Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Modern Dans

Çocuklarınıza Özgürce Dans Etme Fırsatı Verin!

Çocuklarımıza Dans Sevgisi Aşılıyoruz! Çocuk Modern Dans Kursu Dans Akademi

Çocuklarınızın kendilerini keşfetmelerini, sınırsızca eğlenmelerini, yeteneklerini şekillendirmelerini mi istiyorsunuz?

Her zaman özgür olmak isteyen çocuklara, okul ve sınav stresinden uzak, keyifli bir dans eğitimi hazırladık. Modern dans ile çocuklarınız beden dillerini etkili kullanmayı öğrenecek, daha aktif olacaklar. Kolayca sosyalleşecek, duygularını ifade edebilecek, sorumluluk bilinci kazanacaklar. Çocuk Modern Dans Kursu onları çok değiştirecek...

Dans Akademi olarak Çocuk Modern Dans Kursu programımızı; çocuklarını sanatla yetiştirmek isteyen aileler ve dans etmeyi seven çocuklar için özel olarak hazırladık.

Çocuklarınızın Modern Dans eğitimi alması, bedensel farkındalıklarını artıracak, yaratıcılıklarının gelişmesine destek olacak, fiziksel gelişimlerini hızlandıracak.

çocuk modern dans kursu

Tüm Çocuk Modern Dans Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Modern Dans Kursu – Dansla Özgür Kalıyoruz!

Bugüne kadar yüzlerce başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı Çocuk Modern Dans Kursu programımızla çocuklarınıza dans sevgisini en eğlenceli şekilde kazandırıyoruz. Modern dans kursu çocuk eğitim içeriğimizi inceleyin...

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Modern Dans Kursu Dans Akademi!

Çocuğunuza dans etmeyi sevdirmek, onu keyif alacağı bir hobi ile yetiştirmek istiyorsanız hem sosyalleşebilecekleri hem de kendilerini geliştirebilecekleri çocuk modern dans eğitimi seçenekleri sunuyoruz. Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıklar esasa alınarak hazırlanan modern dans kursu çocuk dersleri kaçmaz!

çocuk modern dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Çocuk dans derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından çocuk modern dans kursu alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk modern dans kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuk modern dans kursu

Modern Dans Sertifikası

Çocuklarınızın eğitimini başarıyla tamamladığını belgeleyen, eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak modern dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk modern dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

çocuklar için modern dans kursu

Okul Stresine Kısa Bir Ara: Çocuk Modern Dans Kursu!

Çocuğunuz ders ve sınav stresinden kendine zaman ayıramıyor mu? Onları rahatlatacak, gelişimlerini destekleyecek ve hareketsizlikten kurtaracak çocuk modern dans eğitimleri ile tanışın!

Çocukların eğlenmeye, gülmeye ve kendilerini geliştirmek için mutlaka bir hobiye ihtiyaçları var. Müzik ve dansla iç içe yetişen çocuklar hem beden farkındalığını kazanabilir hem de daha pozitif bir bakış açısıyla kendilerini küçük yaşta başlayan gelecek kaygısından kurtarabilirler. Çocuk modern dans kursu ile onları keyifli ve kaliteli serbest zaman geçirecekleri bir hobiye yönlendirebilirsiniz.

Çocuklarınızın beden ve ruh sağlığı için daha dinamik bir yaşam sürmesini önemsiyoruz! Modern dansın serbest stiliyle çocuklarımıza kendilerini ifade edebilecekleri yeni bir alan açıyoruz!

Dans Tutkunu Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Çocuklarınız dans etmeye başladığı andan itibaren daha dinamik, daha mutlu ve daha emin adımlarla yürüyen bireyler olarak yetişecek.

Bir hobiye sahip olmanın verdiği özgüvenle yetişen çocuklar; sosyal hayatta ve okulda başarılarıyla göz dolduracaklar. Çocuk modern dans kursu ile yaratıcılıkları gelişecek ve ufukları genişleyecek. Beden dilini daha etkili kullanmayı öğrenen çocuklarımızın iletişim becerileri de gelişmiş olacak.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin, yeteneklerini destekleyin ve nitelikli birer birey olmalarını dans yoluyla destekleyin!

