Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Yoga Kursu

Yoganın Dingin Felsefesi ile Huzura Ulaş!

Telaşlarını Kenara Bırak, Ruhunu Dinlendir! Yoga Kursu Dans Akademi

Hayatınızdan stresi biraz uzaklaştırmak, şehrin gürültüsünü, günlük koşuşturmacalarınızı kapının ardında bırakıp kendinize zaman ayırmak mı istiyorsunuz?

Bedeninizi esnetecek, zihninizi boşaltacak ve sizi, kendinizle biraz baş başa bırakacak bir aktivite arıyorsanız sporun en dingin hali ile tanışın! Yoga yaparak bedeninize ihtiyacı olan huzuru verebilecek, düşüncelerinizden uzaklaşacak ve sakinleşebileceksiniz.

Yoga kursu programımızı; stresli bir hayata sahip olan ve rahatlamak isteyen, spor yapmaya vakti olmayan, yogayla bedenine esneklik kazandırmayı amaçlayan herkes için özel olarak hazırladık.

Yoga yaparak nefes kontrolünüzü daha bilinçli şekilde sağlayabilir; kalp ve akciğer sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Bel ve sırt ağrılarınıza iyi gelecek Yoga ile kas sisteminizi de geliştirebilirsiniz.

yoga kursu

Tüm Yoga Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Yoga Kursu Programı – Sporun Sakinliğini Hayatınıza Katın

Daha mutlu ve enerjik olmak, sosyalleşmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak, esneklik kazanmak, kilo vermek ve özgüveninizi artırmak için yoga kursu ile tanışın! Dans Akademi alanında uzman eğitmenlerle Avrupa standartlarında yoga eğitimlerini sizlerle buluşturuyor! Yoga kursu programımızı inceleyin...

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Yoga Kursu Dans Akademi!

Yoga yaparak hayatınıza hareket katmak, forma girmek ve sosyalleşmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yoga kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

yoga kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı yoga eğitmenleri arasında yer alan isimlerden yoga dersi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
yoga kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı yoga kursu

Yoga Kursu Sertifikası

Yoga eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı yoga kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında yoga eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

yoga dersi

Biraz Gevşemeye Ne Dersiniz?

Omuzlarınızda hayatın yükünü mü hissediyorsunuz? Sırt ve eklem ağrılarınızdan, günlük streslerinizin bunaltıcı düşüncelerinden kurtulmak mı istiyorsunuz?

Bedeninize zaman tanımak, kaslarınızı esneterek rahatlatmak istemez misiniz? Kendinizi dinlemeye vakit bulacak, koşuşturmalarınızın arasında zihninizi güçlendirmeye zaman ayıracak bir kursumuz var! Dans Akademi ile dinlenmek, sporun en dingin halini deneyimlemek artık mümkün! Yoga kursu ile Dans Akademi ailesine katılabilir, istediğiniz dinginliğe bizimle ulaşabilirsiniz!

Kendinizi meditasyonun rahatlatıcı etkisine bırakın, yeni deneyimler edinin; sosyalleşin ve yoga ile hem bedeninizi hem de zihninizi yeniden inşa edin.

Kendinizi Yoga ile Dinlendirin!

Yoga yapmaya başladığınız ilk andan itibaren yeni bir siz ile tanışacaksınız. Yoga hem zihninizi güçlendirecek hem da daha pozitif bir bilinç kazanmanızı sağlayacak.

Sırt ağrılarınızdan, eklem rahatsızlıklarınızdan, kas yorgunluklarınızdan Yoganın dinlendirici etkisiyle kurtulacaksınız. Samimi ve sakin bir ortamda Yoga eğitimi almanın farkını yaşarken kendinize ayırdığınız kaliteli zamanın tadını çıkaracaksınız. Hayatınızda büyük farklılıklara yol açacak Yogayla çok geçmeden tanışmalısınız!

Yoga yapmak sizi bambaşka bir dünyaya götürecek, kendinizi yenileyeceksiniz. Dans Akademi Yoga kursu programıyla meditasyonun en keyifli halini deneyimleyin!

yoga dersleri
yoga eğitimleri

Dengede Bir Beden, Güçlü Bir Zihin'

Yoga kursu ardından kendinizdeki değişimi önce siz sonra çevreniz fark edeceksiniz! Daha güçlü kaslara, daha sakin bir yapıya ve dinginliğe ulaşmak için yogayı deneyin.

İster rahatlamak için Yogaya başlayın, isterseniz Yoganın profesyoneli olmayı amaçlayın! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Yoga kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, Yoganın kültürü ve tarihinden ileri seviye tekniklerine kadar öğreneceğiniz ve renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans Akademi Yoga eğitimi programı ile kendinizi ödüllendirin, yepyeni bir siz inşa edin! Hayatınızdaki büyük değişikliklere küçük adımlarla başlamanın tam sırası!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Yoga eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 690’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Yoga eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Yoga eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun en iyi Yoga kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

yoga eğitimi
meb ruhsatlı yoga kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Yoga kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Yoga kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Yoga ders programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların yoga eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Yoga Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı yoga dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Yoga derslerimizi yoga eğitim ekipmanları ile donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda yoga eğitimini tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Yoga en iyi bizimle öğrenilir! Öğrencilerimizi yogada uzmanlaştıracak yoga eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı yoga eğitimi

Öğrenci Yorumları

Bedenini Dinle!

