Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Sosyal Latin Başlangıç Seviye Dans Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Latin Ezgilerini Öğrenmek İsteyenlere Kaçırılmayacak Bir Fırsat!

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim modeli ve erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Latin danslarının hareketli dünyasına adım atın! %100 öğrenme garantisiyle yeteneklerinizi keşfedeceğiniz, hayatınızdaki sıradanlığı bir kenara bırakacağınız Sosyal Latin Dansları kurs fiyatları ve eğitim programı hakkında detaylı bilgi için sizi kurumumuza bekleriz…

Kendinizi geliştirmek, bedeninize hareket imkanı sağlamak ve Latin danslarının capcanlı müzikleriyle sosyalleşmek için Latin danslarının Salsa, Tango, Bachata gibi çeşitleriyle tanışacağınız ve temel dans tekniklerini öğreneceğiniz Sosyal Latin Kursu Başlangıç Seviye programı 12 hafta 12 saatlik bir eğitim programı olarak tasarlandı. Program süresinde Salsa’dan Bachata’ya, Tango’dan Merengue’ye kadar birçok Latin dansının inceliklerini öğrenecek; dans bilginizi ve tekniklerinizi geliştirme imkanı yakalayacaksınız!

Soyal Latin Dansları Başlangıç Seviye eğitim programı ile siz de Latin danslarının temel adım, dönüş ve figürlerini öğrenecek, Latin müziklerini tanıyarak özgürce dans etmenin keyfini yaşayacaksınız. Monotonluğunuzdan kurtulacak ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Bedeninizi hareketsizlikten kurtararak beden dilinizi daha iyi kullanabilecek, sahne deneyimi kazanarak özgüveninizi tazeleyeceksiniz! Yepyeni bir hobi sahibi olmak istiyorsanız Dans Akademi sizler için en kapsamlı Ssoyal Latin dansları programını hazırladı! Sosyal Latin dansları kurs fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi!

Latin danslarını merak edenler ve öğrenmek isteyenler için hazırladığımız başlangıç seviye Sosyal Latin Dansları kurs programımızı erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunuyoruz! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Sosyal Latin dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimimiz ile geliştirdiğimiz, Türkiye’nin bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanmış ilk ve tek eğitim sistemimiz ile dans tutkunlarına, dans etmek isteyenlere ve kariyerini dans üzerine kurmayı arzulayanlara yönelik dans eğitimleri veriyoruz! Dansa kendini adamış tecrübeli dans eğitmenleri, alanında uzman koreograflar, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı sertifika imkanı, kariyer ve eğitim danışmanlığı ile Türkiye’de en yüksek memnuniyet oranına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz! Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında eğitimler, samimi bir atmosfer, dans gösterileri, dans yarışmaları ve keyifli etkinliklerle dolu bir maceraya katılmak için Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu Dans Akademi ile tanışın!

Hem başarılı bir Latin dansçısı olmanız, hem de dans tutkunuzu daha ileriye taşımanız için tüm eğitim ihtiyaçlarınızı karşılıyor; destekleyici eğitimlerimizle yaşam standartlarınızı yükseltmenizde yardımcı oluyoruz. 

Sosyal Latin dans eğitimlerimize başlamadan önce seviyenizi ölçüyor, ihtiyaçlarınızı belirliyor, bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, bilginize, Latin danslarını hangi seviyede yapmak istediğinize göre şekillenen dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimizin ilk adımlarında onlara yardımcı oluyor; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışmalarına imkan sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Latin Danslarının Kıpır Kıpır Ezgileriyle Hayallerinize Adım Atın!

Latin danslarını merak mı ediyorsunuz? Hayatınızın monotonluğunu bir kenara bırakın ve hemen Başalangıç Seviye Latin Dansları kurs programımıza bir göz atın. Capcanlı bir dünyaya adım atacak ve bedeninizin kıvraklığına şaşıracaksınız! Dans Akademi ailesinin bir parçası olmak için kurumumuzu ziyaret etmeniz yeterli.

Sosyal Latin danslarını alanında uzman dans eğitmenlerinden, %100 öğrenme garantisi ve ihtiyaçlarınız gözetilerek oluşturulmuş bir eğitim programı ile öğrenmek için Dans Akademi’yi vakit kaybetmeden ziyaret edin! Kendinize zaman ayırmanın tadını çıkartın, yepyeni hobinizle herkesten farklılaşın. 

Daha dinamik bir beden, stresten arınmış bir zihin ile günleriniz çok farklı geçecek! Rengarenk bir dünyaya “merhaba” diyeceksiniz, özgürce dans etmenin tanımını yeniden yazacak, kendinizi şımartacaksınız! 

Öğrenci memnuniyeti her şeyimizdir! Dans Akademi’nin rahat ve konforlu salonları, her zaman güvenle vakit geçirebileceğiniz temiz ortamı ve keyifle sosyalleşebileceğiniz Sanat Cafe’si sizleri bekliyor… Kapsamlı ve iyi düşünülmüş eğitim programlarıyla Latin danslarını bizimle öğrenmenin farkını yaşayacaksınız. Dans kursu ücretleri değil, eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46