Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Zumba Workshop

Enerjimizi Zumba Yaparak Atacağız!

Spor, Dans ve Oyun Bir Arada… Çocuk Zumba Atölyesi Dans Akademi

Sağlıklı bir gelişim dönemi geçirmeleri için çocuk zumba kursları ile çocuklarınıza dansı ve sporu sevdirmeye ne dersiniz?

Çocuk zumba workshop etkinliği ile küçük dansçıları; dansın, sporun ve müziğin eğlenceli yönleri ile tanıştırıyor, yaşıtlarıyla sosyalleşme fırsatı bulacakları, yeni arkadaşlar edinecekleri, yeni bir dünyaya adım atacakları çocuk zumba dersleri ile yüzlerinde kocaman bir gülümsemeyle geçirecekleri 2 saati onlara armağan ediyoruz…

Çocuk zumba workshop programımızı; bedenlerini harekete geçirmelerini sağlamak, gelişimlerini desteklemek ve keyifli bir ortamda yaşıtlarıyla sosyalleşmelerini sağlamak üzere çocuklarımız için özel olarak hazırladık.

Çocuk zumba atölyesi gibi bedenin aktif olduğu etkinlikler çocukların gelişim dönemlerinde kas ve kemik yapısının sağlıklı büyümesine yardım ediyor, motor gelişimlerine destek oluyor.

çocuk zumba kursu

Tüm Çocuk Zumba Workshop Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Zumba Workshop Programı

Bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 1 gün 2 saatlik çocuk zumba workshop programımızla çocuklarınıza dans sevgisini en eğlenceli şekilde kazandırıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Zumba Kursu Dans Akademi’de

Çocuğunuza dans etmeyi sevdirmek, onu keyif alacağı bir hobi ile yetiştirmek isteyen ailelere; çocuklarının sosyalleşebileceği, olumlu uyaranlarla daha sağlıklı gelişeceği, müzik kulağı ve ritim duygularını geliştirebilecekleri dans eğitimi seçenekleri sunuyoruz. Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanan programıyla Dans Akademi, çocuk zumba kursu ve dans eğitimlerinde fark yaratıyor.

çocuk zumba kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, dansa kendini adayan, Türkiye’nin en iyi dans hocalarından çocuk zumba eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk zumba kursları

Uygulama ve Pratikler

Çocuk zumba workshop programlarında teorik anlatımdan uzak, bolca tekrar ve pratiğe dayanan uygulama ağırlıklı dans dersleri.

Öğrenme Garantisi »
workshop katılım sertifikası

Katılım Sertifikası

Çocuklarınızın dans eğitimi aldığını belgeleyen, eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak kurum onaylı çocuk dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk zumba eğitimi veren kurumlara dikkat edin! kurum ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk zumba eğitimi alarak suça ortak olmayın!

çocuk zumba dersleri

Sağlıklı Bir Gelişim İçin…

Okul ve sınav stresinin altında ezilen, sosyalleşme ihtiyacı duyan çocuklara özel Zumba Kursu programı hazırladık!

Çocuklarınızın hareketsiz bir yaşam geçirmesini istemiyor, daha dinamik ve hareketli olmalarını mı istiyorsunuz? Okul ve sınav stresi ile boğuşan çocuklarınızı biraz eğlendirmek, sosyalleşmelerini sağlamak mı amacınız? Zumba kursu ile çocuklarınız dans etmeye ve egzersiz yapmaya küçük yaşlarda alışacak, daha sağlıklı büyümeye devam edecek!

Çocuk Zumba Kursu programıyla çocuklarınız bedenlerini keşfedecek, samimi bir ortamda sosyalleşerek dans etmenin tadına varacak!

Eğlence Dolu Bir Gün…

Yalnızca yetişkinlerin değil, çocukların da eğlenmeye, deyim yerindeyse felekten bir gün çalmaya ihtiyacı var…

Çocuklarınızı telefonların, tabletlerin, bilgisayarların başına hapsetmek yerine hayata karışacakları çocuk zumba dersleri ile sosyalleşmeye teşvik edin! Dans Akademi’nin keyifli ve güvenli ortamında yeni arkadaşlar edinsinler, başkalarıyla iletişim kursunlar, çılgınca dans etsinler, eğlenceli bir günün tadını çıkarsınlar!

Kıpır kıpır zumba müzikleri çocuklarınızı harekete geçirecek! Onlara çocuk zumba kursu ile eğlenceli bir gün armağan edin…

çocuk zumba eğitimi
çocuklar için zumba kursları

İlgi Alanlarını Keşfedin!

Çocuklarınıza dolu dolu bir gün ayırın, nelere ilgi duyduklarını keşfedin. Dansı seven çocuklar, Dans Akademi’yi de sevecek!

