Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Flamenko Kursu

İspanya’dan Gelen Dans Tutkusuyla Değişeceksiniz!

Hızlı ve Sert Adımların, Estetik Figürlerin Cazibeli Dansı! Flamenko Kursu Dans Akademi

İspanya’nın hırçın figürlerini sahneye taşımaya hazır mısınız? Endülüs’ün kalbinden tüm dünyaya yayılan ve her toplumu ezgileriyle etkisi altına alan Flamenko’nun hikayesini Dans Akademi ile yaşayın!

Farklı kültürleri hayatınıza yansıtmayı seviyor musunuz? Siz de hikayesi olan müziklerde dans etmek, onları öğrenmek istiyorsanız; hayatınıza değer katmaya ihtiyacınız varsa neden Flamenko öğrenmiyorsunuz? Sert ve ritmik figürleri, zarif el hareketleri ile sizleri büyüleyecek Flamenko, hayatınızın ritmini değiştirsin!

Flamenko kurs programlarımızı; dans etmeyi seven, dans tutkusunu geliştirmek isteyen, farklı kültürlere merak duyan, özgün bir hobi arayan herkes için özel olarak düzenliyoruz.

İspanya kültürünün ögelerini barındıran Flamenko, hareketli figürleri ile dik bir beden ve daha sağlam kasları öğrencilere sunuyor. Flamenko yaparak siz de postürünüzü daha iyi bir duruma getirebilirsiniz.

flamenko kursu

Tüm Flamenko Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Flamenko Kursu Programı – Keskin Adımlar Çekici Bir Dans

1.seviye Flamenko Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Flamenko Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Flamenko Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Flamenko Kursu Dans Akademi!

Flamenko ile rahat bir ortamda sosyalleşmek, ayrıcalıklı bir hobi edinmek ve hayatınıza anlam katmak istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Flamenko kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

flamenko kursları

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
flamenko kursu fiyatları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı flamenko kursu

Flamenko Kursu Sertifikası

Flamenko eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Flamenko kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

flamenko kursu istanbul

Hayatınızın Sıradan Akışını Flamenko İle Değiştirin!

İş, okul ve ev arasında sıkışıp kalmış, sorumluluklarınızdan boğuluyormuş gibi hissediyorsanız, bir dans molası verin ve Dans Akademi ile değişimi hissedin.

Keyif alacağınız bir hobiniz mi yok? Kafanızı dağıtacak, sizi düşüncelerden uzaklaştıracak yenilikler mi arıyorsunuz? Hayatınız çok sakin geçiyor, gidişatını değiştirmek mi istiyorsunuz? Ne yapacağınızı bilemiyor, bir yerlerden başlamak mı istiyorsunuz? Dans Akademi Flamenko Kursu ile siz de tazelenmiş ve kendinize değer katmış hissedeceksiniz.

Hem eğlenecek hem de hayatınıza hareket katacaksınız. Bedeninizin ve zihninizin monotonluktan kurtulduğu, çok daha pozitif bir yaşama başlayacağınız keyifli bir serüvene adım atın.

Flamenko'nun Karşı Koyulmaz Ritmine Ayak Uydurun!

Hayatınızın ahengini Flamenko'nun sert ve bir o kadar estetik figürleriyle değiştirin. Düşüncelerinizin ağırlığından kurtulun, duygularınızı sahneye aktarın.

Kendinizi ifade etmenin en cazibeli yolu, İspanyol ezgilerinin ritmine kapıldığınızda sergileyeceğiniz özgün figürleriniz olsun. Kendinize, eğlenmeye, öğrenmeye zaman ayırın ve çok daha zinde bir zihin için harekete geçin. Hem bedeninize hem de ruhunuza iyi gelecek Flamenko kursu ile hayatınızın temposunu değiştirin.

İsteyin, karar verin, gelin beraber dans edelim. Dans Akademi ailesine katılmaktan asla pişman olmayacaksınız!

Flamenko Dersleri
flamenko eğitimleri

Duygularınızı Flamenko Dansı İle Anlatın!

Konuşmadan anlatmak istediğiniz tüm duygularınızı açığa çıkarın. İçinizde sakladığınız dansçının kendini ifade etmesine izin verin. Bırakın müzik ve ruhunuz beraber özgür kalsın.

Kendinizi kısıtlamayın, siz de dans ederek kendinizi geliştirebilir, isterseniz dansın profesyoneli olabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Flamenko kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Anlatmak için konuşmaya ihtiyaç yok, siz de dans ederek duygularınızı serbest bırakabilir, sahnede rahatlayabilirsiniz. Dans Akademi ailesinin bir ferdi olmaya ne dersiniz?

