Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Jimnastik Kursu

Bedeninle Sınırlarının Ötesine Geç!

Esneklik ve Güç... Hayatınıza Sporu Katın! Jimnastik Kursu Dans Akademi

Jimnastik, bedeninizi güçlendirecek, kaslarınızı geliştirecek ve vücut koordinasyonunuzu arttıracak! Ne kadar erken başlarsanız o kadar çok yararını göreceksiniz...

Jimnastik kursu özellikle büyüme çağındaki çocukların kas gelişimine destek olur, kendi bedenlerini daha iyi tanımalarına olanak tanır. Hem çocuklar hem de yetişkinler Jimnastik ile daha aktif ve güçlü bir vücuda sahip olur. Dans Akademi jimnastik eğitimi programıyla hem spor yapmak hem de sosyalleşerek keyifli vakit geçirmek isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz.

Jimnastik Kursu programımızı, egzersiz yapmak isteyen, sosyalleşmeyi amaçlayan ve kendini daha dinç hissetmeyi arzulayan herkes için hazırladık.

Jimnastik eğitimi ile beraber duruş bozukluklarınızı giderebilir, denge ve koordinasyonunuzu artırabilirsiniz. Jimnastik ile bedeninizi daha iyi tanıma imkanı bulacaksınız.

jimnastik kursu

Tüm Jimnastik Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Jimnastik Kursu Programı – Esneyin, Güçlenin, Yenilenin!

Daha mutlu ve enerjik olmak, sosyalleşmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak, esneklik kazanmak, kilo vermek ve özgüveninizi artırmak için Jimnastik kursu ile tanışın! Dans Akademi alanında uzman eğitmenlerle Avrupa standartlarında Jimnastik eğitimlerini sizlerle buluşturuyor! Jimnastik kursu programımızı inceleyin...

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Jimnastik Kursu Dans Akademi!

Jimnastik yaparak hayatınıza hareket katmak, forma girmek ve sosyalleşmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Jimnastik kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

jimnastik kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı jimnastik eğitmenleri arasında yer alan isimlerden jimnastik dersi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
jimnastik kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb ruhsatlı jimnastik kursu

Jimnastik Kursu Sertifikası

Jimnastik eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Jimnastik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında jimnastik eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

jimnastik eğitimi

Monoton Bir Hayatın Döngüsünü Kırın!

Hayatınıza hareket katmak mı istiyorsunuz? Oturarak çalışıyor, egzersiz yapmaya vakit ayıramıyor musunuz? Bedeninizi dinlemenin vakti geldi!

Günlük koşuşturmalarınızı bir kenara bırakmak ve bedeninize ihtiyacı olan esnekliğini kazandırmayı mı amaçlıyorsunuz? Jimnastiğin dinamik hareketleriyle kendinizi yeniden bulacak, güçlü bir vücudun avantajlarını yaşayacaksınız! Siz de hareket kabiliyetinizi geliştirmek isterseniz Dans Akademi ailesine katılın Jimnastiğin enerjisiyle hayatınıza yeniden başlayın.

Jimnastik ile kendinizi geliştirin, sıradan aktiviteleri bir kenara bırakın ve hayatınıza hareket katın!

Hayatınıza Jimnastik ile Hareket Katın

Kendinizi çok daha zinde hissedeceğiniz günlere “merhaba” demeye hazır mısınız? Jimnastik kursu ile estetik algınız gelişecek, bedeninize başka bir gözle bakacaksınız.

Jimnastik yaparak daha zinde kalmak, kendinizi esnek ve canlı hissetmek için siz de vakit kaybetmeden Jimnastik eğitimleri ile tanışın! Hem bedeninizi hem de zihninizi yeniden inşa edecek Jimnastik kursları ile kendinizi nasıl yenilediğinize, bedeninizi nasıl iyileştirdiğinize şaşıracaksınız! Dans Akademi’ye gelin, sınırlarınızın ötesine iyi bir Jimnastik eğitimi programıyla geçin!

Hayatınızı düzene oturtmak için çok geç kalmadan Jimnastik disiplini ile tanışın, keyif alacağınız bir ortamda spor yapmak sıradanlığınızı yok edecek, hayata bambaşka bir pencereden bakmanızı sağlayacak!

jimnastik kursları
jimnastik kursu

Bedeninizin İmkanlarını Geliştirin!

Kendinizi denemek, ne kadar ileri gidebileceğinizi görmek, bedeninizin hareket imkanını genişletmek istemez misiniz Jimnastik eğitimleri sizi bekliyor!

Size spor yapmayı çok sevdireceğiz! Dans Akademi ailesine katılın; dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Jimnastik kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı eğitim programları ve renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkarın.

Dans Akademi ile hayatınızı değiştirmek mümkün! Jimnastik ile tanışın, daha sağlıklı bir form yakalamanın keyfini çıkarın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan jimnastik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 510’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Jimnastik eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı jimnastik eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun en iyi Jimnastik kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

jimnastik eğitimleri
Meb Ruhsatli Jimnastik Kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Jimnastik kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Jimnastik kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Jimnastik ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların jimnastik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Jimnastik Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı jimnastik dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Jimnastik derslerimizi yoga eğitim ekipmanları ile donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda jimnastik eğitimini tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Jimnastik en iyi bizimle öğrenilir! Öğrencilerimizi yogada uzmanlaştıracak jimnastik eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı jimnastik eğitimi

Öğrenci Yorumları

Yerinden Kalk ve Hareket Et!