Farklı aktiviteler, daha eğlenceli seçenekler önermediğiniz takdirde çocuklarınız bilgisayar başında neden kalksın? Çocuk zumba atölyesi ile çocuklarınıza dünyada daha eğlenceli aktiviteler olduğunu gösterin, dansın büyüsüne kapılan çocuklar eğlenmenin tadını alsın ve dans etmeyi bir daha hiç bırakmasın…

Dans Akademi’de çocuklarımıza dansı, sanatı ve eğlenceyi bir arada sunuyor, sanat sevgisini oyunlar aracılığıyla aşılıyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuklar için zumba eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuk zumba eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızı keyif alacakları bir hobiye alıştırabilir ya da çocuklarınız da isterse onları profesyonel birer dansçı olarak yetiştirebilirsiniz. Dünyanın en iyi dans okulları ve çocuk zumba kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle çocuklarımıza sanat sevgisi kazandırıyoruz…

çocuklar için zumba dersi
meb ruhsatlı çocuk zumba kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk zumba kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk zumba kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve çocuk zumba eğitimi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuk Zumba Eğitimi Sistemi

Çocuklarınızın yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuklara özel zumba dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk zumba derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda çocuk zumba eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak çocuk zumba eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı çocuk zumba eğitimi

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisini çocuk zumba kursları ile arttırın!

Becerilerini Geliştirin!

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, dans becerilerini artıracak eğitimlerle tanışın!

Daha Mutlu Çocuklara Dönüştüklerini Fark Edin!

Çocuk zumba eğitimi ile yalnızca fiziksel değil, ruhsal gelişimlerini de destekleyin!

zumba kursu çocuk

300 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Çocuk Zumba dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuk zumba kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk zumba kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk zumba dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk zumba eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarını sağlayın!

53 Dalda Dans Eğitimi

Çocuklarınıza dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, hayatlarına değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanlarındayız!

Çocuklarının sosyalleşmelerini ve hobi edinmelerini sağlamak, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuran çocuklarını desteklemek, konservatuvar sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak, ruhsal ve fiziksel olarak çocuklarını geliştirmek isteyen ailelere birbirinden keyifli dans kursları öneriyoruz!

Siz de vakit kaybetmeden çocuklarınızın ilgi alanına ve yeteneklerine uygun eğitimlerimizden yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk zumba kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin çocuk zumba eğitimleri dışında eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuk zumba kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Çocuk zumba eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk zumba eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
çocuk zumba kursu workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk zumba eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğrenecekleri çocuk zumba eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuk zumba kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

çocuklar için zumba kursu eğitimi
çocuk zumba eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuk zumba kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk zumba kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için zumba eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

çocuk zumba kursu fiyatları

Çocuk Zumba Workshop Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Zumba Workshop Programımıza Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuk zumba kursu sonrası çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız velilerimizin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Zumba Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk zumba kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuk zumba kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuk zumba kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk zumba dersi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuk zumba kursu içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir çocuklar için zumba kursu veriyoruz.

çocuk dans kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk zumba dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk zumba atölyesi sonrası dans etmeye devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için zumba eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuk Zumba Kursları ile Çocuklarınıza Yeni Bir Hobi Armağan Edin!

Çocuklarına dansı sevdirmek, sıradan ve hareketsiz yaşam alışkanlıklarını değiştirmek, onlara zevk alacakları bir hobi hediye etmek isteyen ailelerimize Çocuk Zumba kursu programlarımızı özel olarak hazırladık! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk dans eğitimini belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi çocuk zumba kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Çocuklarınızın ihtiyaçlarına yönelik çocuk zumba kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk zumba kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı çocuk zumba kursu ve eğlenceli eğitimler ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

Kendini toplum önünde beden dili ve konuşmasıyla akıcı ve anlaşılır ifade edebilen, dans ederek sosyal becerilerini geliştirmiş, okul ve gündelik hayatında özgüveni artmış, sanata yatkın bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız sizleri Dans Akademi’ye bekliyoruz!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak çocuk zumba eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için zumba kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk zumba kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk zumba kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi çocuk zumba eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk zumba kursu Florya, çocuk zumba kursu Bahçelievler, çocuk zumba kursu Ataköy, çocuk zumba kursu Yeşilköy, çocuk zumba kursu Zeytinburnu, çocuk zumba kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk zumba kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Zumba Workshop, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Çocuk zumba kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Dans Akademi olarak hazırladığımız çocuk zumba kursu sınıflarımız minimum 7 maksimum 12 kişilik kontenjana sahiptir. Öğrencilerimizin zumba eğitimleri sırasında en iyi deneyimi yaşamaları için konfor ve rahatlarına öne veriyor, sınıflarımızı gerektiğinden fazla bir kontenjan ile doldurmuyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuk zumba eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk zumba kursları ve dans eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi çocuk zumba kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk zumba kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Çocuk Zumba eğitimi alarak hayatına spor, dans ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

193

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 965 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46