Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Yetişkin Dans Atölyesi

Hayatın Stresine Kısa Bir Ara!

Latin Ezgileriyle Dans Et, Tüm Endişelerini Dans Pistinde Unut… Workshop Dans Kursu Dans Akademi

Kendinize zaman ayırarak yaşamın stresinden bir an olsun uzaklaşmak, eğlenmek ve enerji tazelemek istiyorsanız workshop dans etkinliğimiz tam size göre!

Bir günü dans tutkunuza ayırın, bedeninizi Latin ezgilerinin insanı kıpır kıpır yapan ritimlerine bırakın, hem bedeninizi esnetin hem de gündelik yaşamın koşturmacalarına kısa bir ara verin! Dans Akademi’nin keyifli ortamında yetişkin dans workshop programıyla Latin ateşi ile tanışıyor, hayata kısa da olsa bir mola veriyoruz…

Yetişkin dans workshop programımızı; dans tutkusunun peşinden gitmek, keyifli bir aktiviteyle boş vakitlerine değer katmak, yeteneklerini keşfetmek isteyen dans tutkunları için salsa, bachata, cha cha cha, tango, vals ve rueda danslarını barındıracak şekilde özel olarak hazırladık.

Yetişkin dans workshop etkinliği ile yalnızca bedeninizi esnetmeyecek, aynı zamanda tıpkı sizin gibi dans ve sanat tutkunları ile birlikte sosyalleşme fırsatı yakalayacaksınız.

dans atölyesi

Tüm Yetişkin Dans Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Yetişkin Dans Atölyesi Programı

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 1 gün 2 saatlik yetişkin dans workshop programımızla dans tutkumuzu piste taşıyor, hayatın stresinden uzaklaşıyor, bedenimizi ve zihnimizi dansla tazeliyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Yetişkin Dans Atölyesi Dans Akademi!

Uzman dans eğitmenlerimiz aracılığıyla Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış bir workshop dans eğitimi ile dans etmeyi öğrenecek, hayata kısa bir mola vereceksiniz… Türkiye’nin en aktif dans merkezi Dans Akademi, dans tutkunlarını dinamik ve fark yaratan dans dersleri ile buluşturuyor!

yetişkin dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan yetişkin dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
dans kursu yetişkin

Uygulama ve Pratikler

Yetişkin dans workshop programlarında teorik anlatımdan uzak, bolca tekrar ve pratiğe dayanan uygulama ağırlıklı ve eğlenceli dans dersleri.

Öğrenme Garantisi »
kurum onaylı sertifika

Kurum Onaylı Sertifika

Dans pistlerinde ışıldamanızı sağlayacak, aldığınız dans eğitimini belgeleyen, kariyerinize katkı sağlayacak kurum onaylı dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında yetişkin dans kursları veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

yetişkin dans eğitimi

Latin Danslarını Keşfetmek Mi İstiyorsunuz?

Salsa, cha cha cha, bachata… Yıllardır Latin danslarını öğrenmek istiyor, ancak aradığınız fırsatı bir türlü bulamıyor musunuz?

Dans etmek uzaktan son derece keyifli gözükse de yeteneklerinizden emin olamıyor, dans kursu ile yeteneklerinize yatırım yapmadan önce kendinizi denemek, ne derece dans edebildiğinizi görmek mi istiyorsunuz? Belki de sadece Latin ritimlerine kendinizi kaptırmak ve gündelik hayatın koşturmacalarından biraz olsun uzaklaşmak tek arzunuz…

Yetişkin dans workshop etkinliği ile dans ve sanatseverlere tüm bunları bir arada yapma fırsatı sunuyor, eğlenmek isteyen herkesi etkinliğimize çağırıyoruz.

Müziği Duyunca Dansa Mı Başlıyorsunuz?

Latin ritimlerini duyduğunuz anda içiniz kıpır kıpır mı oluyor? Peki işin biraz da tekniğini öğrenmeye ne dersiniz?

Her gün aynı aktiviteler, iş, okul ve sorumluluklar derken hareketsizlikten bunaldınız mı? İçinizdeki neşeli insan, monoton bir yaşam döngüsünün içinde kaybolmaya mı başladı? Dans Akademi Latin dans workshop programı ile tanışın, kendinize yeni ve eğlenceli bir aktivite bulun, bedeninizi müziğe bırakın…

Yeni arkadaşlıklar, samimi bir ortam ve kendinizi daha dinç hissedeceğiniz bir workshop dans kursu… Dans tekniklerini öğrenecek ve dans etmenin keyfini çıkaracaksınız!

dans eğitimi yetişkin
dans kursu istanbul

Yeni Bir Aktiviteyle Tanışın!

Hayatınızda yeni bir sayfa açmaya, enerjinizi tazelemeye, adeta yepyeni bir insan olmaya hazır mısınız?

Gerçek bir sanat ve dans merkezinin keyifli atmosferinde workshop dans etkinliği ile kendinizi keşfedin, içinizdeki dans ateşini sönmeye terk etmeyin! Yetişkin dans atölyesi ile hayatınızın akışını değiştirin, monotonluktan kurtulun! Dans Akademi’de kendinizi farklı bir boyutta bulacak, hayatın koşturmacasından uzaklaşacaksınız.

