Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dancehall Kursu

Kıvrak Kalça Hareketleri, Estetik Tekmeler, Hızlı Ritimlerin Dansı

Jamaika Kültürünün Tempolu Figürleriyle Hareketlenmeye Hazır Olun! Dancehall Kursu Dans Akademi

Dancehall ile içinizdeki dansçıyı ortaya çıkarmak, dinamik bir hobi edinerek günlerinizi canlandırmak istemez misiniz? Özgür ve rahat bir ortamda keyifli bir hobi edinmenin farkını yaşayacaksınız.

Hayatınızın sıradanlığına bir “dur” demenin vakti gelmedi mi? Koşuşturmalarınızın arasında kaybolmuş hissediyorsanız, daha aktif bir hayata başlamak istiyorsanız daha fazla beklemeyin! Eğleneceğiniz, sosyalleşebileceğiniz, kendinize vakit ayırabileceğiniz yenilikleri Dans Akademi ile deneyimleyin! Dancehall ile monotonluğunuzdan kurtulun!

Dancehall kurs programımızı; dans etmeyi seven, dans etmeyi merak eden, sıradan bir hayat yaşamak istemeyen herkes için hazırladık. Daha hayatınızın dinamik, renkli ve heyecanlı bir şova dönüşeceği Dancehall kursu ile siz de yeni bir siz inşa edin!

Dancehall eğitimi ile vücudunuzdaki tüm kasları çalıştırarak forma girebilir, kendinizi daha güçlü ve dinamik hissedebilirsiniz.

dancehall kursu

Tüm Dancehall Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Dancehall Kursu – Bedeninizin Kıvraklığını Ortaya Koyun!

Dancehall kursu ile siz de hayatınıza hareket katın! Farklı ve capcanlı bir dans öğrenmek, sosyalleşmek ve unutulmaz anılar edinmek istiyorsanız dancehall kursu tam size göre! Dans Akademi dancehall dans kursu programına yakından bakın...

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dancehall Kursu Dans Akademi!

Dancehall ile hayatınıza hareket katmak, kendinize zaman tanımak, eğlenmek ve sosyalleşmek istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Dancehall kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Dance Hall Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
dancehall kurslar

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı dancehall kursu

Dancehall Kurs Sertifikası

Dancehall eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Dancehall kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

dancehall kursu ücret

Hayatınıza Hareket Katmak mı İstiyorsunuz?

Sorumlulukların altında ezildiğinizi mi hissediyorsunuz? Kendinize biraz zaman tanıyın! Telaşınızı bir kenara bırakın, aradığınız mutluluğu dans ederek yakalayın!

Monoton yaşam tarzı sizi esir mi aldı? Artık günlük hayatınızdan keyif almıyor musunuz? Sizi neşelendirecek, bedeninizi yeniden aktifleştirecek bir hobi mi arıyorsunuz? Dans Akademi Dancehall Kursu ile tüm sıradanlığınızı unutacak, monotonluğun elinden kurtulacaksınız! Aramıza katılın, yeni hobinizle hayatınıza renk katın!

Eğleneceğiniz, enerjinizi tazeleyeceğiniz ve sosyalleşeceğiniz samimi ortamıyla Dans Akademi tüm dans tutkunlarını, dans etmeyi öğrenmek isteyenleri ve hobi peşinde koşanları bekliyor!

Dancehall ile Ritminizi Değiştirin

Dancehall kursu ile ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmak istemez misiniz? Hayatınızın ritmini değiştirecek dancehall eğitimi sizi bekliyor.

Dancehall kursu ile kendinizi daha dinamik hissedecek; yeniliklerin, hayatınızı nasıl değiştirdiğini ve sizi çok daha zinde bir insana dönüştürdüğünü gözlemleyeceksiniz. Hareketli figürleriyle vücudunuzu zinde ve fit bir görünüme sokacak Dancehall ile ruhunuzu da iyileştireceksiniz! Eğlenmenin, dans etmenin ve monotonluğa dans ederek karşı gelmenin tadını çıkarın!

Dans Akademi'de her bir dans dersinden mutlu ayrılacak, sorunlarınızdan ve günlük telaşlarınızdan uzaklaşmış ve biraz rahatlamış olacaksınız.

dancehall kursları
dancehall kursu

Eğlenin, Öğrenin ve Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Yeniden doğmuş hissedeceğiniz bir yeniliğe adım atmaya ne dersiniz? Bedeninizi kısıtlamayı bırakacak ve her dans adımında bambaşka dünyalara adım atacaksınız.