çocuk modern dans eğitimi
çocuk modern dans eğitimleri

Yetenekli, Özgüvenli ve Mutlu Yarınlara!

Yeteneklerinin farkında olan, bir hobi sahibi olmak isteyen, dans etmeyi seven ve eğlenerek sosyalleşmek isteyen çocuklarımızı Dans Akademi çocuk modern dans kursu ile destekleyin!

Çocuklarınızın hayallerini gerçekleştirin! İsteyin, dans tutkularını beraber geliştirelim. Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın ihtiyaçlarına, sizin beklentilerinize ve onlara uygun kişiselleştirilmiş modern dans kursu çocuk programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almasının farkını göreceksiniz.

Dans her yaşta güzel! Çocuklarınızın müzik ve dansla iç içe keyifli bir yaşam sürmelerini, yetenekleriyle göz doldurmalarını istemez misiniz?

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk modern dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 210’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Çocuk Modern Dans eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuklar için modern dans kursu aldırın, en iyi çocuk modern dans eğitimi programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuklar için modern dans eğitimleri
meb ruhsatlı çocuk modern dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Çocuk Modern Dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk modern dans kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan çocuk modern dans eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Çocuk Modern Dans ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk modern dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuk Modern Dans Eğitimi Sistemi

Çocuklarınızın yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk modern dans eğitimi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk Modern Dans derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Çocuk Modern Dans eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Çocuk Modern Dans eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı çocuk modern dans eğitimi

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisini artırın!

Becerilerini Geliştirin!

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, dans becerilerini artıracak eğitimlerle tanışın!

Daha Mutlu Çocuklara Dönüştüklerini Fark Edin!

Çocuk Modern Dans eğitimi ile yalnızca fiziksel değil, ruhsal gelişimlerini de destekleyin!

çocuk modern dans kursu mezunları

210 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk modern dans eğitimleri ile dans etmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Çocuklar İçin Modern Dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk modern dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk modern dans dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk modern dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarını sağlayın!

130+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Çocuk modern dans dersi alan 100’den fazla öğrencimiz, hem eğlendiler hem öğrendiler hem de hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Çocuklar için modern dans kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize farklı dans branşlarında eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Dans Akademi olarak çocuk modern dans eğitimi sürecinde ve sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

çocuk modern dans kursu
dans eğitimleri

53 Dalda Dans Eğitimi

Çocuklarınıza dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, hayatlarına değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanlarındayız!

Çocuklarının sosyalleşmelerini ve hobi edinmelerini sağlamak, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuran çocuklarını desteklemek, konservatuvar sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak, ruhsal ve fiziksel olarak çocuklarını geliştirmek isteyen ailelere birbirinden keyifli dans kursları öneriyoruz!

Siz de vakit kaybetmeden çocuklarınızın ilgi alanına ve yeteneklerine uygun eğitimlerimizden yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Dans Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuk modern dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler çocuk modern dans kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Çocuk modern dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk modern dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk modern dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğrenecekleri çocuk modern dans eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

çocuk modern dans workshop
çocuk modern dans eğitimi

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuk modern dans kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuk modern dans kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk modern dans kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için modern dans eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

modern dans kursu çocuk
çocuk modern dans kursu fiyatları

Çocuklar İçin Modern Dans Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Modern Dans Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuk modern dans kursu sonrası çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız velilerimizin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Modern Dans Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk modern dans kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Çocuk modern dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuk modern dans kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk modern dans dersi programını oluşturmak için yetenek analizlerini yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre Çocuk Modern Dans eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan çocuk modern dans dersleri veriyoruz.

çocuk modern dans kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk modern dans dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk modern dans kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar modern dans eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Modern Dansın Özgür Dünyasıyla Tanışan Çocuklar Daha Mutlu! Çocuk Modern Dans Kursu Kayıtlarımızı Kaçırmayın!

