Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Zumba Workshop

Yerinizden Kalkın, Harekete Geçin!

Harekete İhtiyaç Duyanlar İçin Spor ve Dansı Bir Araya Getirdik!

Hareketsiz ve monoton bir yaşama hiç değilse bir günlüğüne ara vermek istiyorsanız sizler için eşsiz bir zumba workshop deneyimi hazırladık.

Workshop zumba dersleri ile hayatın koşturmacalarını bir gün olsun geride bırakacak, kendinize vakit ayıracak, atletik zumba figürleri ile bedeninize ihtiyacı olan tazelenme fırsatını sağlayacaksınız. Kendinize bir iyilik yaparak Dans Akademi’nin keyifli atmosferinde zumba workshop dersleri ile unutulmaz bir gün yaşamaya ne dersiniz?

Zumba workshop programımızı; gündelik hayata kısa bir mola vermek, yaşamına hareket katmak, dans yeteneklerini keşfetmek isteyen dans tutkunları için özel olarak hazırladık.

Zumba workshop programı ile yalnızca dans değil, fitness hareketlerini de öğrenebilir, büyüleyici koreografiler eşliğinde forma girmenizi sağlayacak egzersizler yapabilirsiniz.

zumba workshop

Tüm Zumba Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Zumba Workshop Programı

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 1 gün 2 saatlik zumba workshop programımızla dans tutkumuzu piste taşıyor, hayatın stresinden uzaklaşıyor, bedenimizi ve zihnimizi dansla tazeliyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Zumba Workshop Kursu Dans Akademi’de!

Uzman dans eğitmenlerimiz aracılığıyla Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış bir workshop zumba eğitimi ile dans etmeyi öğrenecek, hayata kısa bir mola vereceksiniz… Türkiye’nin en aktif dans merkezi Dans Akademi, dans tutkunlarını dinamik ve fark yaratan zumba dersleri ile buluşturuyor!

çocuklar için dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş isimlerden zumba eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk dans kursları

Uygulama ve Pratikler

Zumba workshop programlarında teorik anlatımdan uzak, bolca tekrar ve pratiğe dayanan uygulama ağırlıklı ve eğlenceli zumba dersleri.

Öğrenme Garantisi »
meb onaylı çocuklar için dans kursu

Katılım Sertifikası

Zumba eğitimi aldığınızı belgeleyen, sosyal hayatınıza ve iş yaşantınıza katkı sağlayacak kurum onaylı zumba kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında zumba kursları veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların zumba eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

zumba kursu yetişkin

Zumba ile Enerjik Bir Gün Geçirin!

Hareketsiz bir yaşam tarzının bedeniniz için ne kadar zararlı olduğunun farkında mısınız? Bu döngüyü çok geç olmadan kırmaya ne dersiniz?

Yaşamın monotonluğundan sıyrılmak, dinamik bir aktiviteyle tekrar hayata karışmak istemez misiniz? Zumba workshop dersleri hayatınıza renk katarak monoton günleri geride bırakmanızı sağlayacağı gibi aynı zamanda hep şikayet ettiğiniz kas ağrılarını, krampları ve benzer problemleri geride bırakmanıza destek olacak.

Sosyal bir ortamda eğlenceli müziklerle keyifli vakit geçirmenin mutluluğunu Dans Akademi ile yaşayın! Haydi, zumba kursları ile dans etmeye başlayın!

Spor Yapmayı Bir De Böyle Deneyin!

Bedeninizin rahatladığını, kaslarınızın gevşediğini workshop zumba kursları ile hissetmeye hazır mısınız?

Workshop zumba kursu ile vücudunuzda biriken toksinlerden kurtulacak, kas ve kemiklerinizi rahatlatma şansı bulacak, eklem ve kas ağrılarınıza iyi gelecek fitness hareketleri ile yeniden sağlıklı bir bedene kavuşacaksınız. Spor yaparken sıkılıyor muydunuz? Zumba müzikleri ve figürleri eşliğinde tekrar deneyin.

Keyifli zumba dersleri ile spor yapmak sizlerde hiç dinmeyecek bir spor sevgisi yaratacak! Kendiniz için bir iyilik yapmaya var mısınız?

zumba eğitimi
zumba kursu dersleri

Hayata Karışın!

