Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Rumba Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Aşkın Dansını Keşfetmek İsteyenlere Kaçıramayacakları Bir Fırsat!

Dans tutkunlarının istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmış, Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimleri erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile sunuluyor! %100 öğrenme garantisiyle dans kabiliyetlerinizi geliştireceğiniz, yeteneğinizin farkına varacağınız ve dans etmenin tadına varacağınız kaliteli dans dersleri fiyat ve program bilgileri için size kurumumuza bekleriz…

Rumba eğitimi programı 12 hafta 12 saat olarak hazırlanmış; beden farkındalığı yaratma çalışmalarından başlayarak esnemenizi sağlayacak, Rumba’nın adım ve dönüşlerini, partnerinizle uyum içinde dans etmeniz için gereken koordinasyon ve senkronizasyon bilgisini, Rumba’nın cazibeli figürlerini ve varyasyonlarını kapsayan bir eğitim programıdır. Rumba kursu ile birlikte siz de partneriniz ile farklı bir aktivite yapmış olacak, yeni bir dans öğrenecek ve keyifli vakit geçirebileceksiniz!

Ünlü dans eğitmenleri, hijyenin her zaman ön planda tutulduğu büyük dans salonları, detaylandırılmış eğitim programıyla siz de dans etmenin keyfini yaşayacaksınız. Dans gösterilerimizle yetenekelrinizi sergileyebilecek, günlük koşuşturmalardan uzakta keyifli dans saatleri geçirmenin tadına varacağınız Rumda eğitimi programlarımıza sizleri de bekliyoruz. Rumba kursu fiyatları ve eğitim programı hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Dans Akademi ailesine katılarak yeteneğini geliştirmek, eğlenceli bir ortamda dans tutkusunu ateşlemek isteyen herkese erken kayıtta %50 indirim fırsatı sunuyoruz! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Rumba eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Avrupa standartlarında uygulamalı dans dersleri ve 15 yıllık tecrübemiz ile Türkiye’nin bireysel farklılıkları esas alarak geliştirdiğimiz, yaşayarak ve yaparak öğrenme metodundan ilham almış eğitim sistemimiz ile Türkiye’nin en yüksek öğrenci memnuniyeti oranına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz! Alanında uzman dans eğitmenlerinden en detaylı ve keyifli dans derslerini almak, %100 öğrenme garantisiyle başarılı noktalanan bir eğitim süreci geçirmek, MEB onaylı sertifika imkanından yararlanmak ve eğitim danışmanlığımızdan yararlanmak isterseniz sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

Kaliteli ve kapsamlı eğitim programları, müziğin ritminde günlük sorunlarınızdan uzaklaşmanızı sağlayacak kaliteli ses sistemleri ile donatılmış hijyenik ve ferah dans salonları, her daim temiz ve samimi ortamı, Rumba dersi öncesi ve sonrasında keyifli vakit geçirebileceğiniz, yeni dostluklar kurabileceğiniz Sanat Cafe’si ile Dans Akademi’ye gelin, hayatınızda fark yaratan eğitimlerden yararlanın. Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir. 

Tutkunuzu bizimle yaşatın, monotonluğunuza biraz farklılık katın. Yetenekelriniz keşfedecek, kendinizi dansla yenilenmiş hissedeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınıza karşılık, tüm sorularınıza cevap bulacağınız Dans Akademi sizleri bekliyor!

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Rumba’yı hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Kendinizi Geliştirmeye Rumba İle Başlayın!

Sıradanlığınızdan kurtulmak, sosyal hayatınızda yeteneğinizle öne çıkmak istiyorsanız Rumba dersleri tam size göre! Bambaşka bir yönünüzü keşfedecek, kendinize hayran kalacaksınız! Sosyalleşebileceğiniz keyifli atmosferi, kaliteli eğitimleri, unutulmayacak anılar bırakacağınz eğlenceli akademi saatleri ile siz de ailemizin bir parçası olun, Rumba öğrenirken hayatınızdan sıkıcılığı çıkartın! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yön verelim…

İsterseniz amatör bir dansçı olarak bedeninizi harekete geçirecek yeni bir hobi arayın, isterseniz dans tutkunuzu profesyonele taşımayı amaçlayın; Dans Akademi ile her ihtiyacınıza yanıt olacak dans eğitimleri ile kendinizi geliştirmeyi sakın kaçırmayın! Rumba kursu ile dans hobinizi daha ileri taşıyabilir, monoton günlerinize farklılık kazandırabilir, partnerinizle eğlenebilir ya da sadece kendinize hayat koşturmacası içinde zaman tanıyabilirsiniz.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46