Hobi amaçlı yapmak istediğiniz ya da ustalaşmayı arzuladığınız dans kurslarımız olabilir; Dans Akademi ile dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Dancehall kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dansın tanımını yeniden yapacaksınız. Durmayın, kalkın ve özgürce dans edin! Sahneler sizleri beklerken ne duruyorsunuz? Hobinizden aldığınız keyfi bedeninizle yansıtın; kendinizi şımartmaya başlayın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Dancehall eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 170’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Dancehall eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Dancehall eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Dancehall kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

dancehall kursları
meb dancehall kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Dancehall kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Dancehall kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Dancehall ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların Dancehall eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Dancehall Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı Dancehall dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Dancehall derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Dancehall eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Dancehall en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Dancehall eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

dancehall eğitimi

Öğrenci Yorumları

İlk Adımdan Korkmayın, Dansa Başlayın!

İçten içe dans ediyor, kendinizi bırakmaya utanıyor musunuz? Kendinizi tutmayın!

Bizimle Hayatınıza Bir Yenilik Katın!

Türkiye’nin en dinamik dans okulunda dans etmenin farkını yaşayacaksınız!

Eğlenin, Öğrenin, Sıradanlığınızdan Kurtulun!

İçinizdeki dansçıyı artık özgür bırakmanın zamanı! Müziğin temposu size hareket katsın!

dancehall eğitimi

170 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Dancehall dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Dancehall kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Dancehall kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Dancehall dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek Dancehall eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
dancehall kurs fiyatları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir Dancehall kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Dancehall eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
dance hall kursu ücretleri

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik Dancehall eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz Dancehall eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

dancehall kursları
dancehall eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Dancehall eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Dancehall kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Dancehall eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

dancehall kursu fiyatları

Dancehall Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Dancehall Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Öğrencilerimiz Dancehall’u çok sevdi ve hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız Dancehall kursu sonrası öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Dancehall Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Dancehall kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Dancehall kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Dancehall eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Dancehall kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Dancehall eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Dancehall dersleri veriyoruz.

dancehall kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Dancehall dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Dancehall kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Dancehall eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Vakit Geldi! İçinizde Yatan Dans Ateşini Açığa Çıkarıyor, Dans Tutkunuzu Besliyoruz

Müzik sesi duyduğunda oynamaya başlayanların, dans etmeye meraklı olanların, dans etmeyi iyi eğitmenlerden öğrenmek isteyenlerin adresi Dans Akademi Dancehall Kursu! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi dancehall kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Dancehall eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
dancehall kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı Dancehall eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Dancehall eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Dancehall’u amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Dancehall kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Dancehall kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Dancehall kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Dancehall kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Dancehall kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Dancehall kursu Florya, Dancehall kursu Bahçelievler, Dancehall kursu Ataköy, Dancehall kursu Yeşilköy, Dancehall kursu Zeytinburnu, Dancehall kursu Avcılar olarak hizmet veren Dancehall kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Dancehall Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Dancehall kursu eğitmen kadromuz; dancehall dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca dancehall dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Dancehall Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock'n Roll Kursu gibi Serbest Stil Dans Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Salon Dansları Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Dancehall kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Dancehall kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin Dancehall kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Dancehall özellikle özgür figürleri ile dansçıların özgünlüklerini sergileyebilecekleri bir dans olduğundan tercih ediliyor. Dancehall figürleri oldukça dinamik, dönüşleri ve adımları oldukça ritmik. Siz de Dancehall’un muhteşem ritmiyle kendinizi bulabilir, bedeninizin üzerinden tembelliği atabilirsiniz. Dans ederek hem bedeninizin hem de zihninizin rahatladığını görecek, hareketli bir dünyaya adım attığınız ilk günden itibaren vücudunuzdaki sıkılaşmayı fark edeceksiniz. Dans ederek sorunlarınızdan uzaklaşacak, kan dolaşımını hızlandırarak çok daha dinç bir benliğe ulaşacaksınız. Dancehall dans kursu ile hayata bambaşka bir açıdan bakacaksınız.

Dancehall, 1970’lerin başında popüler olmaya başlayan Jamaika kökenli bir dans türüdür. Reggae kültürünün alt dalı olarak gelişen Dancehall daha sonra elektronik aletlerin de eklenmesiyle daha hareketli ve ritmik bir hal almıştır. Temel figürleri hızlı ayak adımları ve ritmik teknelerden oluşur. Kıvrak kalça hareketleri ve hızlı ayak figürleri içeren estetik dans, son yıllarda oldukça ilgi görmektedir. Siz de Dancehall’u kendiniz öğrenebilir; Dancehall ritmlerine ve figürlerine 3 aylık bir dancehall dans kursu ile daha hakim olabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Dancehall eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Dancehall eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Dancehall Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

170+

Mezun Öğrenci

Dancehall eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

241

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.205 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46