Gelin, siz de dans etmenin keyfini Dans Akademi’de yaşayın! Yetişkin dans atölyesi ile içinizde gizlenen dans tutkusunu açığa çıkarın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan yetişkin dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yetişkin dans eğitimi metodumuzda öğrencilerimizin öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Keyif alacağınız yeni bir hobi edinebilir, profesyonel bir dansçı olmak için ilk adımı workshop dans dersleri ile atabilirsiniz. Dünyanın en iyi dans okulları ve dans kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız dans dersleri ile her yaştan insana dans sevgisi aşılıyoruz...

yetişkin dans dersleri
meb ruhsatlı yetişkin dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir dans kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun yetişkin dans eğitimleri veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve yetişkin dans eğitimi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Dans Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı yetişkin dans dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Dans workshop programlarımızı müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda dans eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedene ve ruha hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri dans kursu sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

uygulamalı yetişkin dans kursu eğitimi

Öğrenci Yorumları

Dinle, Hisset, Dans Et!

Dans kursları ile sadece dinleyici değil, yerinde duramayan bir dansçı ol!

Sahne Ruhunu Bizimle Keşfedin!

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’de dans dersleri ile kendinizi geliştirin!

Dans Hareketlerinizle Büyüleyin!

Dans kursu ile yeteneklerinizi açığa çıkarın. Dans pisti sizi bekliyor!

yetişkin dans kursu mezunları

200 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz gün itibariyle Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen her yaştan öğrencimize dans tekniklerini ve pratiklerini anlattık.

Tam donanımlı yetişkin dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yetişkin dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye yetişkin dans dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek yetişkin dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun dans eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler yetişkin dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik dans eğitimleri değil, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin yetişkin dans kursu eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir yetişkin dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Yetişkin dans atölyesi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, dans sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece yetişkin dans dersleri aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca workshoplar ve etkinlikler düzenleyerek farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
en iyi dans kursu

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Yetişkin dans kursu ve diğer eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

dansçı iş imkanı
yetişkin dans eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize yetişkin dans eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece dans kursu süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere destekleyici eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için dans eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

dans kursu fiyatları

Yetişkin Dans Atölyesi Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Workshop Dans Programına Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Dans yeteneklerini geliştirmek isteyen, hobi edinmeyi amaçlayan ve dans etmeyi seven herkes için farklı eğitimler sunuyoruz! Avrupa standartlarında uygulamalı ve bireyselleştirilmiş dans kursu programları ile yetişkinlerin iş ve hayat stresinin yükünü omuzlarından alıyoruz! Dans Akademi’de dans eden, çeşitli dans programlarımıza katılan öğrencilerimizin keyifle tercih ettiği en popüler dans kursu programlarımıza bir de siz göz atın!

Yetişkin Dans Atölyesi Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Yetişkin dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Sanatın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun dans eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre dans kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen size odaklanan dans dersleri veriyoruz.

dans workshop

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla dansa dair gelişiminizi takip ediyor, telafi dans dersleri ve özel eğitimlerle sizlere öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Dans kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Uygulamalı Dans Kursları ile İçinizdeki Dans Ateşini Açığa Çıkarıyoruz!

Hızla akan hayatın içerisinde bedeninizi daha etkili kullanmanızı sağlayacak, müzikleriyle sizlere farklı dünyaların kapılarını açacak dans eğitimleri mi arıyorsunuz? Dans Akademi dans kursu tam size göre! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım ve size özel en uygun dans kursu programını planlayalım...

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi yetişkin dans kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik dans eğitimi programını belirleyelim, yol haritasını çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
yetişkin dans kursları

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Uygulamalı dans eğitimleri ile henüz keşfetmediğiniz yeteneklerinizi fark edecek, eğlenceli ve keyifli bir dünya ile tanışmış olacaksınız!

Kayıt Ol »

Yeteneklerinize Kulak Verin!

İçinizdeki sanat tutkusu bize yeter! İçindeki sanat tutkusu ile özgürce hareket edecek, yeteneklerini geliştirmek isteyenleri bekliyoruz!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak yetişkin dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Dans becerilerinizin ve bilgilerinizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Dans kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi yetişkin dans eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Dans kursu Florya, dans kursu Bahçelievler, dans kursu Ataköy, dans kursu Yeşilköy, dans kursu Zeytinburnu, dans kursu Avcılar olarak hizmet veren dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango Kursu, Rumba Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Vals Kursu, Street Jazz Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Zumba Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Yetişkin dans kursu eğitmen kadromuz; Sosyal Latin, Salon ve Halk dansları ile Bale alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca eğitim kadromuzda; zumba, pilates, yoga gibi sportif dans ve aktivite eğitimleri veren uzmanlar, koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Dans Akademi olarak hazırladığımız yetişkin dans kursu sınıflarımız minimum 7 maksimum 12 kişilik kontenjana sahiptir. Öğrencilerimizin yetişkin dans eğitimleri sırasında en iyi deneyimi yaşamaları için konfor ve rahatlarına öne veriyor, sınıflarımızı gerektiğinden fazla bir kontenjan ile doldurmuyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

yetişkin dans kursu yorumları

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Dans eğitimi ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Workshop dans dersleri ve dans eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi ilçe ve semtlerinde Dans Akademi dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Yetişkin dans eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

513

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.565 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46