Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Samba Kursu

Karnavala Gitmeye Hazır Mısınız?

Samba ile Hayatınıza Festival Havası Katmaya Başlayın! Samba Kursu Dans Akademi

Festivallerin göz alıcı dansı Samba, Capcanlı figürleri, enerjik müzikleriyle hayatınızın temposunu yeniden düzenleyecek! Samba’nın enerjisi sizi de büyülesin!

Afrika geleneklerinden beslenen, Brezilya’ya kadar uzanan, rengarenk sokak festivallerinin olmazsa olmazı Samba, kölelerin dansı olarak anılıyor. Abartılı ve oldukça kıvrak dans figürleri, hızlı ve ritmik adımlarıyla hayatınıza hareket katacak en güzel seçim! Siz de Samba eğitimleri ile içinizdeki dansçıyı açığa çıkarabilirsiniz!

Samba Kursu programımızı; hayatının ritmini hızlandırmak isteyen, dans tutkusuyla yaşayan, kendini her zaman genç hissedebileceği hareketli bir hobiye sahip olmayı arzulayan herkes için özel hazırladık!

Brezilya’da Rio de Janeiro Karnavallarıyla anılan, en dinamik dansların başında gelen Samba ile hareketsiz hayatınızı geride bırakabilir, tüm stresinizden uzaklaşabilir, pozitif bir zihne sahip olabilirsiniz.

samba kursu

Tüm Samba Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Samba Kursu Programı – Kanınızı Kaynatacak Enerjiye Ortak Olun!

1.seviye Samba Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Samba Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Samba Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Samba Kursu Dans Akademi!

Samba ile hayatınıza hareket katmak, kendinize bir zaman tanımak, Dans Akademi’nin güvenli ve samimi ortamında sosyalleşmek istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Samba kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

samba kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
samba kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı samba kursu

MEB Onaylı Sertifika

Samba eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Samba kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden samba eğitimi alarak suça ortak olmayın!

samba dersi

En Renkli Adımlarla Hayatını Değiştir

Gözünüzdeki gri perdeyi kaldırın, hayata çok daha renkli bir pencereden bakma vakti gelmedi! İhtiyacınız olan şeyi biliyoruz, Samba’nın enerjisi!

Tekdüze günler geçirmek size yaşadığınızı mı unutturuyor? Her gün aynı telaşlara kapılmaktan bunaldınız mı? Kendinize eğlenceli bir aktivite mi arıyorsunuz? Sıkıntı ve stresinizden biraz olsun kurtulmanızı sağlayacak dinamik bir dans kursu ile siz de yeni ve keyifli bir hobi kazanabilirsiniz. Dans Akademi ailesine katıldığınız ilk andan itibaren değişimi hissedeceksiniz!

Sosyalleşmeye ihtiyacınız var, kendinizi evden dışarı atmak istiyor ama aynı aktiviteleri yapmaktan bunalıyor musunuz? Gelin samba kursları ile eğlenirken öğrenin!

Samba’nın Enerjisiyle Tazelen

Samba kursunun eşsiz enerjisiyle kendinizi yeniden bulacağınız, içinizdeki dansçıyı ortaya çıkaracağınız samimi bir fırsat yakalamak istemez misiniz?

Her gün aynı yerleri gezmek, mağazaları dolaşmak, aynı müzikleri dinlemek, aynı insanlarla buluşmaktan çok mu sıkıldınız? Öyleyse, her derste yeni figürler öğrenebileceğiniz, kendinizi; bedeninizi, kültürünüzü ve ruhunuzu geliştirebileceğiniz, hayata çok daha pozitif bakmayı öğreneceğiniz ve nihayet harekete geçebileceğiniz bir hobi edinmek istemez misiniz?

Dans Akademi’ye gelin, yeni dostluklar kurabileceğiniz, samimi bir ortamda iyi bir samba eğitimi alabileceğiniz bir deneyim yaşayın.

samba dersleri
samba eğitimleri

Yeniliğin Heyecanını Yeteneğinle Yansıt!

İçinizdeki dansçıyı özgür bırakın! Sahnelerin yıldızı siz olun, dinamik samba dansı figürlerini en güzel şekilde sergilemenin tadını çıkarın.

Dans merakınızı gidermek ye da dansı bir meslek haline getirmek isteyen herkes için Dans Akademi samba kursları! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş samba kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Herkes dans edebilir! Dans Akademi ile bedeninizi dinleyin, sınırlarınızı keşfedin, dansı tutku haline getirin ve hayattan zevk almayı öğrenin!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Samba eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 610’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Samba eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Samba eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Samba kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

samba eğitimi
meb ruhsatlı samba kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Samba kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Samba kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Samba derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların samba eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Samba Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı Samba dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Samba derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Samba eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Samba en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Samba eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

samba kursları

Öğrenci Yorumları

Karar ver, Hareketlen!