Hep aynı mekanlar, hep aynı insanlar… Tüm bunlardan sıkıldığınızı hissediyor, yeni bir ortama ihtiyacınız olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Dilediğiniz gün ve saatte sizlere özel hazırlanan zumba dersleri ile dans etmeye başlayabilir ya da zumba workshop etkinlikleri ile aktif bir hayata kavuşabilirsiniz! Dans Akademi ile hayata karıştığınızı hissedecek, sosyalleşecek, zumba kursları ile bedeninize ihtiyacı olacak hareketi sağlayacaksınız! Daha fazla vakit kaybetmeden siz de aramıza katılın…

Sosyalleşmek için farklı ve eğlenceli aktiviteler arayan tüm dans tutkunlarını zumba workshop etkinliklerimize bekliyoruz…

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan zumba eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni zumba eğitimi metodumuzda öğrencilerimizin öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Zumba eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Zumba kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

zumba dersleri
meb ruhsatlı zumba kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı zumba kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir zumba kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve zumba eğitimi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların zumba eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Zumba Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı zumba dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Zumba workshop programlarımızı müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda zumba eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedene ve ruha hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Zumba en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Zumba eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

yetişkin zumba kursu

Öğrenci Yorumları

Dinle, Hisset, Dans Et!

Zumba kursları ile sadece dinleyici değil, yerinde duramayan bir dansçı ol!

Sahne Ruhunu Bizimle Keşfedin!

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’de zumba dersleri ile kendinizi geliştirin!

Dans Hareketlerinizle Büyüleyin!

Zumba kursu ile yeteneklerinizi açığa çıkarın. Dans pisti sizi bekliyor!

yetişkin zumba kursu mezunlar

200 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz gün itibariyle Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen her yaştan öğrencimize zumba tekniklerini ve pratiklerini anlattık.

Tam donanımlı zumba kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel zumba kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye zumba dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek zumba eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, zumba kursu sonrasında kendinize değer katacağınız diğer dans ve destekleyici eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler zumba dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik zumba eğitimleri değil, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin zumba kursu eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir zumba kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Zumba eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, dans sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece zumba dersleri aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca workshoplar ve etkinlikler düzenleyerek farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
en iyi zumba kursu

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için zumba kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Zumba eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Zumba kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Zumba eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

zumba dans kursu eğitimleri
zumba dans kursu fiyatları

Zumba Workshop Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Zumba Workshop Programına Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Zumba ile dinçliğini geri kazanan, hayatına sporu katan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız zumba kursu öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Zumba Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Zumba kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, zumba kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Sanatın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı zumba eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, zumba eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun zumba eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre zumba kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen size odaklanan zumba dersleri veriyoruz.

zumba kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla dansa dair gelişiminizi takip ediyor, telafi zumba dersleri ve özel eğitimlerle sizlere öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Zumba kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Zumba eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Uygulamalı Zumba Kursları ile İçinizdeki Dans Ateşini Açığa Çıkarıyoruz!

Hızla akan hayatın içerisinde bedeninizi daha etkili kullanmanızı sağlayacak, müzikleriyle sizlere farklı dünyaların kapılarını açacak zumba eğitimleri mi arıyorsunuz? Dans Akademi zumba kursu tam size göre! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım ve size özel en uygun zumba kursu programını planlayalım...

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi yetişkin dans kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik zumba eğitimi programını belirleyelim, yol haritasını çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
zumba kursları

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Uygulamalı zumba eğitimleri ile henüz keşfetmediğiniz yeteneklerinizi fark edecek, eğlenceli ve keyifli bir dünya ile tanışmış olacaksınız!

Kayıt Ol »

Yeteneklerinize Kulak Verin!

İster amatör olun ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Zumba eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Zumbayı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Zumba kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Zumba kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Zumba kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Zumba kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Zumba kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Zumba kursu Florya, zumba kursu Bahçelievler, zumba kursu Ataköy, zumba kursu Yeşilköy, zumba kursu Zeytinburnu, zumba kursu Avcılar olarak hizmet veren zumba kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Zumba Kursu, Pilates Kursları, Yoga Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu gibi sportif dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Zumba kursu eğitmen kadromuz; zumba alanında uzman, zumba eğitmenliği sertifikasına sahip, akademik kariyeri olan, spor ve dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca zumba kursu kadromuzda; yoga ve pilates eğitmenleri, dans eğitmenleri, diyetisyen ve yaşam koçları da bulunmaktadır.

Dans Akademi olarak hazırladığımız zumba kursu sınıflarımız minimum 7 maksimum 12 kişilik kontenjana sahiptir. Öğrencilerimizin zumba eğitimleri sırasında en iyi deneyimi yaşamaları için konfor ve rahatlarına öne veriyor, sınıflarımızı gerektiğinden fazla bir kontenjan ile doldurmuyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Zumba eğitimi ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Workshop zumba dersleri ve zumba eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi ilçe ve semtlerinde Dans Akademi zumba kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Zumba kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Zumba eğitimi alarak hayatına spor, dans ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

257

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.285 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46