Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Samba Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Samba’nın Enerjisiyle Hayatını Değiştirmek İsteyenlerin Kaçıramayacağı Fırsat!

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim programıyla, yaparak ve yaşayarak öğrenme modelinden ilham almış eğitim prensibiyle kaliteli eğitimin farkını yaşatacak Samba eğitimi fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile dans tutkunlarını bekliyor! Bedeninizi harekete geçirecek ve günlerinize renk katacak Samba kursu fiyatları ve programı hakkında detaylı bilgi almak için kurumumuzu ziyaret edin…

Samba kursu programımızı, özgürce dans etmek isteyen, kendine yepyeni bir hobi arayanlar için 12 hafta 12 saatlik bir eğitim planı halinde hazırladık. 12 haftalık dans eğitimi sürecinde bedeninizin doğru duruş kazanması ve Samba’nın hareketli ritmlerine ayak uyurabilmesi için esneme hareketleri, ritim kulağınızı geliştirecek müzik ve ritim çalışmaları, Samba’nın adımları, dönüşleri ve doğaçlama koreografiler, partnerinizle uyumlu dans etme gibi konuları göreceksiniz. Eğitim süreci sonunda rengarenk bir dans gösterisi ile yeteneklerinizi sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz!

Sambanın capcanlı dünyasına siz de vakit kaybetmeden katılın; temiz ve geniş dans salonlarında usta eğitmenlerden ders almanın ayrıcalığını yaşayın! Bedeniniz ihtiyacı olan hareketi kazansın, kendinizi daha mutlu ve aktif hissedin! Dans Akademi pistlerinde tüm sorunlarınıza biraz ara vermek ve Samba’nın enerjisiyle eğlenmek, Samba kursu fiyatları ve program hakkında tüm sorularınız için kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz!

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Sizi bambaşka bir dünyaya adım atmaya davet ediyoruz! Erken kayıtta %50 fırsatıyla sunduğumuz dans eğitimi programlarımıza katılın, tekdüze giden günlerinize bir hareket katın! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Swing eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Öğrencilerimizin güvenliğini, sağlığını ve konforunu ön planda tuttuğumuz dans okulumuzda kaliteli dans eğitimlerimizden yararlanmak için siz de Dans Akademi ailesine katılın! 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz, Türkiye’nin bireysel farklılıkları esasa alarak ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik hazırlanmış eğitim programlarımızın farkını görün. Alanında uzman dans eğitmenleri tarafından verilen, detaylandırılmış ders programlarından, %100 öğrenme garantisi ve telafi ders imkanlarından yararlanmak için gelin Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip dans okulu Dans Akademi’de eğitim almanın farkına varın!

Kaliteli bir eğitim planı, samimi bir atmosfer, keyifli geçen dans saatleri ve konforlu bir alan sunuyor, Türkiye’nin en yüksek kursiyer memnuniyet oranına sahip dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz! Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Samba’yı hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Samba ile Dünyanızı Karnavala Dönüştürün!

Hayatınız festival havası katacak Samba ile siz de monotonluğu bir kenara bırakın. Erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile kendiniz için bir adım atın! Enerjik müzikleri hareketli adımları ve kıvrak figürleriyle kendinizi bambaşka bir dünyada bulacaksınız!

Her gün aynı yerleri gezmek, mağazaları dolaşmak, aynı müzikleri dinlemek, aynı insanlarla buluşmaktan çok mu sıkıldınız? Öyleyse, her derste yeni figürler öğrenebileceğiniz, kendinizi; bedeninizi, kültürünüzü ve ruhunuzu geliştirebileceğiniz, hayata çok daha pozitif bir yerden bakmayı öğreneceğiniz ve nihayet harekete geçebileceğiniz bir hobi edinmek istemez misiniz? Hemen aramıza katılın, hayatınızın temposunu değiştirin!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46