Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

En Keyifli Doğum Günü Hediyesi Dans Kursu!

Dans Akademi Sevdiklerinize Unutamayacakları Bir Hediye Hazırladı!

Her sene aldığınız hediyeler giderek sıradanlaşmaya, heyecanını yitirmeye mi başladı? Annenize, babanıza, kardeşinize, eşinize ya da sevgilinize alabileceğiniz hediyeler tükeniyor diye endişelenmeyin!

Bu sene sevdiklerinize verebileceğiniz çok farklı ve keyifli hediyelerle sizi hediye arama derdinden kurtarıyoruz! Dans Akademi olarak düşündük ki bir kazak, parfüm, saat ya da çanta yerine sevdiklerinizin her saat keyif alarak stresten uzaklaşmalarını sağlayacak, onlara yeni hobiler kazandıracak, bambaşka bir dünyaya adım atacakları bir hediye verelim…

Meb Onaylı Bale kursları, sosyal Latin dans, sportif danslar, halk dansları ve destekleyici eğitimlerimiz doğum günü hediyesi olarak arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi bekliyor…

Hobi ve Yeteneklerine Uygun Bir Sürpriz Yapın!

Birlikte yıllar geçirdikçe alabileceğiniz hediye seçenekleri de tükeniyor gibi mi hissediyorsunuz? Aynı hediye seçeneklerinin fikir olarak sunulmasından sıkıldıysanız diğerlerinden çok daha farklı bir tercih yapabilirsiniz. Dans kurslarımızla onların dans tutkularını ortaya çıkarabilir, müziğin ritmiyle hayatlarına heyecan katmalarını sağlayabilirsiniz. 

Doğum günü hediyesi olarak sunacağınız dans kursları, sportif danslar ve destekleyici eğitimler hediyeleri ile;

  • Yeteneklerinin farkında olmayan sevdikleriniz kendilerini yeniden keşfedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Dans ederek günlük hayatın monotonluğunu geride bırakacaklar.
  • Kendilerini rahat hissettikleri bir ortamda fiziksel bir aktivite yapacaklar. 
  • Dans ederek zihinlerini boşaltacak böylece çok daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Özgüvenleri tazelenecek.
  • Yeni bir tutku keşfedip bunun peşinden gidecekler. Aldıkları eğitim sonunda belki de hayalini kurdukları profesyonel dans sanatçılığı hakkındaki mesleki birikime sahip olacaklar.

Klişeleşmiş doğum günü hediyelerini vitrinlerde bırakın, sevdiklerinize içlerindeki yeteneği açığa çıkaracak bir hediye sunun!
Farklı yönlerini keşfetmeye ve kendilerini geliştirmelerine destek olun…

[widget-132]

Sevdiklerinizin Doğum Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Yıl Ne Alacağım Diye Düşünmeyeceksiniz…

Arkadaşlarınıza, sevgilinize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız sanat kursu programlarımıza bir göz atın. Doğum günü fırsatımız: MEB Onaylı Bale Kursu, Sosyal- Latin Dansları içinde Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata, Marangue, Cha Cha Cha, Rueda, Swing, Kizomba kurslarımız; Salon Dansları içinde Vals Kursu, Rumba Kursu, Samba Kursu, Bolero, Posodoble, Foxtrot, Jove, Quick Step Kurslarımız; Serbest Stil Danslar içinde Hip Hop, modern Dans, Break Dance, Capoiera, Çarliston Kursu, Lindy Pop, Rock n Rol Kursu, Street Jazz, Disco, K-pop, Dance Hall, High Hells; Zumba, Pilates ve Pole Dance gibi Sportif Dans Kurslarımız; Halk Dansları’ndan Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flemenko; Bale Kurslarımız dahil olmak üzere tüm kurslarımızda geçerli!

Her sene doğum günü yaklaştıkça hediye arayışı telaşına girdiğimiz sevdiklerimize bu sene çok daha farklı bir hediye veriyoruz. Onlar için en güzel hediyeyi seçmeye uğraşırken bu sefer mağazalara mahkum olmayacaksınız! Dans Akademi Doğum Günü Hediyesi Kampanyası ile dans kurslarımız ve destekleyici eğitimlerimizde dilediğiniz kursu %50 indirim fırsatıyla alabilirsiniz. İsme özel kupon tasarımıyla sevdiklerinizin ilgisini çekecek Dans Akademi, hazırladığı tebrik kartları ile şık bir doğum günü sürprizi sunmanıza yardımcı olacak. Aileniz, eşiniz, çocuklarınız, arkadaşlarınız.. kısacası sevdiklerinizin unutamayacağı bir hediye vermek için kampanyamızı kaçırmayın, eğitimlerimizi hemen alın!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46