Çocuklarının zihin ve karakter gelişimini yalnızca teorik eğitimlerle değil, keyifli bir aktivite ile desteklemek isteyen ailelerimizi Dans Akademi’ye bekliyoruz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, çocuk modern dans eğitimleri hakkında konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk dans eğitimi belirleyerek hayatlarına renk katalım…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi çocuk modern dans kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk modern dans kursunu belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk modern dans kursları

Geleceklerini Aydınlatalım!

Uygulamalı çocuk modern dans kursu ve eğlenceli eğitimler ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için modern dans eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak çocuk modern dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için modern dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk modern dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk modern dans kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Çocuk Modern Dans Eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk modern dans kursu Florya, çocuk modern dans kursu Bahçelievler, çocuk modern dans kursu Ataköy, çocuk modern dans kursu Yeşilköy, çocuk modern dans kursu Zeytinburnu, çocuk modern dans kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk modern dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Dans Kursu, Zumba Kids, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Çocuk modern dans kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Dans Kursu, Zumba Kids, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi Çocuk Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Çocuklarınızı erken yaşta dansa alıştırdığınızda, dans eğitimleri ve pratikleri ile onların daha güçlü bir bedenle büyüdüklerini göreceksiniz. Dans öncesinde yapacakları ısınma hareketleri ile bedenleri esneyecek; eklem, kas ve kemik gelişimi sağlıklı yönde ilerleyecektir. Çocuklarınızın sosyalleşmesini sağlayan dans etkinlikleriyle çocuğunuz daha aktif bir hayata sahip olacak, günlük hayatlarında disiplin sahibi bir birey olarak yetişmelerine tanık olacaksınız. Düzenli saatlerde planlanan dans dersleriyle çocuklarınızın yeme alışkanlıkları da düzene girecek, enerjisini dans ederek atan çocuğunuz çok daha iyi beslenecektir. Yalnızca fiziksel değil, ruhsal- duygusal ve zihinsel gelişimlerini de çocuklarınızı onlara özel dans kurslarına göndererek destekleyebilirsiniz. Beden dilini daha iyi kullanmayı öğrenen çocuklarınız sosyal hayatlarına daha rahat uyum sağlayacaklar.

Modern dans kalıpların dışına çıkabilen, doğaçlama figür eğitimleriyle çocuklarınızın hem yaratıcılığını geliştirebilen hem de onları sıkılabilecekleri kurallara sokmamasıyla oldukça sevilen zevkli bir danstır. Modern Dans, birçok farklı dans türünden figürleri içerisinde bulundurması ile çocuklarınızın dans ve dansa dair bilgisini geliştirir, ilgisini arttırır. Modern Dans hareketleri beden esnekliği gerektirdiğinden, her ders öncesi ısınma hareketleri yapılmalıdır. Yapılan Stretching ve Jimnastik hareketleri ile çocuklarınızın bedeni rahatlar, kasları esneklik kazanır ve güçlenir; dolayısıyla daha sağlıklı bir vücut yapısına sahip olurlar. Çocuk modern dans kursları ile bu avantajları çocuğunuzun yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Çocuklar için özel olarak hazırlanmış, bireysel farklılıklarına dikkat edilerek ve pedagojik standartlara uygun şekilde işlenen kaliteli bir çocuk modern dans eğitimi programları ile onların psikomotor, psiko-sosyal ve bilişsel gelişimlerine önemli ölçüde katkı sağlanır. Kolayca sosyalleşemeyen, içine kapanık çocukları isterseniz bir spor dalına isterseniz bir sanat dalına yönlendirerek onların önce kendi yetenekleriyle tanışmalarını daha sonra sınıf ortamına yavaş yavaş ayak uydurarak sosyalleşmelerini sağlayabilirsiniz. Asosyalliğe meyilli çocuklarınızı özgürce eğlenebilecekleri, daha pozitif bireyler olarak yetişmelerini sağlayacak çocuk modern dans kurslarına göndererek hem bugünlerine hem de geleceklerine katkı sağlayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Çocuk Modern Dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk Modern Dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Çocuk Modern Dans Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

210+

Mezun Öğrenci

Çocuklar İçin Modern Dans eğitimi alarak dans ve yaratıcılıkla büyüyen öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

355

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.775 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46