Hareketsizliğin zincirlerine takılma, bedenini dinle, Jimnastik ile aktif ol.

Jimnastik Kursu ile Esnekliğin Keyfini Çıkar!

Türkiye’nin en dinamik dans okulunda en keyifli Jimnastik dersleri seni bekliyor.

Bedenindeki Farkı Kendi Gözlerinle Gör!

Tüm kaslarının Jimnastik ile iyileştiğini fark edeceksin, Dans Akademi ile zinde kal.

jimnastik kursu mezunları

510 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Jimnastik tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Jimnastik kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel jimnastik kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Jimnastik dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek jimnastik eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler jimnastik kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; jimnastiğin duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Jimnastiğin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir jimnastik kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece jimnastik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca jimnastik dışında farklı ilgi alanları olan öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
jimnastik workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü jimnastik eğitmenleri ve sporcularıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Yetiştirdiği öğrencilerle jimnastik ve diğer spor branşlarına katkıda bulunmuş, kariyerleri ile ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü sporcular ve eğitmenlerden jimnastik yapmanın püf noktalarını öğreneceğiniz jimnastik eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını jimnastik sporuna adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Jimnastik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Jimnastik ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun jimnastik kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir jimnastik eğitmeni olmanız için jimnastik kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

jimnastik kursları
jimnastik kursları

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi jimnastik yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize jimnastik eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece jimnastik kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel jimnastik eğitmeni olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir jimnastik eğitmeni olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için jimnastik eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

jimnastik kursu fiyatları

Jimnastik Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Jimnastik Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kaslarını ve vücudunu Jimnastik ile esneten, bedenini güçlendirerek daha sağlam bir fiziğe sahip olan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan sporları öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Jimnastik Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Jimnastik kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Jimnastik kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı jimnastik eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle kendini geliştirmek isteyen herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Jimnastik kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Jimnastik eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Jimnastik dersleri veriyoruz.

jimnastik kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Jimnastik dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Jimnastik kursu sonrası jimnastik yapmaya devam etmek isteyenlere İleri ve Pro seviye jimnastik eğitimi için danışmanlık yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Jimnastik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Bedeninize Aradığı Esnekliği Verin, Değişimi Hissedin! Jimnastik Kursları İle Sıradanlıktan Kurtulun!

Siz de hayatınıza sporu katmak, egzersiz yaparak rahatlamak, günlük sorunlarınızdan ve stresinizden uzaklaşmak istiyorsanız; Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, size en uygun jimnastik eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi tanıtım

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Jimnastik eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
jimnastik kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı jimnastik eğitimleri ile jimnastik yapmayı uzmanından öğrenin, daha sağlıklı ve mutlu olmanın tadını çıkarın.

Kayıt Ol »

Bedenine İyi Bak!

Jimnastik eğitimi alarak kaslarınızı güçlendirebilir, stresinizi azaltabilir, daha iyi nefes alabilir, eklem ağrılarınızdan kurtulabilir ve zihninizi rahatlatabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Jimnastik eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Jimnastiği amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Jimnastik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Jimnastik kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Jimnastik kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Jimnastik kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Jimnastik kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Jimnastik kursu Florya, jimnastik kursu Bahçelievler, jimnastik kursu Ataköy, jimnastik kursu Yeşilköy, jimnastik kursu Zeytinburnu, jimnastik kursu Avcılar olarak hizmet veren jimnastik kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Jimnastik Kursu, Pilates Kursları, Zumba Kursu, Yoga Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu gibi sportif dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Jimnastik kursu eğitmen kadromuz; jimnastik alanında uzman, jimnastik eğitmenliği sertifikasına sahip, akademik kariyeri olan, spor ve dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca jimnastik kursu kadromuzda; yoga ve pilates eğitmenleri, dans eğitmenleri, diyetisyen ve yaşam koçları da bulunmaktadır.

Elbette. Jimnastik Kursu, Yoga Kursu, Pilates Kursları, Zumba Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu ile Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Jimnastik kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Jimnastik kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin jimnastik kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bedeninize doğru bir duruş kazandırmak, daha fit bir görünüme sahip olmak, solunum sisteminizi geliştirerek daha sağlıklı ve rahat bir bünyeye sahip olmak istiyorsanız jimnastik eğitimi almalısınız. Spor yaparak beden farkındalığınızı yükseltecek, postürünüzü düzeltecek, kolay kilo verecek, hantal bir bedenden kurtulacaksınız. Akrobatik ve genel jimnastik olarak iki türü bulunan Jimnastik, kasların esnemesine ve vücudunuzun daha sağlam bir yapıya ulaşmasına olanak tanır. Beden dengenizi güçlendirir, kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlar.

Jimnastik beden ve kas esnekliğine odaklanan, estetik bir spor türüdür. Akrobatik hareketlerle süslenen Jimnastik ile siz de bedeninizi geliştirebilir, kaslarınızı esnetebilirsiniz. Vücuda güç kazandırmak adına aletli veya aletsiz olarak yapılan egzersizlere Jimnastik adı verilir. Başlangıç seviyesinde Jimnastik yapmak istiyorsanız 3 aylık bir jimnastik kursu ile bu sporun faydalarından yararlanabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Jimnastik eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Jimnastik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Jimnastik Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

510+

Mezun Öğrenci

Jimnastik eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

359

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.795 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46