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Flamenko eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 430’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Flamenko eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Flamenko eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Flamenko kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

flamenko dersleri
meb flamenko kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Flamenko kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Flamenko kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Flamenko derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların Flamenko eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Flamenko Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı Flamenko dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Flamenko derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Flamenko eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Flamenko en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Flamenko eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

flamenko kursu fiyatları

Öğrenci Yorumları

Hayatınızın Yönünü Değiştirin

Dans etmeyi bir tutku haline getirin, yaşamdan keyif alın!

Özgürlüğünüzün Tadını Çıkarın

Türkiye’nin en aktif dans okulunda özgürce dans edin, eğlenerek öğrenin!

Yeteneğinizle Göz Kamaştırın

İçinizdeki dansçıyı açığa çıkarın, kendinizi geliştirin, yıldız gibi parlayın!

flamenko eğitimi

430 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Flamenko dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Flamenko dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Flamenko kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Flamenko dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek Flamenko eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
flamenko kurs fiyatları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir Flamenko kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Flamenko eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
en iyi flamenko kursu

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik flamenko dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz flamenko eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

flamenko kursları
flamenko eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Flamenko eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Flamenko kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Flamenko eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

flamenko kurs fiyatları

Flamenko Dans Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Flamenko Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

İspanyol ateşini ruhlarına işleyen öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız Flamenko eğitimi sonrası öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Flamenko Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Flamenko kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Flamenko kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Flamenko eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Flamenko kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Flamenko eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Flamenko dersleri veriyoruz.

en iyi flamenko kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Flamenko dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Flamenko kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenlere İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Flamenko eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Bedeniniz Duygularınızın İfadesi Olsun, Flamenko Dans Kursu ile Ruhunuzu Açığa Çıkarın!

Duygularınız müzikle yoğunlaşıyor, kendinizi anlatmanın farklı yollarını mı arıyorsunuz? Dansın ritmi ile özünüzü sahneye mi taşımak istiyorsunuz? Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun Flamenko kursları ve dans eğitimlerini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi flamenko kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Flamenko eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
flamenko kurs fiyatları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı flamenko eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Flamenko eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Flamenko’yu amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Flamenko kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Flamenko kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Flamenko kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Flamenko kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Flamenko kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Flamenko kursu Florya, Flamenko kursu Bahçelievler, Flamenko kursu Ataköy, Flamenko kursu Yeşilköy, Flamenko kursu Zeytinburnu, Flamenko kursu Avcılar olarak hizmet veren Flamenko kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Flamenko Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Street Jazz Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa, Tango, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Flamenko kursu eğitmen kadromuz; Flamenko dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca Flamenko dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Flamenko Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu gibi Halk Dansları Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Salon Dansları Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Flamenko kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Flamenko kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin Flamenko kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Flamenko ile postürünüzü düzeltecek, çok daha doğru bir duruş kazanacaksınız. Beden dengenizi dans figürleri ile bulabileceğiniz Flamenko’da duygularınızı İspanyol ritimlerinin keskin ve kıvrak hareketleri ile ifade edebilirsiniz. Temel hareketlere sadık kalınan, ancak belirli kalıplara sokulamayan Flamenko ile yaratıcılığınızı geliştirebilir, beden dilinizi çok daha iyi kullanmayı öğrenebilirsiniz. Yalnızca bedeninizi değil, ruhunuzu da Flamenko yaparak ve dans ederek iyileştirebilirsiniz. Dans günlük stresinizi atmanıza, düşüncelerinizden uzaklaşmanıza yarar sağlar. Daha dinç bir vücuda ve daha zinde bir zihne siz de dans ederek ulaşabilirsiniz.

Güney İspanya’nın Endülüs bölgesinden tüm dünyaya yayılmış; yerel folk müziğinin, bambaşka ezgilerle harmanlanmış haliyle ortaya çıkan müzik türünün ifadesidir. Sert adım vuruşları ve estetik el hareketleriyle, Endülüs bölgesinde yaşayan yerel halkın acılarını taklit ederek dans eden çingenelerden ortaya çıkmıştır. Aslen bir toplumun acısına yakılan ağıtın ifadesi olan Flamenko, günümüzde en estetik danslar arasında yer alırken, keskin ayak hareketleri ve kendinden emin dönüşleriyle herkesi büyülemektedir. Flamenko fazla hızlı bir dans olmamakla birlikte kolay öğrenilebilir. Temel adım ve dönüşleri siz de isterseniz öğrenebilir ve dansınızı icra edebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

en iyi flamenko kursu

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Flamenko eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Flamenko eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Flamenko Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

430+

Mezun Öğrenci

Flamenko eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

836

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 4.180 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46