Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kafkas Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Kafkasların Eşsiz Ritimlerini Merak Edenlere Kaçıramayacakları İndirim Fırsatı!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Kafkas eğitimi almak isteyen herkese Kafkas kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile! Kafkas danslarını öğrenmek istiyor, dans kabiliyetinizi geliştirmek istiyorsanız sizleri Dans Akademi ailesine katılmaya bekliyoruz. Kafkas kursu fiyatları ve eğitim programı hakkında detaylı bilgi için bizi arayın…

Kafkas kursu programımızla çok keyifli bir serüvene çıkacaksınız. 12 hafta 12 saatlik bir eğitim programı olarak hazırlanan Kafkas kursu programı, Kafkas danslarını merak edenler için kapsamlı bir ders planı içeriyor. İlk olarak beden esnekliğinizi geliştirecek, beden farkındalığı kazanacaksınız. Daha sonra Kafkas danslarının temel kadın ve erkek figürlerini, adımlarını, zıplayışlarını, öğreneceksiniz. Güney ve Kuzey Kafkasya danslarının detaylıca öğretileceği eğitimde; Azerbaycan ve Gürcü Kafkas figürleriyle ve Lezginka, Kumuk, Apsuva, Simt oyunları ile Kuzey Kafkasların figürlerini tanıyarak koreografi içinde kendinizden emin bir şekilde dans edebileceksiniz. 

Farklı kültürleri hayatınıza dahil etmenin hazzını yaşarken daha dik bir duruş kazandığınızı hissedeceksiniz. Bedeniniz daha dik bir duruş kazanacak, beden dengenizi Kafkasların hızlı dans figürleriyle yeniden kuracaksınız. Partner ile uyumlu dans etme becerisi kazanacak ve teknik bilgilerinizle harika danslara imza atacaksınız. Hayatınızı monotonluktan uzaklaştırmanın en güzel yolu Kafkas eğitimleri fiyatları ve detaylı program bilgisi için kurumumuzu ziyaret edin…

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Kafkas kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla Kafkas kültürünü merak eden dans tutkunlarını bekliyor! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Kafkas eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimleri ile kapsamlı bir eğitim planı sunan Dans Akademi, alanında uzman dans eğitmenleri ve ünlü koreografları ile öğrencilerinin her ihtiyacına cevap veriyor. Öğrencilerimizin isteklerini gözetiyor, kendimizi her zaman geliştiriyoruz. Dans gösterileri ve dans etkinlikleriyle öğrencilerimizin yeteneklerine daha da motive olmalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin memnuniyet oranı en yüksek dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz. Yalnızca eğitim sistemimizi değil, kendimizi de geliştiriyoruz. Kurum olarak hijyen standartlarına dikkat ediyor; öğrencilerimize güvenle ve keyifle vakit geçirmeleri için eğlenceli ve samimi bir ortam yaratmayı önceliyoruz. Hijyenik, geniş ve ferah dans salonlarımız, ders öncesinde ve sonrasında vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’mizi her zaman temiz tutuyoruz. 

15 yıllık deneyimimizle kazandığımız bilgi birikimimizi öğrencilerimize aktarıyor; başarılı ve hayattan keyif alacakları bir dans serüveni yaşamalarını sağlıyoruz. Kapsamlı eğitim programlarımızla istedikleri dansın tüm inceliklerini öğrenmelerini amaçlıyor ve hayatlarına değer katmalarını arzuluyoruz. Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu olarak Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanmış dans eğitimi programlarını uyguluyoruz. Dans kursu ücretleri değil, eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Siz de unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz, güvenle sosyalleşebileceğiniz bir dans macerasına Kafkas kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile adım atın; dans etmenin keyfini birlikte çıkaralım!

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Kafkas dansını hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Kafkasların Kendinden Emin Figürleri Hayatınızı Renklendirecek!

Yeteneğini ilgi alanıyla birleştirmek isteyen herkese Kafkas kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla! Dans ederek eğlenmek, eğlenirken öğrenmek istiyorsanız Kafkas kursu tam size göre! Dans Akademi kafkas kursu fiyatları ve eğitim programları hakkında detaylı bilgi için vakit kaybetmeden bize ulaşın…

Kafkas kursu programıyla kendinizi dinleyebilecek, stres ve sıkıntılarınızı bir kenara bırakarak sevdiğiniz bir hobinin detaylarını öğrenmenin tadını çıkaracaksınız. Kafkasların muhteşem ezgileriyle dans etmenin başarısını yaşayacak, yeteneklerinize inanamayacaksınız! Hayatınızda eksik olan dinamik saatlere kavuşacak ve günlerinizi daha dolu yaşayacaksınız.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46