Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Modern Dans Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Çocuklarının Yaratıcılığını Dansla Geliştirmek İsteyen Ailelere Kaçıramayacakları Bir Fırsat!

Okul ve stresten biraz daha uzakta; çocuklarınızın mutlu bir şekilde sosyalleşmelerini ve özgür figürleriyle kendilerini bedenleriyle ifade etmelerini, yaratıcı düşünme becerilerinin gelişmesini sağlayacak Çocuk Modern Dans kurs fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Dans Akademi’de! Sizide çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini, daha özgüvenli olmasını ve daha rahat sosyalleşebilmesini isterseniz Çocuk Modern Dans kursu fiyatları ve program bilgisi hakkında detaylı bilgi almak bizi ziyaret edin…

Çocuk Modern dans kursu programımızı çocuklarımıza dans sevgisi kazandırmak ve onları nitelikli bireyler olarak yetiştirmek için 12 hafta 12 saatlik bir program olarak hazırladık. Çocuk Modern Dans kursumuzda çocuklarınız esneme ve beden farkındalığı çalışmalarıyla bedenlerini tanıyacak, okul hayatı ve sınav dönemleri nedeniyle hareketsiz kalmış kaslarını çalıştırmaya yönelik egzersizlerle rahatlayacaklar. Modern Dans eğitimi süresinde çocuklarınız Modern Dans’ın figürlerini, adımları dönüşlerini ve tekniklerini öğrenecek; koreografi içinde özgürce dans etmeyi öğrenerek kendilerini müzikle ifade etme becerisi kazanacaklar.

Çocuklarınız Çocuk Modern Dans kursu ile mutlu ve eğlenceli bir atmosferde yeni arkadaşlıklar kurarak unutulmaz anılar biriktirecek. Bedenlerini tanıyacak ve farkındalık kazanarak kendi bedenlerine karşı sahiplik duygusu geliştirecek. Dans ederek motor gelişimi desteklenecek, koreografi çalışmalarıyla bilişsel gelişiminin gelişimine katkı sağlanacak. Aynı zamanda Modern Dans’ın doğaçlama stilleri ile çocuklarınız dans ederken yaratıcı düşünebilecek, kendilerine ait figürleri sergilemenin başarısını yaşayacaklar. Tüm bu faydaların yanında, çocuklarınızın stres atmasına yarar sağlayan dans kursları ile sınav kaygısının üstesinden gelmelerine imkan tanıyabileceksiniz. Çocuk Modern Dans kursu fiyatları ve ayrıntılı program bilgisi için kurumumuzu vakit kaybetmeden ziyaret edin…

   

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Çekingen çocuklarınızın daha kolay sosyalleşmesine yarar sağlayacak, aynı zamanda eğlenceli bir ortamda yeteneklerini geliştirerek hobilerinden keyif almalarına imkan verecek Çocuk Modern Dans kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatından vakit kaybetmeden yararlanın!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Çocuk Modern Dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Öğrencilerimizin samimi bir atmosferde kaliteli bir eğitim programı ile dans sevgilerini geliştirmek istiyoruz. 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim modelimizi, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak her geçen gün geliştiriyoruz. Alanında uzman dans eğitmenleri ve ünlü koreograflarla çalışıyor, öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Uluslararası dans okulları ve MEB modüllerini inceleyerek eğitim sistemimizi güncel tutuyoruz.

Yalnızca eğitim sistemimizi değil, çalışma ortamımızı da öğrencilerimizin sağlığına, rahatına, güvenliğine ve konforuna uygun olarak düzenliyoruz. Geniş dans salonlarımızı her zaman temiz ve ferah tutuyor, öğrencilerimize samimi ve arkadaş canlısı bir yaklaşımla eğitim veriyoruz. Siz de Dans Akademi ailesine katılabilir, ders önceleri ve sonrasında keyifli vakit geçireceğimiz Sanat Cafe’mizde sosyalleşebilir ve günlük streslerinizi Dans Akademi kapısının ardında bırakabilirsiniz.

Bilgi ve birikimimizi öğrencilerimize aktararak onların nitelikli birer dans ve sanat tutkunu olmaları için çabalıyoruz. Türkiye’nin geleceğine dans ve sanatı seven nesiller yetiştirmeyi önceliyoruz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en yüksek memnuniyet oranına sahip dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz. Bireysel farklılıkları esas alan ilk ve tek dans eğitimi sistemine sahip bir kurum olarak her öğrencimizin istek ve ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Dans kursu ücretleri değil, eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Çocuk Modern Dans ans kursu ücretleri erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla çocuklarının daha aktif ve mutlu günler geçirmesini isteyen aileleri Dans Akademi’ye bekliyoruz.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, seçtiğiniz dansları hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Yaratıcı, Yetenekli ve Özgüvenli Bir Gelecek İçin Çocuk Modern Dans Eğitimi

Dans etmeyi seven ve müzikle yerinde duramayan çocuklarınızın dans teknikleri öğreneceği, monoton bir hayattan çok uzakta aktif günler yaşayacağı, çekingen çocuklarınızın iletişimlerinin kuvvetleneceği ve fiziksel gelişimleri başta olmak üzere tüm gelişim alanlarına katkı sağlayacağı Çocuk Modern Dans eğitimi ücretleri erken kayıtta indirim fırsatı ile sizleri bekliyor!

Çocukların farklılıklara ihtiyacı var! Bambaşka dünyaları olan çocuklarımızı kalıplara sıkıştırmayın, onları okul ve ev arasına hapsetmeden hayattan keyif almalarını sağlayın! Siz de çocuklarınızı okul ve sınav stresinden onlara uygun dans eğitimi planı ile uzaklaştırın; keyifle ilgilenecekleri bir hobileri, geliştirebilecekleri ve özgüvenlerini tazeleyecek bir yetenekleri olsun. Dans etmeyi seven çocuklarınızın yeteneklerini geliştirebilir, mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Çocuklarınızın rutin hayatına bir farklılık katın ve onları fark yaratan eğitimlerle ayrıcalıklı bir hobi sahibi yapın! Vakit kaybetmeden bize ulaşın, siz de Çocuk Modern Dans kursu ücretleri erken kayıt indiriminden yararlanın. Gelin, bir kahve içelim, size ve çocuğunuza göre en uygun eğitim programını birlikte belirleyelim…

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46