Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Babalar Gününde En Enerjik Hediyeyi Verin

Hobilerine Fırsat Tanıyın, Onları Bambaşka Dünyalarla Tanıştırın

Hayatımızdaki en kıymetli insanlardan biri olan babalarımızın bu özel günlerinde hediye bulmak biraz daha zorlaşıyor. Ceketler, cüzdanlar ve saatler artık anlamını yitirmiş durumda… Manevi değeri yüksek olacak Babalar Günü hediyelerini ne yazık ki mağazalardan bulamıyor, ellerimiz boş dönüyoruz. Klasik Babalar Günü hediyelerinden çok daha başka ve anlamlı hediyeler bulmak her geçen sene biraz daha zorlaşıyor.

Bu sene onlara hobilerine yönelik bir dans kursu hediye edin… İş stresinden, sıradan bir hayattan biraz olsun uzaklaşmalarını sağlayın! Dans etmeyi seven, ilgilendiği dans çeşidini öğrenmek isteyen, spor yapmayı arzulayan, biraz sosyalleşmeye ihtiyacı olan babalarımıza yönelik dans kursu kampanyası sizleri bekliyor! 

Babanızın unutamayacağı ve eğlence ihtiyacını karşılayacağı dans kursu hediyeniz ile hem yeteneğini ortaya çıkarın hem de keyifli bir ortamda yeni şeyler denemesine aracı olun!

Babanıza ya da eşinize yaratıcı bir doğum günü hediyesi almak istiyorsanız, Dans Akademi Babalar Günü kampanya fırsatlarından siz de yararlanabilirsiniz. İsme özel Babalar Günü hediyesi sayesinde onlara hiç unutamayacakları bir hediye verin.

Babalar Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Babanıza ya da eşinize keyif alacağı ve etkisi uzun yıllar sonra bile hatırlanacak bir hediye vermek isterseniz Dans Akademi olarak hazırladığımız dans kursu programlarımıza bir bakın. Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing, Vals, Rumba, Samba, Bolero, Paso Doble, Foxtrot, Jive, Quick Step, Hip Hop, Modern Dans, Street Jazz, Çarliston, Rock’n Roll, Lindy Hop, Capoiera, Disco, Dancehall,  Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Flamenko, Roman, Zumba, Pilates Kursları, Yoga, Jimnastik gibi kurslarımızın yanında Zarafet, Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon kurslarımız ve daha nice keyifli eğitimlerimiz mevcut.

Babalar Günü Fırsatı için geçerli olan eğitimlerimiz:

[widget-132]

Dans Akademi’den Babalara Akılda Kalıcı Eğitimler

Dans Akademi Babalar Günü Kampanyası ile dans kurslarımız ve destekleyici eğitimlerimizden istediğiniz bir kursu %60 indirimle alabilir ve babalarınızı şaşırtabilirsiniz. Klasik Babalar Günü hediyelerini arkanızda bırakacak ve mağazalar içinde kaybolmayacaksınız!

İsme özel kupon tasarımlarıyla babalarınıza şık bir Babalar Günü hediyesi sunmanızı sağlıyoruz. Kampanyalarımızı kaçırmayın! Siz de eğitime katılmak isterseniz, fiyat bilgisi için dans kursu fiyatları sayfamızı ziyaret edin.

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46