Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Hip Hop Kursu

Hip Hop Ritimleri Çocuklarınızı Harekete Geçirecek!

Evden Çıkmalarının Zamanı Geldi… Çocuk Hip Hop Kursları Dans Akademi

Çocukların en keyif aldığı danslardan olan hip hop ile hem genç yetenekleri keşfediyor hem de çocuklarınızın yeni bir hobi kazanmasını sağlıyoruz.

Çocuk Hip Hop kursu ile miniklerin beden farkındalığını arttırıyor, ritim algılarını geliştiriyor, fiziksel, duyusal, duygusal, zihinsel ve ruhsal gelişimlerini aynı anda destekliyoruz. Çocuğunuzu Hip Hop kültürünün özgür ve yaratıcı dans figürleriyle erken yaşta tanıştırın, oyunla dansı bir araya getiren çocuk Hip Hop eğitimi ile yaşamlarına yeni bir renk katın…

Çocuklar için hip hop kursu programı çocukların sosyal becerilerini geliştirmek, kendilerini tanımalarına yardımcı olmak, okul başarılarını arttırmak ve sanatsever bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için özel olarak hazırlanmıştır.

Araştırmalara göre Hip Hop dansı çocukların müzik ve ritim duygularını olumlu yönde etkilerken kaslarının gelişimine, boylarının uzamasına ve esnek bir vücuda sahip olmalarına katkı sağlıyor.

çocuk hip hop kursu

Tüm Çocuk Hip Hop Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Hip Hop Kursu Programı

Bugüne kadar 500’ün üzerinde başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 12 saatlik Çocuk Hip Hop Kursu programımızla çocuklarınıza dans sevgisini en eğlenceli şekilde kazandırıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Hip Hop Kursu Dans Akademi!

Çocuklarınızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en iyi çocuk hip hop kursları programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın!

çocuk hip hop kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Çocuk hip hop derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından çocuk hip hop kursları alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk hip hop kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuk hip hop kursu

Hip Hop Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın hip hop eğitimini belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk Hip Hop eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk Hip Hop eğitimi alarak suça ortak olmayın!

çocuk hip hop kursları

Çocuklarınız Dansla Büyüsün!

Çocuklarınızın hareketsiz bir hayatın esiri olmalarını istemiyorsanız onları erken yaşta dans ile tanıştırın!

Siz de çocuklarınızın bilgisayar başında saatlerce hareketsiz kalmasından endişeli misiniz? Çocuğunuzun yeni bir hobi edinerek farklı aktiviteler keşfetmesini, yaşamına hareket katmasını, kabuğundan çıkmasını mı istiyorsunuz? Çocuk Hip Hop kursları ile çocuklarınıza yeni bir eğlence fırsatı yaratabilirsiniz.

Sosyal ve keyifli bir ortamda, oyunla sanatı bir araya getiren çocuk Hip Hop dersleri ile minikler, teknoloji olmadan da eğlenmeyi öğrenecek, sosyalleşecekler.

Enerjilerini Dansla Atsınlar!

Çocuklarınızın teknoloji bağımlılığı ile büyümesini istemiyorsanız onlara eğlenecekleri ve enerjilerini atabilecekleri farklı ortamlar yaratın!

Çocuk Hip Hop kursu, Hip Hop’ın özgür ve dinamik ritimleriyle çocukların erken yaşta tanışmalarını sağlıyor ve hayatlarına yeni bir boyut getiriyor. Ayrıcalıklı bir hobi edinen minikler, aynı zamanda çocuk Hip Hop kursları ile hayata karışıyor, sosyalleşme şansı buluyor ve yeni arkadaşlar edinerek keyifli bir ortamın tadını çıkarıyor.

Çocuklar için Hip Hop kursu ile miniklere güzel vakit geçirmenin farklı yollarını öğretin, büyüdüklerinde de hobileri ve ilgi alanlarıyla öne çıksınlar…

çocuk hip hop eğitimi
çocuk hip hop eğitimleri

Yaratıcılıklarını Göstermelerine Fırsat Verin!

Erken yaşlarda yaratıcılıklarını gösterme şansı bulan ve kendilerini sanatla ifade etmeyi öğrenen çocuklar, yaşamları boyunca daha mutlu oluyorlar…

Çocuklarınızı gelecekte monoton bir yaşam döngüsüne hapsolmaktan kurtarın, çocuk Hip Hop kursu ile yaratıcılıklarını Dans Akademi’nin keyifli ve sanat dolu atmosferinde göstersinler, kendilerini Hip Hop’ın özgür ruhlu figürleriyle ifade etsinler, kendilerine daha çok güvenmeye başlasınlar… Mutlu bir geleceği birlikte inşa edelim.

Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın bireysel farklılıklarına uygun bir çocuk Hip Hop eğitimi ile onları destekleyin; sosyal hayatta daha aktif ve özgüvenli çocuklar yetiştirin!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk Hip Hop eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuk Hip Hop eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuk hip hop kursu aldırın, en iyi çocuk hip hop eğitimi programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuk hip hop dersi
meb ruhsatlı çocuk hip hop kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk Hip Hop kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk Hip Hop kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve çocuk Hip Hop eğitimi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk hip hop eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuk Hip Hop Eğitimi Sistemi

Çocuklarınızın yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk Hip Hop dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk Hip Hop derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda çocuk Hip Hop eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak çocuk Hip Hop eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

çocuk hip hop kursu ücretleri

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisini çocuk Hip Hop kursları ile arttırın!

Becerilerini Geliştirin!

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, dans becerilerini artıracak eğitimlerle tanışın!

Daha Mutlu Çocuklara Dönüştüklerini Fark Edin!

Çocuk Hip Hop eğitimi ile yalnızca fiziksel değil, ruhsal gelişimlerini de destekleyin!

çocuk hip hop kursu mezunları

500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz çocuk Hip Hop eğitimleri ile dans etmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuk Hip Hop kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk Hip Hop kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk hip hop dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk hip hop eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarını sağlayın!

53 Dalda Dans Eğitimi

Çocuklarınıza dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, hayatlarına değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanlarındayız!

Çocuklarının sosyalleşmelerini ve hobi edinmelerini sağlamak, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuran çocuklarını desteklemek, konservatuvar sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak, ruhsal ve fiziksel olarak çocuklarını geliştirmek isteyen ailelere birbirinden keyifli dans kursları öneriyoruz!

Siz de vakit kaybetmeden çocuklarınızın ilgi alanına ve yeteneklerine uygun eğitimlerimizden yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk hip hop kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin çocuk Hip Hop eğitimleri dışında eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuk hip hop kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Çocuk hip hop eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk Hip Hop eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
çocuk hip hop workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk Hip Hop eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğrenecekleri çocuk hip hop eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuk hip hop kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

çocuk hip hop eğitimi
çocuk hip hop kursu fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuk hip hop kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk hip hop kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için hip hop eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

çocuk hip hop kursu fiyatları

Çocuklar İçin Hip Hop Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Hip Hop Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuk hip hop kursu sonrası çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız velilerimizin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Hip Hop Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk Hip Hop kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuk Hip Hop kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuk hip hop kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk hip hop dersi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk Hip Hop kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir çocuklar için hip hop kursu veriyoruz.

çocuk hip hop kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk hip hop dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk hip hop kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için hip hop eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuk Hip Hop Kursları ile Çocuklarınıza Yeni Bir Hobi Armağan Edin! Dans Akademi Hip Hop Kursu Sizi Bekliyor!

Çocuklarının zihin ve karakter gelişimini yalnızca teorik eğitimlerle değil, keyifli bir aktivite ile desteklemek isteyen ailelerimizi Dans Akademi’ye bekliyoruz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk Hip Hop eğitimi programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi çocuk hip hop kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınızın ihtiyaçlarına yönelik çocuk Hip Hop kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk hip hop kursları

Geleceklerini Aydınlatalım!

Uygulamalı çocuk Hip Hop kursu ve eğlenceli eğitimler ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuk hip hop eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak çocuk Hip Hop eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için Hip Hop kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk Hip Hop kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk hip hop kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi çocuk Hip Hop eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk hip hop kursu Florya, çocuk hip hop kursu Bahçelievler, çocuk hip hop kursu Ataköy, çocuk hip hop kursu Yeşilköy, çocuk hip hop kursu Zeytinburnu, çocuk hip hop kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk hip hop kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Çocuk Hip Hop Kursu, Zumba Kids, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Çocuk hip hop kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Çocuk Hip Hop Kursu, Zumba Kids, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi Çocuk Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuk Hip Hop eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk hip hop eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi çocuk hip hop kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Çocuk hip hop eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan yüzlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

353

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.765 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46