Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Zumba Kursu

Müziksiz Spor Sana Göre Değil Mi? Zumba’nın Ritmiyle Fit Kal!

Formda Kalmanın Yeni Adıyla Hayat Kalitenizi Artırın: Zumba Kursu Dans Akademi

Kilo vermenin en eğlenceli hali Zumba! Latin ezgileri ve Fitness hareketleriyle hem spor yapıyor hem de dans ediyoruz!

Sağlıklı ve zinde bir bedene sahip olmak, günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak sosyal bir ortamda vakit geçirmek, bedenini ve ruhunu güçlendirmek isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Müzik ve ritim algısından beden farkındalığına, sahne kullanımından jest ve mimiklerle ifade becerisine, fitness hareketlerinden Zumba kareografilerine kadar ihtiyacınız olacak teorik ve pratik dans etme bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli eğitim kurumu Dans Akademi ile ulaşacaksınız.

Zumba Kursu; bedenini güçlendirirken kilo vermek, sağlıklı bir vücuda sahip olmak, sosyalleşmek ve dans etmeyi öğrenmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır.

Zumba yapmak kasların çalışmasını sağlayarak vücudu şekle sokmakla birlikte bölgesel kilolardan kurtulmayı da kolaylaştırır. Aynı zamanda nefes ve beden uyumunu da artırır.

zumba kursu

Tüm Zumba Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Zumba Kursu – Kalorilerimizden Dansla Kurtuluyoruz!

Daha mutlu ve enerjik olmak, sosyalleşmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak, esneklik kazanmak, kilo vermek ve özgüveninizi artırmak için zumba kursu ile tanışın! Dans Akademi alanında uzman eğitmenlerle Avrupa standartlarında zumba eğitimlerini sizlerle buluşturuyor! Zumba kursu programımızı inceleyin...

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Zumba Kursu Dans Akademi’de!

Zumba ile hayatınıza hareket katmak, forma girmek ve sosyalleşmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel zumba kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

zumba kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı zumba eğitmenleri arasında yer alan isimlerden zumba dersi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
zumba kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı zumba kursu

Zumba Kursu Sertifikası

Zumba eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Zumba kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında zumba eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

zumba dersi

Hayatına Enerji Kat

Masa başı işler, günlük koşuşturmalar ve her günü aynı olmaya mahkum bir beden… Hayatınız sıradan olmak zorunda değil! Zumba ile rahatlamaya, stresinizden uzaklaşmaya ne dersiniz? Zumba kursu sizi bekliyor...

Hareketsizliğe alışmış bir vücuttan çok mu sıkıldınız? Kendinzini çok pasif hissediyor, biraz eğlenmek istiyorsanız, ağır sporlar size göre değil, siz müzik ve eğlence arıyorsanız Zumba tam size göre. Birbirinden hareketli müzikler ve çeşitli kültürlerin danslarıyla birleştirilmiş fitness hareketlerinin harmanlanmasıyla siz de istediğiniz gibi eğlenerek kalori yakabileceksiniz!

Dans Akademi Zumba Dans programıyla hem eğlenecek hem de istediğiniz fiziğe kavuşma serüveninizde en dinamik adımı atacaksınız!

Sporun Dansı Zumba ile Harekete Geç

İsterseniz Salsa isterseniz Bachata, isterseniz Oryantal olsun… Latin Amerika ve Ortadoğu’nun eşsiz ezgileriyle eğlenecek, formda kalmanın en eğlenceli yolunu keşfedeceksiniz.

Hayatınızın biraz daha dinamik olmasını istiyor; monotonluk ve sıradanlıktan kurtulmanın yollarını arıyorsanız Dans Akademi Zumba Kursu tam size göre! Bedeninizin daha sağlıklı, zihninizin çok daha zinde olacağı günlere Zumba’nın enerjisiyle ulaşın! Zumba ile daha neşeli hale gelecek, çok daha pozitif bir insana dönüşeceksiniz.

Spor yaparken dans etmek mi? Tüm kaslarınızı çalıştıracak Zumba ile hayattaki aktifliğinizi artırın, eğlenirken kilo vermenin tadını çıkarın!

zumba dersleri
zumba eğitimleri

Müziğin Sesini Aç, Dansla Formda Kal

Zumba’yla tanıştıktan sonra yerinizde duramayacaksınız! Fitness hareketlerini en kıvrak şekilde yapacak, bütün kaslarınızı çalıştıracaksınız.

