Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

MEB Onaylı Sertifika Dans Akademi

Kariyerinize Sağlam Adımlarla Başlayın!

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında kurum onaylı sertifika veriyoruz. Buna ek olarak iş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika da vermekteyiz.

Deneyimsiz kişilerin açtığı kaçak eğitim firmaları, MEB müfredatından uzak eğitimlerle bu durumun farkında olmayan kursiyerlerin hayallerini ve vakitlerini çalıyorlar. Dans eğitimi almak isterken hem maddi hem de manevi olarak zarar gören dans tutkunları hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyet ödeyerek daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Kurs merkezimiz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olmakla birlikte Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Öğrencilerimizin aldıkları dans eğitimini MEB onayıyla belgeleyerek gönül rahatlığıyla eğitim almalarını sağlıyoruz.

[widget-183]

MEB Onaylı Sertifikayla İşinizi Dört Dörtlük Yapın!

Sertifikalı ve uluslararası geçerliliği olan eğitimlerimizde dileyen öğrencilerimiz için 4 - 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi, 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 10-12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 13-14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu ile Dünya Toplum Dansları Kursu programlarımızda MEB onaylı bir eğitim programını takip ediyor, gelecekte profesyonel dansçı veya eğitmen olarak kariyerlerini sürdürmelerine yardımcı olacak MEB sertifikası almalarını sağlıyoruz.

MEB onaylı kurslarımızı tamamlayan öğrencilerimiz profesyonel dansçı olarak yurt içi veya yurt dışı dans toplulukları, yapım şirketleri ve cast ajanslarında kolaylıkla yer bulabilirken aynı zamanda dans eğitim merkezlerinde dans eğitmeni olarak mezun oldukları programın eğitimini verebilirler.

[widget-185]

MEB Onaylı Sertifika ile Eğitmen Olabilir, Kendi Markanızı Yaratabilirsiniz!

MEB Onaylı sertifika yapmış olduğunuz iş yada beceriyi belgelemek için Milli Eğitim Bakanlığı tarafın verilen bir belgedir. Birçok kamu ve özel kurumda da istenen MEB onaylı sertifikalarla mesleğinizi yapma imkanınız var. MEB onaylı dans kursu sertifikası;

  • Mesleğinizle ilgili yeterlilik kazanmanızı sağlar.
  • Rakiplerinizin önünde yer almanıza olanak verir.
  • İnsan kaynaklarının görmek isteyeceği donanımlı cv örneği oluşturur.
  • Dansçı olarak eksiklerinizi tamamlama imkanı sunar.
  • Uzmanlaştığınız alanları artırarak kariyerinizi geliştirmenizi ve yönlendirmenizi sağlar.
  • İş arama sürecinizi kısaltır, tercih edilme olasılığınızı artırır.

Dilerseniz Eğitmenlik Sertifika Programı ile Usta Öğretici Belgesi de alarak mesleğinizin her anlamda uzmanı olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Dans Akademi MEB onaylı dans kursları sayesinde iş fırsatları kapınıza gelirken kendinizi geliştirmenin de heyecanını yaşarsınız.

Suça Ortak Olmayın! MEB’e Bağlı Kurslardan Eğitim Alın...

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Son zamanlarda oldukça artan ve merdiven altı olarak tabir edilen kurslara, danışmanlık ve özel ders adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin. MEB’in onay vermediği ve MEB Sertifikası vermeyen eğitim merkezlerinin yarattığı sorunlar ileride başınızı ağrıtabilir. Bu nedenle eğitim aldığınız yerin MEB ruhsatlı olup olmadığını sorun.

Başta dans olmak üzere sahne sanatları, görsel sanatlar, güzel sanatlar, fotoğrafçılık, oyunculuk vb. eğitimlerin MEB tarafından onay verilmiş ve standartları karşılayan kurumlar olması gerektiğini bilin. Hem paranızı hem de zamanınızı boşa harcamamak için MEB’e bağlı olmayan kurslardan eğitim almayın. Dans Akademi eğitim kurumumuzun MEB onaylı sertifikalı eğitimlerinden yararlanarak kariyerinizi, zamanınızı ve paranızı güvence altına alın…

[widget-223]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46