Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

MEB Onaylı Bale Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Bale’nin Estetiği ile Çocuğunu Yetiştirmek İsteyenlere Kaçıramayacakları Fırsat!

Çocuğunun dans sevgisiyle büyümesini isteyen ebeveynlere erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile değerlendirmeleri gereken bir eğitim programı sunuyoruz. Çocuklarınızı sanat ve dansla iç içe yetiştirmek istiyorsanız, Bale eğitim programlarımız tam size göre! Çocuklarınızın bedenini aktif kullanacağı bir hobiye sahip olmaları, hayallerini gerçekleştirmeleri ve başarılı bir kariyere sahip olmaları için Dans Akademi Bale eğitimleri ile geleceğe bir adım atabilirsiniz. Bale kursu fiyatları ve programlarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için kurumumuzu ziyaret edin…

Dans Akademi Bale kursları öğrencilerimizin yaş aralığına göre ayarlanmaktadır. Mini Bale 4 – 5 yaş Bale kursu, Klasik Bale 6 – 12 yaş Bale kursu ve Yetişkin Bale 13 – 18 yaş Bale kursu ile Bale tutkusu olan ve Bale’yi öğrenmek isteyen çocuklarımıza eğitim vermekteyiz. Bale Jimnastiği kurslarımızı ise yetişkin ve çocuklarımızın ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlamaktayız. Mini, Klasik ve Yetişkin Bale kursu programlarımız MEB onaylıdır.

Gelin, bir kahve içelim, çocuğunuza en uygun Bale kursu programını belirleyelim ve keyifli bir dans serüvenine beraber adım atalım…

Mini (4-5 Yaş) Bale Kursu Fiyatları 

Mini Bale kursu programımız 34 hafta 128 saatlik bir program olup, 4 – 5 yaş Bale Hazırlık Seviye sınıfı olarak eğitim verilmektedir. Bale ile dans etmeye başlayan çocuklarımıza ve hayali Türkiye’nin başarılı balet ve balerinleri arasında sayılmak olan çocuklarımıza Bale kursu süresinde; beden keşfi ve doğru postürden esnekliğe, dengeden koordinasyona, bale tekniklerinden doğaçlama becerilerine kadar keyifli bir ortamda sanatsal bakış açısı kazanacakları bir eğitim veriyoruz.

Klasik (6-12 Yaş) Bale Kursu Fiyatları 

Bale hakkında birikimli, donanımlı ve vizyon sahibi bireyler yetiştirmek için hazırlanan Avrupa standartlarında ve öğrenme garantili 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitim programımız 8 Seviye 512 Saatlik bir eğitimi kapsamaktadır. Beden keşfi ve doğru postürden esnekliğe, dengeden koordinasyona, ileri Bale tekniklerinden koreografi bilgisine, sahne performansından müzik algılamaya kadar profesyonel balerin ve balet olmak için gereken tüm bilgi ve deneyimi çocuklarımıza kazandırmaktadır.

Yetişkin (13 – 18 Yaş) Bale Kursu Fiyatları

13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursumuz, 4 Seviye 640 saatten olmakla beraber bale dansının ileri teknikleri ve sahne performansları üzerine odaklanan bir eğitimdir. Sahnede beden kullanımından kondisyona, dengeden doğaçlamaya, koreografiye uyum sağlamadan ünlü bale resitallerine kadar ihtiyacınız olacak teorik ve pratik dans etme bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli eğitim kurumu Dans Akademi ile ulaşacaksınız.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Parmak uçlarından büyük hayallere yükselen çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmelerine imkan tanıyın! Bale kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Dans Akademi’de! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Bale eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimimizle öğrencilerimize kaliteli eğitim programları hazırlamak için çabalıyoruz. Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimlerimizi alanında uzman dans eğitmenleri ve ünlü koreograflar tarafından veriyor, eğitim programlarımızı güncelliyoruz. 

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en yüksek memnuniyet oranına sahip dans okulu olmaktan gurur duyuyor; gelecek nesilleri dans sevgisiyle yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham aldığımız eğitim programlarımızda öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını esas alan bir eğitim sistemi ile ilerliyoruz. Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Geniş ve ferah dans sınıflarımızda kaliteli bir dans deneyimi geçirmeniz için sağlıkla ve güvenle dans edebileceğiniz bir ortam hazırlıyor, hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Çocuklarınızı güvenle gönderebilir, siz de rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.

Yalnızca ders programları ve sınıflarımızla değil; samimi atmosferimiz ve arkadaş canlısı ortamımızda sosyalleşebileceğiniz Sanat Cafe’mizle size keyifli bir süreç yaşatmayı amaçlıyoruz. Siz de hemen Dans Akademi ailesine katılarak bizimle eğlenceli bir yolculuğa adım atabilirsiniz. 

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Bale’yi hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Çocuğunuzu Bale Tutkusuyla Yetiştirmenin Tam Sırası!

Balerin ya da balet olmak isteyen çocuklarımızın hayallerine kulak verin ve onlar için en doğru eğitimleri seçin! Dans Akademi’de Bale kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla çocuklarınızın hayallerini gerçekleştirmeyi bekliyor! Siz de gelin, Türkiye’nin genç yeteneklerini topluma birlikte kazandıralım…

Bale kursu ile çocuklarınıza küçük yaşta disiplin duygusunu kazandırabilirsiniz. Disiplini öğretmenin en keyifli yolarından biri olan Bale eğitimi ile çocuklarınız erken yaşta sorumluluk bilincine sahip olacak. Zihin gelişiminde oldukça faydalı olan Bale programları ile çocuklarınızın aynı zamanda esneklik kazanmasını sağlayabilir, beden gelişimine de onları bir Bale eğitimine yazdırarak fayda sağlayabilirsiniz. 

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46