Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Sevgililer Gününe En Anlamlı Hediye!

Beraber Eğlenceli ve Romantik Bir Yolculuğa Adım Atın! 

Sevgilinizi mutlu etmek, ona her sene baş döndüren bir hediye mi vermek istiyorsunuz? Klasik hediyelerden bunaldınız ve hediye bulamıyor musunuz? Sıradan Sevgililer Günü hediyelerinden kurtulacak, Dans Akademi’nin 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı dans kursu fırsatlarından yararlanarak ona unutamayacağı bir hediye vereceksiniz!

Dans Akademi dans kursları dans etmeyi seven, dans tekniklerini öğrenmek isteyen ve eğlenmeye ihtiyacı olan sevgilinize yada eşinize dört dörtlük bir hediye olacak! Çift olarak gelenlere %60, sadece sevgilisine hediye alan kursiyerlerimize ise %50 indirimimiz var! Latin danslarından salon danslarımıza, sportif danslardan destekleyici eğitimlerimize kadar en kapsamlı dans okulu programıyla siz de 14 Şubat’a muhteşem bir anı bırakabilirsiniz. 

Uzun Yıllar Hatırlayacağınız Bir Serüvene Hazırlanın

Sıradan hediyeleri bir kenara bırakın ve bu yıl Sevgililer Günü sizin için çok daha unutulmaz olsun! Bambaşka bir dünyaya adım atacak, verdiğiniz farklı hediyeyle kalplerini tekrar çalacaksınız. Dans Akademi olarak hayat arkadaşınızı mutlu edecek eğitimler hazırlıyor ve onu mutlu etmenize katkı sağlıyoruz! Yeteneklerini keşfetmek, hobilerini geliştirmelerine yardımcı olmak, enerjilerini dans ederek şekillendirmelerini sağlamak ve eğlenerek streslerinden kurtulmalarına yardımcı olmak için Dans Akademi dans kursları mükemmel bir şeçenek!

Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimleri ve dolu dolu geçecek programlarımıza; Sosyal Latin Dans Başlangıç Seviye, Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing, Kizomba, Vals, Rumba, Samba, Bolero, Paso Doble, Foxtrot, Modern Dans, Çarliston, Street Jazz, Lindy Hop, Rock’n Roll, Flamenko, Sirtaki, Oryantal, Horon, Zeybek, Kafkas, Zumba, Pilates, Yoga, Capoiera, Jimnastik, Stretching, Konservatuara Hazırlık kurslarımız ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon, Zarafet, Mankenlik gibi destekleyici eğitimlerimizi sziler için hazırladık!

Sevgililer Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Sevgilinize keyifli vakit geçireceğiniz, bambaşka bir hediye almak istemez misiniz? Size ve sevdiğiniz kişiye özel keyifli eğitimler hazırladık. Sevgililer günü fırsatı için geçerli olan eğitimlerimiz:

[widget-132]

Sevgilinizle Gelin, Tek Kişi Fiyatı Ödeyin!

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel dans kurslarında indirim fırsatları kampanyamızı sakın kaçırmayın! Eşinizle ya da sevgilinizle Dans Akademi’nin birbirinden renkli dans kurslarına katılın, romantik ve eğlenceli anların tadını çıkarın! Beraber eğlenin, eğlenirken öğrenin!

13 – 14 – 15 Şubat’ta kaydınızı yaptırın, kampanyadan yararlanın!

Sevgililer günü eğitim fırsatımız hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayın.

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46