Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Horon Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Karadeniz’in Temsili Horon’u Öğrenmek İsteyenlerin Kaçıramayacağı Fırsat!

Hazırlanın, Karadeniz’i keşfetmeye danslarından başlıyoruz! Karadeniz’den tüm Türkiye’ye yayılmış en enerjik Halk danslarından Horon’u öğrenmek isteyen herkese Horon kursu ücretleri erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla! Siz de Horon’u öğrenmek istiyor, dans ederek sosyalleşmeyi ve hayatınızı hareketlendirmeyi arzuluyorsanız; Horon kursu fiyatları ve detaylı program bilgisi için vakit kaybetmeden bize ulaşın…

Karadeniz kültürünü seviyor musunuz? Karadeniz danslarını, geleneksel bir miras haline gelmiş Horon’u öğrenmek mi istiyorsunuz? O halde sizleri 12 hafta 12 saat olarak hazırladığımız Horon eğitimi programımıza bekliyoruz! Horon eğitiminde beden farkındalığı kazanacak, Artvin’in Deli Horonu, Hemşin Horonu, Düz Horon, Acara Horonu, Borçka Horonu, Kız Horonu gibi temel Horon çeşitlerinden ayak adımları ve figürler öğrenecek, Horon terminolojisine dans sırasında kullanmayı öğrenecek ve bedeninizi hiç olmadığı kadar hareketlendireceksiniz. 

Horon eğitimi fiyatları erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın! Horon’la günlerinizi daha renkli kılabilir, standart hayatınıza bir farklılık katabilirsiniz. Horon eğitimi ücretleri ve program bilgisi için Dans Akademi’ye hemen ulaşın.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Horon eğitimi fiyatları erken kayıtta %50 indirimle Karadeniz aşıklarını bekliyor! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Tango eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimimiz, alanında uzman dans eğitmenleri ve ünlü koreograflar tarafından hazırlanan dans eğitimlerimiz ve Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak geliştirilmiş; yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alınarak düzenlenmiş dans eğitimi programlarıyla en kapsamlı dans eğitimlerini veriyoruz. Dans kursu ücretleri değil kaliteli eğitim önceliğimizdir. 

Profesyoneller tarafından hazırlanmış eğitim programlarımız ve %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı sertifika imkanı, kariyer ve eğitim danışmanlıklarıyla başarılı bir dans serüveni yaşamanızı sağlıyor; eğitim sırasında ve sonrasında da dans eğitimlerine yönelik istek ve ihtiyaçlarınızda her zaman yanınzda oluyoruz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en yüksek memnuniyet oranına sahip dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz! Dans Akademi olarak öğrencilerimizin sağlığına, güvenliğine, rahatlığına ve konforuna dikkat ediyor; her zaman temiz, ferah ve geniş dans salonlarımızda rahat bir eğitim almalarını sağlıyoruz. Samimi ortamı ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin keyifle sosyalleşmelerini önceliyor, dans sevgilerini özgürce yaşayabilmelerini istiyoruz. 

Ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmanızı sağlayacak dans eğitimleri ve uygun dans kursu fiyatları için Dans Akademi’yi tercih edebilir, siz de yeteneklerinize profesyonellerin desteğiyle şekil verebilirsiniz!

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Horon’u hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Kemençenin Asi Ezgileri Sizleri Horon Etmeye Davet Ediyor!

Horon’u merak eden herkese Horon eğitimi ücretleri erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile! Dans Akademi ailesine hemen katılın, Horon kursu fiyatlarında erken kayıt fırsatından yararlanın! Horon kursu fiyatları ve program hakkında detaylı bilgi için bizi hemen arayın…

Kendi ülkenize, belki de yörenize ait yerel bir hobiniz olsun, Karadeniz müziklerini yalnızca dinlemek istemiyor, kalkıp Horon etmek mi istiyorsunuz? Dans Akademi’nin kapsamlı Horon kursuyla Karadeniz’in farklı şehirlerinden farklı Horon türlerini öğrenecek; Karadeniz’e daha hakim olacaksınız!

Hayatınızda sizi ileri atacak, bedeninizi hareketsizlikten kurtaracak ve ilgi alanınıza hitap edecek bir aktivite arıyorsanız Horon kursu tam size göre. Kendinizi geliştirmenin ve bir kültüre hakim olmanın tadını Horon eğitimleri ile çıkaracaksınız!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46