Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Salsa Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

İçindeki Dansçıyı Keşfetmek İsteyenlere Kaçırılmayacak Fırsat!

Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Salsa Kursu erken kayıtta %50 indirimli! Yeteneklerinize yön vermek isterseniz Salsa eğitimi programlarımız ve kurs fiyatları hakkında detaylı bilgilendirme için sizi kurumumuza bekleriz...

Hobinizden keyif almak ve başarılı bir dansçı olmak için salsa tekniklerinden, uygun postüre, salsada adım ve dönüş çeşitlerinden “parlama” bölümünde kendinizi nasıl gösterebileceğinize kadar her şeyi öğreneceğiniz Salsa dersleri, 12 hafta 12 saatlik bir eğitim programı olup sizlere isterseniz keyif alacağınız bir hobi kazanmak ya da isterseniz profesyonel kariyerinize hazırlamak için planlandı. 

Salsa Kursu ile Salsa’nın baştan sona tüm tekniklerini öğrenecek, sahnede beden dilinizi en doğru şekilde kullanacak, dans sırasında teknikleri doğru yapabilecek, uygun müzikte uygun hareketleri seçmeyi öğrenecek, geniş ve ferah salonlarda dans etmenin keyfine sektörün en prestijli eğitim kurumu Dans Akademi ile ulaşacaksınız. Salsa dans kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi!

Salsa kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Dans Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda uygulama ağırlıklı dersler, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek pratikler, eğlenceli bir ortamda sosyalleşme fırsatı, kaçırılan derslerin telafisi, sahne ve müzikal projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, sahne sanatlarına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen dans eğitmenleri ve koreografları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Dans kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu Dans Akademi ile tanışın!

Hem başarılı hem de ünlü bir dansçı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmanızı sağlıyoruz.

Dans kariyerinize başlamadan önce hem fiziki özelliklerinizi hem de bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planınızı yapıyor, kariyer danışmanlığınıza kadar her anınızda yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimizin ilk adımlarında onlara yardımcı oluyor; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışmalarına imkan sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Tutkunuzu Besleyin! Salsanın Ritmiyle canlılık Kazanın!

Yeteneğim var, dansçı olmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmem gerek diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Salsa eğitimi sizleri rengarenk ve hareketli bir dünya ile tanıştıracak, Salsa’nın kıvrak figürleri ile bedeninizi bir enstrüman gibi kullanmayı öğreneceksiniz! Günlük streslerinizden arınacağınız eğlenceli bir ortamda kendinize vakit ayırmanın ve kaliteli bir dans eğitimi almanın ayrıcalığını bizimle yaşayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46