Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Barre Fitness Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim Fırsatı

Barre Fitness İle Daha Esnek Bir Bedene Sahip Olacaksınız! Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Vücudunuzun biraz rahatlamaya mı ihtiyacı var? Kendinizi yeterince dinç hissedemiyor musunuz? Keyifli ve güvenli bir ortamda spor yapmak isteyen herkese Barre Fitness kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Dans Akademi’de! Barre Fitness kursu fiyatları ve program hakkında detaylı bilgi için kurumumuzu ziyaret edin. Gelin, bir kahvemizi için ve eğitim planınızı birlikte belirleyelim…

Barre Kursu eğitim programını vücudunu esnetmek isteyen, daha sağlıklı bir beden için sakin bir spor yapmayı arzulayan herkes için 12 hafta 12 saatlik bir program olarak belirledik. Barre Fitness kursunda beden farkındalığınızı kazanacak, kaslarınızı esnetecek ve güçlendireceksiniz. Anatomi bilgisinden temel Fitness hareketlerine, Stretching çalışmalarından Bar ile yapılan ileri seviye Barre Fitness figürlerine kadar geniş bir eğitim alacaksınız; daha sağlıklı bir vücuda kavuşacak ve yaşam kalitenizi artıracaksınız.

Barre Kursu ile siz de bedeninizdeki ağrılardan kurtulabilir, günlük şikayetlerinizi azaltabilirsniiz. Daha dinç bir görünümüze ve dingin bir zihine kavuşmak için Dans Akademi ailesine katılın ve profesyoneller tarafından hazırlanmış eğitim programlarından hemen yararlanmaya başlayın. Barre Kursu fiyat bilgisi ve eğitim programı detayları hakkında vakit kaybetmeden bizi arayın.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Barre Fitness ile Fitness’ın dinlendirici etkisini tanıyoruz! Barre Fitness ile bedenini esnetmek isteyen herkese Barre Fitness kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Dans Akademi’de! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Barre Fitness eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık tecrübemiz ile geliştirdiğimiz eğitim programları, Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Barre Fitness eğitimleri ile öğrencilerimizin kaliteli bir eğitim almasına dikkat ediyor ve kendimizi her zaman geliştiriyoruz. Uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimlerimizde öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap olmaya her zaman özen gösteriyoruz.

Yalnızca eğitim sistemimizi değil, öğrencilerimizin mutlu olacağı ve güven duygusuyla eğitim alacakları fiziksel imkanlarımızı da her geçen gün geliştiriyoruz. Dans Akademi olarak geniş dans salonlarında eğitimler veriyor ve sınıflarımızı her eğitim sonrasında hijyen kurallarına uygun halde yeni eğitimlerimize hazırlıyoruz. Dans Akademi’nin arkadaş canlısı ortamı ile günlük sorunlarınızdan uzaklaşmanızı önemsiyoruz. Siz de Sanat Cafe’nin samimi atmosferinde sosyalleşebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. 

Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip ve en çok tercih edilen dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz! Öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap veren eğitim programları ve keyif alacakları eğlenceli etkinliklerle hayatlarına dokunuyoruz. 

Yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan eğitim programlarımızı uluslararası dans okulları ve MEB modüllerini inceleyerek ihtiyaca uygun halde sizlere sunuyoruz. %100 öğrenme garantisi verdiğimiz derslerimize katılmak için bizi arayın!

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, seçtiğiniz sporu hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz eğitim planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz.

[widget-132]

Bedeninize İhtiyacı Olanı Barre Fitness İle Verin!

Barre Fitness ile çok daha aktif bir hayata sahip olacaksınız! Bedeninizin rahatladığını hissederken yaşam standartlarınızı artıracaksınız. Barre Fitness eğitimi fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Dans Akademi’de hareket etmeye ihtiyaç duyan herkesi bekliyor!

Barre Fitness ile kendinizi daha zinde hissedecek, kas ve eklemlerinizin çok daha rahat hareket edebildiğini gözlemleyeceksiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz spor programlarınızı düzenli olarak yapmanıza imkan bulacak ve bedeninizin giderek fitleştiğini göreceksiniz. Hayalinizdeki esnekliğe kavuşmak için siz de Dans Akademi Barre Fitness eğitimleri ile doğru bir adım atabilirsiniz. 

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46