Dansla hayat dolu günlere adım atabilir, kendinizi eğlenerek ödüllendirebilirsiniz! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Zumba kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans etmeyi seven, bedenini geliştirmek ve forma girmek isteyen herkesi Zumba kursumuza bekliyoruz! Unutmayın, Dans Akademi ile ayrıcalıklı bir hobiye ve dinç bir bedene sahip olacaksınız!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Zumba eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 670’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Zumba eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Zumba eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Zumba kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

zumba eğitimi
meb ruhsatlı zumba kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Zumba kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Zumba kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Zumba derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların zumba eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Zumba Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı zumba dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Zumba kursu programımızı müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Zumba eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Zumba en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Zumba eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı zumba eğitimi

Öğrenci Yorumları

İste ve Harekete Geç!

Haydi, ne duruyorsun? Zumba’yla sıkılaşmanın tam zamanı!

Ritmini Bul, Kalori Yakmaya Başla!

Türkiye'nin en kapsamlı dans okulu Dans Akademi’de kalori yakmak artık çok kolay!

Bedeninin En Zinde Günlerine Zumba’yla Kavuş!

Keyifli bir spor, sağlıklı bir beden… Sen de bizimle dans et, sporun keyifli tarafıyla tanış!

zumba kursu mezunları

670 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Zumba dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Zumba kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel zumba kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Zumba dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek zumba eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler zumba kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Zumba kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir zumba kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Zumba eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece zumba kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
zumba workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Zumba kursu sayesinde usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik zumba eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz zumba eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için zumba kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

zumba kursları
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Zumba kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Zumba eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Zumba kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Zumba eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

zumba eğitimleri
zumba kursu fiyatları

Zumba Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Zumba Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Zumba ile dinçliğini geri kazanan, hayatına sporu katan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız zumba kursu öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Zumba Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Zumba kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Zumba kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Zumba eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Zumba kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Zumba eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Zumba dersleri veriyoruz.

zumba kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Zumba dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Zumba kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Zumba eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kalori Yakmanın En Renkli Yolu! Pullu Kemerlerimizi Takıyoruz; Zumba’ya Başlıyoruz! Zumba Kursları Sizi Bekliyor!

Dans etmek, sıkılaşmak, kendine vakit ayırmak, kaslarını çalıştırmak isteyen her yaştan öğrencimizi eğlenceli Zumba dans kursu saatlerine bekliyoruz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun zumba eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi zumba kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Zumba eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
zumba kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı zumba eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli zumba eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

En iyi zumba kursu Dans Akademi olarak Zumba eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Zumbayı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Zumba kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Zumba kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Zumba kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Zumba kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Zumba kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Zumba kursu Florya, zumba kursu Bahçelievler, zumba kursu Ataköy, zumba kursu Yeşilköy, zumba kursu Zeytinburnu, zumba kursu Avcılar olarak hizmet veren zumba kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Zumba Kursu, Pilates Kursları, Yoga Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu gibi sportif dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Zumba kursu eğitmen kadromuz; zumba alanında uzman, zumba eğitmenliği sertifikasına sahip, akademik kariyeri olan, spor ve dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca zumba kursu kadromuzda; yoga ve pilates eğitmenleri, dans eğitmenleri, diyetisyen ve yaşam koçları da bulunmaktadır.

Elbette. Zumba Kursu, Yoga Kursu, Pilates Kursları, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu ile Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Zumba kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Zumba kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin zumba kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bedeninize doğru bir duruş kazandırmak, daha fit bir görünüme sahip olmak, solunum sisteminizi geliştirerek daha sağlıklı ve rahat bir bünyeye sahip olmak istiyorsanız zumba eğitimi almalısınız. Spor yaparak beden farkındalığınızı yükseltecek, postürünüzü düzeltecek, kolay kilo verecek, hantal bir bedenden kurtulacaksınız. Zumba sayesinde stresinizi azaltabilir, kendinize vakit ayırmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Zumba dersleri sırasında öğreneceğiniz hareketlerle kaslarınızı güçlendirecek ve esnetecek, daha sıkı bir bedene kavuşacaksınız.

Zumba, aslen Salsa ve Bachata gibi Latin Dans figürlerinin, Fitness hareketleri, Oryantal ve Roman gibi ülkemizde rağbet gören kıvrak dans türlerinin hareketleri ile harmanlanmasıyla meydana gelmiş bir Sportif Dans türüdür. Spor yapmak isteyenler fakat üşenenlere alternatif bir yol sunan Zumba, bedeninizi harekete geçirmenin en hareketli ve zevkli yoludur. Elbette kolay öğrenilir, siz de istediğiniz zaman müziği açabilir ve Zumba yapmaya başlayabilirsiniz!

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Zumba eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Zumba eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Zumba Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

670+

Mezun Öğrenci

Zumba eğitimi alarak hayatına spor, dans ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

3.162

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 16 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46