Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Sirtaki Kursu

Yunan Ezgileri Sizi Ege Kıyılarına Götürecek!

Sirtaki’nin Heyecanlı Hareketleriyle Ruhunu Canlandır! Sirtaki Kursu Dans Akademi

Komşudan yükselen hareketli ritimlere kulak verin! Yunan kültürünün olmazsa olmazı Sirtaki ile tanışmaya var mısınız?

İstanbul’da oynanan Hasapiko Argo’dan doğan, Ege’nin karşı kıyısının dansı Sirtaki’yi öğrenmek, yeteneklerini keşfetmek ve sosyal bir ortamda keyifli vakit geçirmek isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Müzik ve ritim algısından beden farkındalığına, sahne kullanımından jest ve mimiklerle ifade becerisine, Sirtaki tekniklerinden koreografi sergilemeye kadar ihtiyacınız olacak teorik ve pratik dans etme bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli eğitim kurumu Dans Akademi ile ulaşacaksınız.

Sirtaki Kursu; Yunan kültürünü yakından tanımak, sosyal ortamlarda dans becerilerini sergilemek, yıllardır ertelediği dans tutkusuna kulak vermek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır.

Günümüzde halk arasında “tabak kırma” ritüeli ile anılsa da İstanbullu Ortodoks Arnavut kasaplarının hareketlerinden doğmuştur. Yunan folklörünün en önemli parçalarından biri olan sirtaki dansını siz de kolaylıkla öğrenebilir, bedeninizi hareketlendirebilirsiniz.

sirtaki kursu

Tüm Sirtaki Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
16 Hafta 16 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Sirtaki Kursu Programı – Yunan Ezgilerini Bedenimizle Kavrıyoruz!

1.seviye Sirtaki Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Sirtaki Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Sirtaki Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Sirtaki Kursu Dans Akademi!

Yunan ezgilerine merak duyuyor, Yunan müziklerini yalnızca dinlemekle yetinmek istemiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Sirtaki kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

sirtaki eğitimleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
sirtaki eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı sirtaki kursu

Sirtaki Kursu Sertifikası

Sirtaki eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Sirtaki kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

sirtaki dersi

Yunan Müziğine Meraklı Mısın? Durma!

Dans etmek istiyorsunuz, Yunan kültürüne meraklısınız ve bu tutkuya karşı koyamıyor musunuz? Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız sorun değil, ilk adımı atın, dans etmeye başlayın!

Hayatınıza yeni bir heyecan katmak istiyorsanız, her zaman farklı kültürlerin folkloruna ilgi duyuyor, bunun bir parçası olmayı arzuluyorsanız şimdi harekete geçme zamanı! Sıradanlığı yıkacak bir heyecanla tanışmak istiyorsanız Dans Akademi Sirtaki Kursu ile istediğiniz heyecanı size getirmeye hazırız!

Eğlen, Öğren ve Dans Et! Özgür hissedebileceğiniz bir ortamda, uzman hocaların güler yüzlü yaklaşımıyla büyük keyif alacağınız bir hobiniz olsun! Sirtaki kursu sizi bekliyor...

Sirtaki Kursu İle Zerafetini Tazele!

Gururlu adımların dansı Sirtaki ile bedeninizin ne kadar estetik olabileceğine tanık olun! Bambaşka bir kültürün kapılarını dansla açacaksınız!

Sıradan yaşamınıza farklı bir renk katacak, Sirtaki ile farklı dünyalara kapı açacaksınız. Sosyalleşecek, farklı kültürlerden insanlarla tanışma fırsatı yakalayacak ve kendinizi geliştirme imkanı bulacaksınız! Sirtaki dans kursu ruhunuza da iyi gelecek...

Dans Akademi’de her zaman yer var! Monotonluğu yıkacak ateşi içinizde hissedin ve hemen sirtaki eğitimleri ile Dans Akademi ailesinin bir parçası ol!

sirtaki dersi
en iyi sirtaki kursu

Dansın Keyfini Çıkarmaya Devam Et!

Sirtaki dans kursu ile içinizde gizlenen yeteneği keşfedin! Zarifçe salındığınız pistte tüm gözler üzerinizde olacak!

Hobinizi geliştirmek ya da dans temelli bir meslek icra etmek istiyorsanız doğru adres her zaman Dans Akademi! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Sirtaki kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Sizi aramızda görmek isteriz! Ayrıcalıklı bir hobiye sahip olmanın hazzını bizimle yaşayın! Dans Akademi ailesine hemen başvurarak dans etmenin keyfini yaşayın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Sirtaki eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 240’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Sirtaki eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Sirtaki eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Sirtaki kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

sirtaki kursları
meb sirtaki kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Sirtaki kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Sirtaki kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Sirtaki ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların Sirtaki eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Sirtaki Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı Sirtaki dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Sirtaki derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Sitraki eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Sirtaki en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Sirtaki eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

sirtaki dersleri

Öğrenci Yorumları

İsteyin ve Hissedin!

