Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Genç Dans Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Gençlerin Yeteneklerine Işık Oluyor, Streslerini Dansla Azaltıyoruz! Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Her zaman okul ve ev arasına sıkışmış bir zihni rahatlatmaya ve yepyeni bir dünya ile tanıştırmaya ne dersiniz? Gençlerimizi, gelecek kaygısından ve sınav stresinden uzaklaşmalarını sağlayacak, onların daha hareketli bir bedene sahip olmalarını kolaylaştıracak ve sosyalleşerek çok daha keyifli günler geçirebileceği farklı bir aktiviteye yönlendirmek isteyen aileler için Genç Dans Kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Dans Akademi’de! Siz de bizi ziyaret edin, Genç Dans Kursu fiyatları ve eğitim programı hakkında detaylı bilgi alın…

Genç Dans kursu programımızı, Türkiye’de genç yeteneklerin eğlenebilecekleri ve öğrenebilecekleri bir vakit geçirmeleri için 40 hafta 60 saat olarak hazırladık. Gençler İçin Dans kursumuzda ilk üç ay beden farkındalığı ve esnekliği kazanmaya yönelik çalışmalar, müzik bilgisi ve ritim duygusu ile dansa ilk adımlar atılırken; 4. Aydan itibaren gençlerimizin ilgi alanlarına yönelik seçtikleri dansa yoğunlaşan ve dans tekniğini en eğlenceli şekilde öğreten bir kapsamlı eğitim planı hazırladık. 4. – 10. Aylar arasında genç yeteneklerimiz; Bale, Hip Hop ve Serbest Stil, Latin dansları ve Halk dansları olmak üzere 4 grup arasından seçtikleri bir dans grubunda eğitim görecekler. Dans eğitimi sonunda düzenlediğimiz dans gösterileri ile gençlerimiz başarı hissini yaşarken siz de yetenekleri ile gururlanabileceksiniz.

Gençlerimiz, ilgilendikleri bir dans türüyle dans etmeye başladığı ilk andan itibaren daha da rahatlamaya başlayacaklar. Genç olmanın getirdiği stresin altında ezilmeden, ergenliklerini daha mutlu bireyler olarak geçirecek ve yepyeni bir hobiye sahip olmanın keyfini yaşayacaklar. Okul ve ev arasında geçen sıradan bir hayatla değil, dansın rengarenk ve capcanlı dünyasıyla yetişecekler. Ergenlik çağında kendine güvenleri sarsılmaya oldukça müsait olan gençlerimizin özgüvenlerini dans kabiliyetlerini geliştirerek geri kazanmalarına imkan tanıyacaksınız!

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Okula ve gelecek kaygısına biraz ara verip kafa dağıtmak isteyen, yeteneklerini geliştirmeyi düşünen, özgürce dans edebileceği kendine ait bir alan arayan ve dansın tekniklerini öğrenerek hayatına farklılık katmayı arzulayan gençlerimize özel Genç Dans Kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Dans Akademi’de!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı genç dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim programımızı her gün geliştiriyor, öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarına onların bireysel farklılıklarını da dikkate alarak cevap veriyoruz. 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz dans eğitimi sistemimizde uzman dans eğitmenlerimizle bilgi birikimimizi öğrencilerimize aktarıyoruz.

Yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak hazırladığımız eğitim programlarımızı uluslararası dans okulları ve MEB modüllerini inceleyerek her zaman güncel tutuyoruz. Alanında uzman dans eğitmenleri ve ünl koreograflarla çalışarak örencilerimize başarılı bir dans kursu süreci yaşatmayı amaçlıyoruz. Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir. 

Ders öncesi ve sonrası keyifli vakit geçirebileceğiniz sanat Cafe’mizi, geniş ve ferah dans salonlarımızı her zaman temiz tutuyor; kurum içinde hijyen standartlarına özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin güvenli ve sağlıklı bir ortamda sosyalleşmelerini amaçlıyoruz.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, seçtiğiniz dansları hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Genç Yeteneklerin Kaybolmasına İzin Vermiyoruz!

Dans etmeyi seven ve kendine rahat bir alan arayan, dansı merak eden ve tekniklerini öğrenmek isteyen, yeteneklerinin farkında olan ve bunu geliştirmek isteyen gençlerimizi dans sevgisi ile yetiştirmekten mutluluk duyuyoruz! Gençlerimizi sınav stresinden ve gelecek kaygısından uzaklaştıracak, daha mutlu bireyler haline gelmelerini sağlayacak ve yeteneklerini geliştirecek Genç Dans Kursu fiyatları ve program hakkında detaylı bilgi almak için kurumumuzu ziyaret edin…

En güzel yaşlarını ev ve okul arasında geçirmek istemeyen, daha farklı ve aktif aktivitelerle bedenini harekete geçirmek, özgür bir ortamda dans edebilmek isteyen tüm gençlerimizi Dans Akademi sahnelerine bekliyoruz! Genç Dans kursu sonunda kendilerini çok daha rahatlamış hissedecekler, yetenekleriyle özgüvenlerini tazeleyen, daha kolay sosyalleşebilen ve kendilerini daha rahat ifade edebilen bireyler haline gelecekler!

Gençlerimizin yeteneklerini ortaya çıkarıyoruz! Gelin, bir kahve içelim, gencimize ve size en uygun eğitim programını belirleyelim ve onların bambaşka dünyalara güvenle adım atmasını sağlayalım. 

Gençler İçin Dans Kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sizleri bekliyor! Fark yaratan eğitimlerle ayrıcalıklı bir hobi sahibi olacak gençlerimiz akranları arasında yetenekleriyle göz kamaştırsın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46