklılık kazanın! Lindy Hop kursu fiyatları ve program hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın…

Lindy Hop’ı alanında uzman eğitmenler ve ünlü koreograflardan öğrenmek istemez misiniz? Kendinizi tutmayın! Gelin, birlikte dans etmenin tadını çıkaralım. Yeni arkadaşlıklar kazanın, bedeninizi harekete geçirin ve dans ederek mutlu olacağınız bir dünyaya ilk adımı bizimle atın. Günleriniz dolu dolu geçecek, daha zinde bir zihin ve canlı bir görünüme sahip olacaksınız.

Kendinize, keyifle sosyalleşebileceğiniz, güvenle dans edebileceğiniz samimi bir ortamda vakit geçirirken kaliteli bir eğitim alma şansını tanıyın. Dans Akademi ile Lindy Hop eğitimine hemen başlayın, beden ve zihninizdeki değişimi siz de fark edin. Sorunlarınızdan dans ederek uzaklaşın.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46