Müzikle için kıpır kıpır mı oluyor? Öyleyse haydi dansa!

Samba ile Brezilya Sokaklarını Hisset!

Türkiye’nin en renkli dans okulunda capcanlı bir atmosferde dans et!

Eğlen, Öğren, Sınırlarının Ötesine Geç!

Yeteneklerini geliştir, kendini değiştir! Dans tutkunla akıllara kazın!

samba kursu mezunları

610 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Samba dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Samba kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel samba kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Samba dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek samba eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler samba kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir samba kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece samba eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
samba dans kursu

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik samba eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz samba eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

samba kursları
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Samba kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Samba eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Samba kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Samba eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

samba eğitimleri
samba kursu fiyatları

Samba Dansı Kurs Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Samba Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Brezilya sokaklarını sahnelerde yaşatan başarılı öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız samba eğitimi sonrası öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Samba Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Samba kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Samba kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Samba eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Samba kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Samba eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Samba dersleri veriyoruz.

samba kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Samba dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Samba kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Samba eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dünyasını Renklendirmek, Özgürce Dans Etmek İsteyenlerin Dans Okulu Dans Akademi - Samba Kursu Sizi Bekliyor!

“Hayatımda hiç hareket yok, çok hantallaştım” ya da “her günüm aynı geçiyor, çok sıkıldım” diyorsanız, sizleri Dans Akademi’nin büyüleyici dünyasına davet ediyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi samba kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Samba eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
samba kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı samba eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Samba eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Samba’yı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Samba kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Samba kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Samba kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Samba kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Samba kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Samba kursu Florya, samba kursu Bahçelievler, samba kursu Ataköy, samba kursu Yeşilköy, samba kursu Zeytinburnu, samba kursu Avcılar olarak hizmet veren samba kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Samba Kursu, Vals Kursu, Salsa Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Samba kursu eğitmen kadromuz; samba dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca samba dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Samba Kursu, Vals Kursu, Rumba Kursu, Bolero Kursu, Paso Doble Kursu, Foxtrot Kursu, Jive Kursu, Quick Step Kursu gibi Salon Dans Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Samba dans kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Samba kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin samba kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bedeninize doğru duruşu kazandırmak, daha fit bir görünüme sahip olmak, solunum sistemini geliştirerek daha sağlıklı ve rahat bir bünyeye sahip olmak isteyenlere Samba dansı hakkında çok daha fazla yarar sıralayabiliriz. Dans ederek beden farkındalığınızı üst seviyelere çıkaracak, postürünüzü düzeltecek, beden dilinizi daha doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Oldukça hareketli geçecek dans saatleri ardından kilo vermeniz kolaylaşacak, bünyeniz alışkın olduğu hantallıktan kurtulacak. Samba dansı yalnızca dış görünüşünüzü değil zihninizin zindeliğini de yeniden düzenleyecektir. Dans ederek duygularınız dışa vurabilir, stresinizi dans ederek atıp huzurlu bir gün geçirebilir, duyduğunuz müziklere gelişmiş bir ritim duygusuyla yaklaşabilirsiniz. Gelişen müzik kulağınızla doğru adımlar atmanın, bir dans türü hakkında detaylı bilgiye sahip olmanın mutluluğunu yaşayacak, başarılı hissedeceksiniz. Günlük hayatın koşturmacasında yalnız kalan büyükşehir insanlarına sosyalleşme ve yeni arkadaşlıklar edinme imkanını Samba Kursu ile yakalayacaksınız.

Afrika kökenli dans figürleriyle önce Brezilya’ya, ardından tüm dünyaya yayılan Samba, Rio karnavallarının simgesi haline gelmiştir. Abartılı dans figürleri, kıvrak kalça hareketleri, belirgin jest ve mimiklerle sergilenir, hızlı ve ritmik adımlara sahiptir. Samba herkes tarafından kolay öğrenilebilen, öğrenmesi oldukça keyifli bir danstır.Herkes tarafından kolayca öğrenilebilir. İsterseniz bireysel isteseniz Samba kursu ile dans etmeyi öğrenebilirsiniz. Teknikleri daha doğru uygulamak ve daha fazla teknik öğrenmek için size uygun 3 ay sürecek bir temel Samba eğitimi ile siz de Samba’nın temel figürlerine hakim olabilir, özgürce dans edebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Samba eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Samba eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Samba Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

610+

Mezun Öğrenci

Samba eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

485

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.425 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46