Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Cha cha cha Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Cha cha cha İle Hayatının Ritmini Değiştirmek İsteyenlere Kaçırılmayacak Fırsat!

Uluslararası standartlarda, öğrenme garantili ve uzman dans eğitmenlerinden alacağınız Cha cha cha dersleri için erken kayıtta %50 indirim fırsatı sunuyoruz! Cha cha cha kursu fiyatları ve erken kayıt kampanyamız hakkında detaylı bilgi için bizi hemen arayın!

12 hafta 12 saatlik bir eğitim programı olarak tasarlanmış Cha cha cha kursumuzda; bedeninizin esnekliğinden doğru duruş pozisyonlarına, Cha cha cha adımlarının capcanlı rtimlerinden dönüş figürleri ve koreografi oluşturmaya kadar her detayı öğreneceksiniz. Cha cha cha ile çok eğlenecek, doğaçlama dans bölümleriyle yaratıcılığınızı geliştirebileceksiniz.

Dans etmeyi sevenler, müziğin ritmine kapılmak isteyenler, koşuşturmalar arasında kendine vakit ayırmayı arzulayanlar... Dans sevgisine hayatında yer olan herkesin en doğru adresi Dans Akademi! Kendinzi geliştirebilecek, sıradan bir hayattan kurtulacaksınız. Her gün aynı aktiviteleri yapmaktan sıkılanları rengarenk bir serüvene davet ediyoruz! Birbirinden canlı dans dersleri ve dans gösterileri, her geçen gün daha da mutlu olan öğrenciler, başarılarınızla gururlanan uzman dans eğitmenleri ve unutulmayacak anlar yaşayacağınız samimi bir atmosfer.. Hayatınızı değiştirecek tüm bu imkanlarla kendinizi yenilemek için gelin sizi kurumumuzda ağırlayalım…

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Dansa gönül vermiş, dans etmeyi öğrenmek isteyen, kendine sanatla zaman ayırmak isteyen herkese erken kayıtta %50 indirim fırsatı sunuyoruz! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Cha cha cha eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinlikler, güvenli ve samimi bir atmosfer, hijyenik ve geniş salonlarla tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz !Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz Türkiye’nin bireysel farklılıkları esasa alarak hazırlanmış ilk ve tek eğitim programları; rahatça hareket edebileceğiniz büyük sınıflar; ders öncesi ve sonrası keyifli vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe; yeteneğinizi geliştirmeye, danstan zevk almanızı sağlamaya odaklanan alanında uzman dans eğitmenleri, hijyen kurallarını her zaman ön planda tutan personeli ile siz de burada dans etmekten büyük keyif alacaksınız! Türkiye’nin en çok memnuniyet oranına sahip, sektörün en prestijli kurumlarından biri olan Dans Akademi’ye sizleri de bekleriz! Dans kursu ücretleri değil, öğrenci memnuniyeti önceliğimizdir.

Kapsamlı eğitim programı, seviyenize ve ihtiyaçlarınıza göre düzenlenen dersler, eğleneceğiniz ve başarılı hissedeceğiniz sosyal aktiviteler ile kendinizi rahatlatacak, hayatınıza değer katacaksınız!

Yeteneklerinizi keşfedin, hayatınızın değişimini beraber kutlayalım! Tüm ihtiyaçlarınızın karşılık bulacağı bir dans eğitimi süreci geçirmek için gelin, kaliteli eğitimin farkını anlayın. 

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Cha cha cha’yı hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Cha cha cha İle İçiniz Kıpır Kıpır Olacak!

Ev, okul ve iş hayatı arasında sıkışıp kaldınız mı? Size yeni bir şeyler mi lazım? Kendinizi ödüllendirin ve hemen erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Cha cha cha eğitimi programlarına katılın! Enerjik bir dünyaya adım atmak, Cha cha cha’nın renkli figürleriyle kendinizi geliştirmek, vücudunuzun hareketlerini artırarak hantal bir hayattan kurtulmak ve günlük sorunların neden olduğu birçok stresten dans ederek uzaklaşmak için Dans Akademi’yi seçin! Dans Akademi ailesine siz de katılın, rahat bir atmosferde ustaca hazırlanmış dans programları eşliğinde dans etmenin ayrıcalığını yaşayın!

Cha cha cha’nın dinamik ritimlerinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve hayattan keyif almaya başladığınızı fark edeceksiniz. İster amatör olun ister profesyonel, içinizdeki dans tutkusunu en güzel şekilde biz besleyeceğiz! Eğlenceli bir atmosferde kaliteli bir eğitim almayı kim istemez? Hobinize dair ihtiyaç ve isteklerinize cevap veriyor; nitelikli dansçılar, başarılı dans eğitmenleri ve koreograflar yetiştirmek için en kapsamlı eğitimlerle sizleri teşvik ediyoruz.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46