Müziğin ritmine kapılıp gitmeyi seviyorsanız, dans etmekten vazgeçmeyin!

Gelin, Sirtaki’nin Zevkini Birlikte Yaşayalım!

Türkiye’nin en dinamik dans kursu merkezinde eğitim görmenin farkını Dans Akademi ile göreceksiniz!

Dans Pisti Sizleri Bekliyor! Hemen Şimdi Harekete Geçin!

Dans etmeyi tutku haline getirecek sirtaki kursu Dans Akademi ile hobiniz hayatınıza renk katacak!

sirtaki dans eğitimi

240 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Sirtaki dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Sirtaki kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Sirtaki kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Sirtaki dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek Sirtaki eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sirtaki kursu fiyatları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir Sirtaki kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Sirtaki eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
sirtaki kursu fiyatları

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik Sirtaki eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz Sirtaki eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

sirtaki kursları
sirtaki eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Sirtaki eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Sirtaki kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Sitaki eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Sirtaki Kursu Fiyatlari 1 1

Sirtaki Dans Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Sirtaki Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Yunan esintilerine kendini kaptıran yetenekli öğrencilerimiz farklı kültürleri ve dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin sirtaki kursu sonrası en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Sirtaki Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Sirtaki kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Sirtaki kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Sirtaki eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Sirtaki kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Sirtaki eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Sirtaki dersleri veriyoruz.

sirtaki eğitimi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Sirtaki dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Sirtaki kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Sirtaki eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Eğlenirken Kültürlenin! “Dans Etmek İstiyorum” Diyen Dans Tutkunlarına Özel Sirtaki Kursları

Hayatın sıradanlığından sıkılanlar, farklı bir deneyim kazanmak isteyenler, sirtakiye özgü dans tekniklerini merak eden ve geliştirmek için çabalayanlar Dans Akademi sirtaki kursları sizi bekliyor! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi sirtaki kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Sirtaki eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
sirtaki kursu

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı sirtaki eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Sirtaki eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Sirtaki’yi amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Sirtaki kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Sirtaki kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Sirtaki kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Sirtaki kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Sirtaki kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Sirtaki kursu Florya, Sirtaki kursu Bahçelievler, Sirtaki kursu Ataköy, Sirtaki kursu Yeşilköy, Sirtaki kursu Zeytinburnu, Sirtaki kursu Avcılar olarak hizmet veren Sirtaki kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Sirtaki Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Roman Kursu, Flamenko Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Street Jazz Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa, Tango, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Sirtaki kursu eğitmen kadromuz; Sirtaki dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca Sirtaki dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Sirtaki Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Roman Kursu gibi Halk Dansları Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Salon Dansları Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Sirtaki kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Sirtaki kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin Sirtaki kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Sirtaki, Arnavut kökenli ve Yunan kültürüne mal olmuş bir dans türüdür. Ezgileriyle insanın içini kıpırdatan müziği, Arnavut dans figürleriyle Yunan öykülerini anlatır. Siz de farklı kültürlerin dansına meraklıysanız Sirtaki’yi öğrenmekle işe koyulabilirsiniz. Sirtaki dersi aldığınızda öncelikle sosyalleşecek ve başka bir kültür hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Zarif salınma hareketleri ve dans figürleriyle postürünüzü düzeltecek, daha sağlıklı bir vücut yapısına sahip olacaksınız. Kan akışınızın hızlanmasıyla cildiniz parıldamaya başlayacak, solunumunuz düzelecek. Dans etmek, hareketsiz bir hayatı canlandıracağından tembelliğe alışmış ve kolay yorulan bedenlere de daha kaliteli bir yaşam standardı oluşturmaya yardımcı olacaktır. Sirtaki dans kursu size bambaşka bir bakış açısı kazandırır.

Sirtaki, geleneksel Hasapiko dansının yavaş ve hızlı versiyonlarının karışımıyla ortaya çıkmış; zarif dans figürlerinin sahnede uygulanmasıyla oluşturulan bir dans türüdür. Sirtaki’nin tekniklerini kendi başınıza da kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ancak, Sirtaki dansından keyif almak, bir gruba ait hissetmek ve dans teknikleri ile kültürünü daha yakından tanımak için bir dans kursu aracılığıyla ders almanız çok daha iyi olacaktır. Sirtaki dans kursu ile kısa sürede bu geleneksel dansın tekniğini ve pratiğini öğrenebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Sirtaki eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Sirtaki eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Sirtaki Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

240+

Mezun Öğrenci

Sirtaki eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

614

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 3.070 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46