Rahatlamaya ve sakinleşmeye mi ihtiyacın var?

İhtiyacına Cevap Ver!

Yoga kursu ile bedenine ve ruhuna biraz zaman ayır!

Yoga ile Rahatlamaya Başla!

Vücudunun esnediğini, zihninin temizlendiğini hisset!

yoga kursu mezunları

690 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize yoganın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Yoga kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yoga kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Yoga dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek yoga eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler yoga kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; yoganın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Yoganın ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir yoga kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece yoga eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca yoga dışında farklı ilgi alanları olan öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
yoga workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü yoga eğitmenleri ve sporcularıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Yetiştirdiği öğrencilerle yoga ve diğer spor felsefelerine katkıda bulunmuş, kariyerleri ile ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü sporcular ve eğitmenlerden yoga yapmanın püf noktalarını öğreneceğiniz yoga eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını yogaya adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Yoga yapmayı ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Yoga ile ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun yoga kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir yoga eğitmeni olmanız için yoga kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

yoga kursları
yoga eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi yoga yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize yoga eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece yoga kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel yoga eğitmeni olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir yoga eğitmeni olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için yoga eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

yoga kursu fiyatları

MEB Onaylı Yoga Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Yoga Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Zihnini ve bedenini yoganın dinginliğine bırakan öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin yoga eğitimi sonrası en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Yoga Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Yoga kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Yoga kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı yoga eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle kendini geliştirmek isteyen herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Yoga kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Yoga eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Yoga dersleri veriyoruz.

yoga kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Yoga dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Yoga kursu sonrası yogaya devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye yoga kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Yoga eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Bedenini Dinle, İhtiyaçlarına Cevap ver! Yoga ile Hayatın Yükünü Omuzlarından İndir! Yoga Kursları Seni Bekliyor...

Hayatın bunaltıcı telaşında biraz dinlenmek ve kendini dinlemek isteyen herkesi Dans Akademi Yoga Kursu merkezimize bekliyoruz! Yoga ile sakinliği yakalayacak, kendinizi ve dünyayı daha çok seveceksiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, size en uygun yoga eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi yoga kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Yoga eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
yoga kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı yoga eğitimleri ile yoga yapmayı uzmanından öğrenin, daha sağlıklı ve mutlu olmanın tadını çıkarın.

Kayıt Ol »

Bedenine İyi Bak!

Yoga eğitimi alarak kaslarınızı güçlendirebilir, stresinizi azaltabilir, daha iyi nefes alabilir, eklem ağrılarınızdan kurtulabilir ve zihninizi rahatlatabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Yoga eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Yogayı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Yoga kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Yoga kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Yoga kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi yoga kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Yoga kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Yoga kursu Florya, yoga kursu Bahçelievler, yoga kursu Ataköy, yoga kursu Yeşilköy, yoga kursu Zeytinburnu, yoga kursu Avcılar olarak hizmet veren yoga kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Pilates Kursları, Zumba Kursu, Yoga Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu gibi sportif dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Yoga kursu eğitmen kadromuz; yoga alanında uzman, yoga eğitmenliği sertifikasına sahip, akademik kariyeri olan, spor ve dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca yoga kursu kadromuzda; pilates eğitmenleri, dans eğitmenleri, diyetisyen ve yaşam koçları da bulunmaktadır.

Elbette. Yoga Kursu, Pilates Kursları, Zumba Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu ile Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Yoga kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Yoga kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin yoga kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bedeninize doğru bir duruş kazandırmak, daha fit bir görünüme sahip olmak, solunum sisteminizi geliştirerek daha sağlıklı ve rahat bir bünyeye sahip olmak istiyorsanız yoga eğitimi almalısınız. Spor yaparak beden farkındalığınızı yükseltecek, postürünüzü düzeltecek, kolay kilo verecek, hantal bir bedenden kurtulacaksınız. Yoga sayesinde stresinizi azaltabilir, kendinize vakit ayırmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Yoga dersleri sırasında öğreneceğiniz hareketlerle kaslarınızı güçlendirecek ve esnetecek, daha sıkı bir bedene kavuşacaksınız.

Bedeni en rahatlatıcı meditasyon çeşitlerinden biri olan yoga; tamamen gevşemeye ve kas gücünü artırmaya yöneliktir. Yoga yaparak beden dengenizi yeniden bulabilir, kendinizi daha dinç hissedebilirsiniz. Aynı zamanda güçlenen kaslarınızla hareket kabiliyetiniz artarken; daha rahat bir vücuda sahip olduğunuzu hissedeceksiniz. Zihniniz Yoga sırasında tazelenecek ve stresten uzaklaşabileceksiniz. Hem bedeninizi forma sokacak hem de ruhunuzu tazeleyebileceğiniz. Yoganın temel hareketlerini profesyonel yoga eğitmeni yardımıyla kolaylıkla öğrenebilir, 3 aylık bir başlangıç yoga kursu programının ardından rahatlıkla Yoga yapabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Yoga eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Yoga eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Yoga Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

690+

Mezun Öğrenci

Yoga eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

622

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 3.110 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46