Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Zumba Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Zumba’nın Enerjisiyle Dolmaya Hazır Mısınız? Kaçırılmayacak Fırsat!

Kalorileri yakıyor, hayatımıza enerji katıyoruz! Hem sizin mutluluğunuz hem de çocuklarınızın daha aktif bir bedene sahip olması için oluşturulmuş Zumba programlarımıza çok geçmeden kayıt olun! Zumba kursu ve Zumba Kids programı ile eğlenceli dans saatlerine hazırlanın! Zumba kursu fiyatları ve ders programları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın…

Zumba Kursu Programlarımız, yetişkinlere yönelik ve çocuklara yönelik özel olarak hazırlanmış programlar ve sınıfları içermektedir. Son yılların popüler dansı Zumba yapmak vücudunuza ihtiyacı olan hareketi en eğlenceli şekilde verebileceğinden hem yetişkinler hem de çocuklarını spora alıştırmak isteyen yetişkinler arasında oldukça tercih edilmektedir. Siz de spor ve dansın muhteşem birleşimini deneyimlemek ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Dans Akademi Zumba kursu programları tam size göre!

Zumba Kursu Fiyatları 

Ev, iş ve okul dolayısıyla gittikçe katılaşan bir bedeniniz mi var? Sizi neşelendirecek keyifli bir aktivite arıyor, daha dinç hissetmek için aktif olacağınız bir alan yaratmaya mı çalışıyorsunuz? O halde Zumba kursu tam size göre! 12 hafta 12 saat sürecek Zumba eğitimi programında bedeninizi esnetmeyi öğrenecek; Stretching, Fitness gibi esnekliğe yönelik sporların R&B, Oryantal, Hip Hop gibi birbirinden farklı dans türleriyle birleştiği figürlerle kilo verme süreciniz çok daha zevkli hale gelecek! Hem dans edeceksiniz hem de kalorilere elveda diyeceksiniz! Koreografi eşliğinde dans etmeyi öğrenecek, özgür olmanın tadını çıkaracaksınız! 

Zumba Kids - Çocuk Zumba Kursu Fiyatları

Çocuklarınız okul dolayısıyla çok mu hareketsiz? Kendini teknolojiye kaptırmış, sürekli aynı pozisyonda hayatını geçiren çocuklarınız mı var? Eğer siz de çocuklarınızın beden sağlığı için onları eğlendirecek ve spordan keyif almalarını sağlayacak bir aktivite arıyorsanız Çocuk Zumba kursu tam size göre! 12 hafta 12 saatlik Zumba Kids programımız ile çocuklarınızı eğlenceli ve aktif bir dünya ile tanıştırabilirsiniz. Zumba Kids programında, çocuklarınız basit Stretching ve Fitness hareketleriyle bedenlerine esneklik kazandıracak, müzik eşliğinde dans ettikleri saatlerde eğlenecek ve koreografi çalışmalarıyla müzik kulağını geliştirecekler. Hem okul stresinden uzaklaşacak hem de hareket kabiliyetlerini geliştirecekler!

Hem sizin için hem de çocuğunuz için en eğlenceli spor türleri arasında yer alan Zumba aynı zamanda çok yönlü bir dans türüdür. Fitness ve pilates hareketlerini koreografi içinde müzik eşliğinde yaparak bedeninizi hareketlendirebilir ve senkronizasyon becerinizi geliştirebilirsiniz. Çocuklarınızın da fiziksel yeteneklerinin eğlenceli şekilde gelişmesini istiyorsanız siz de Zumba kursları fiyatları ve program hakkında tüm sorularınız için bizi arayın…

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Zumba ile rengarenk bir dünyaya adım atmak isteyen herkesi Zumba kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirimle Dans Akademi’de keyifli bir eğitim süreci bekliyor! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Zumba eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Zumba eğitimleri Dans Akademi’de uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Profesyoneller ile spor yaparken dans etmenin keyfini yaşayacağınız kurumumuzda, eğitim planlarımızı yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak hazırlıyoruz.

15 yıllık deneyimimizi öğrencilerimize alanında uzman eğitmenler aracılığı ile aktarıyor; çocuklarınızın ve sizlerin detaylandırılmış ve kapsamlı eğitim programlarıyla kaliteli bir eğitim süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esasa alan eğitim sistemi ile istek ve ihtiyaçlarınıza her zaman cevap veriyoruz. Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir. 

Hem çocuklarınız için güvenli bir ortam sağlıyor hem de sosyalleşmelerine imkan tanıyoruz. Çocuklarınızn ve sizlerin güvenle eğitim alabileceği geniş, ferah ve her eğitim sonrasında temizlenen sınıflarımızla keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Dans Akademi’nin samimi atmosferinde siz de eğitim alabilir, keyifli etkinlikler düzenlediğimiz Sanat Cafe’de yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. 

Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip ve en çok tercih edilen dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz. Her geçen gün kendimizi biraz daha geliştirmek için uğraşıyoruz. Siz de keyifli dans ve spor saatlari geçirmek ve bizimle kendinizi geliştirmek isterseniz Yoga eğitimi fiyatları erken kayıtta %50 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, seçtiğiniz sporu hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz eğitim planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. 

[widget-132]

Zumba İle Canlanıyor, Eğlenceli Bir Serüvene Başlıyoruz!

Biraz kalori yakmak istiyorsunuz fakat spor yapmak size çok mu sıkıcı geliyor? Çocuklarınızı spora alıştırmak istiyor fakat ilgilerini kolayca çekemiyor musunuz? Biz en eğlenceli yolunu biliyoruz! Dans Akademi Zumba kursu ve Zumba Kids programı ile beraber siz de bambaşka bir dünyaya adım atabilir, kendiniz ve çocuğunuzun beden gelişimi için bir iyilik yapabilirsiniz. 

Zumba kursu fiyatları ve eğitim programı hakkında bilgi almak için vakit kaybetmeden bizi arayın! Çocuğunuzun beden gelişimine katkı sağlayacak, sizi günlük koşturmalardan biraz uzaklaştıracak Zumba eğitimi programlarına hemen katılın! Zumba ile hem dans edecek hem de Fitness ve Pilates hareketlerinin fiziksel gelişimi destekleyici yönleriyle spor yapmanın tadını çıkarın. Müziğin ve sporun bir arada olduğu Zumba derslerini kaçırmayın.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46