Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu

Güzel Sanatlar Fakültesine En Kapsamlı Özel Derslerle Hazırlan!

Başarılı Bir Geleceğin İlk Adımını Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu ile Atın! Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu

Yetenek sınavlarına mı hazırlanıyorsunuz? Kendinize uygun, eksiklerinizi tamamlayabileceğiniz bir Konservatuvara Hazırlık Kursu mu arıyorsunuz? Gelin, hayallerinize sağlam adımlarla ilerleyin!

Jüri karşısında heyecanlamaktan, figürlerinizi doğru sergileyememekten mi korkuyorsunuz? Sahne telaşına giriyor, kendinizi ifade edememekten mi çekiniyorsunuz? Özel Konservatuvar Hazırlık Kursu ile yetenek sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin heyecanını yenmelerine yardımcı oluyoruz. Dans tekniklerini geliştiriyor, nefes kontol tekniklerine, sahne kullanımından jest ve mimiklerin uygun kullanımına kadar tekniklerini geliştirmek için her bilgiyi aktarıyoruz!

Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu planı, yetenek sınavlarına hazrılanırken ilginin kendi üzerinde olmasını isteyen öğrencilerimize, tekniklerini geliştirmeleri ve yeteneklerini gösterebilmeleri için hazırlandı.

Her yıl konservatuvara hazırlık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

özel konservatuvara hazırlık kursu

Tüm Özel Konservatuara Hazırlık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 128 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu Programı – Hayallerine Adım Adım!

Konservatuvar hayali kuran öğrencilere, jüri karşısında ne yapacağını düşünenlere, heyecanına engel olamayanlara, eksiklerini tamamlamak isteyenlere ve tekniklerini geliştirmeyi amaçlaranlara; Dans Akademi olarak Özel Konservatuvar Kursu derslerimizde; Bale, Modern Dans ve Geleneksel Dans sanatlarında, 40 Hafta 160 Saat süren bir eğitim programı hazırladık. İlk 3 ay boyunca; Anatomi bilgisi, beden dili ve sahne kullanımı, temel adımlar ve müzik bilgisini öğrenecek; sonraki 7 ay boyunca kendi alanınızın tekniklerini geliştireceksiniz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu Dans Akademi

Konservatuvar sınavlarından korkmayın! Tamamen size odaklanan eğitmenlerinizin desteği ile Jüri karşısında heyecanınızı yenerek yeteneğinizi gösterme imkanı bulacaksınız. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel konservatuvara hazırlık kurs programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

özel konservatuvara hazırlık kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman dansa ve baleye kendini adamış, Türkiye’nin ünlü bale eğitmenlerinden bale eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
özel konservatuvara hazırlık kurs

%100 Öğrenme Garantisi

Konservatuvar hazırlık kursu sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize konservatuvar kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı özel konservatuvara hazırlık kursu

MEB Onaylı Sertifika

Dans yolculuğunuzda referansınız olacak, bale eğitimi aldığınızı belgeleyen konservatuvara hazırlık bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında bale eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

özel konservatuvara hazırlık eğitimleri

Başarıya Ulaşmayı Herkes İster!

Konservatuvara mı hazırlanıyorsunuz? Kendinizi çok heyecanlı hissediyor, başaramayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Gelin, eksiklerinizi beraber tamamlayalım!

Bilginizi ölçmeye, kendinizi tazelemeye ve tekniklerinizi geliştirmeye mi ihtiyacınız var? Jürinin düşüncesi bile sizi geriyor, ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Heyecanınızı yenmeye, bir derin nefes almaya ne dersiniz? Dans Akademi Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu ile tamamen size ve yeteneklerinize odaklanan eğitimler alın, ihtiyacınız olan güven ve tecrübe ile jüriden korkmayın!

Dans Akademi Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu programı ile eğitmeninizle teke tek çalışmanın farkını yaşayın. İhtiyaçlarınıza göre düzenlenen eğitim programıyla güven içinde hazırlanın!

Yetenek Sınavları Gözünüzü Korkutmayacak!

Sahneye çıkın ve ne kadar yetenekli olduğunuzu jürilere gösterin! Kendinizi geliştireceğiniz, tekniklerinize yenilerini ekleyeceğiniz eğitimlerimizle yetenek sınavlarından korkmayacaksınız!

Dans Akademi ile en kapsamlı ve detaylı Özel Konservatuvara Hazırlık eğitimini alacak, her derste tekniklerinizi ölçme ve seviyenizi belirleme imkanı bulacaksınız. Yeteneğinizi geliştirmek için odağı tamamen siz olan bir eğitmenle hazırlanmanın farkını yaşayın! Sahnede duruştan stres kontrolüne kadar sınavınız için her konuyu kapsayan eğitimiyle başarıya bir adım daha yaklaşın!

Kendinize inanın! Birlikte yetenek sınavlarının korkutucu hissini ortadan kaldıralım! Dans Akademi ailesine katılın, başarının ilk adımını bizimle atın!

özel konservatuvara hazırlık kursu fiyatları
özel konservatuvara hazırlık eğitimi

Fark Yaratan Bir Eğitimle Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Hayallerinize adım adım giden yolda kendinizi sürekli geliştirmeniz için çabalıyoruz! Konservatuvara hazırlık sürecinde öğrencimizin yanında oluyor, her ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Konservatuvara hazırlık süreci hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve hedeflediğiniz alanlara göre kişiselleştirilmiş Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Hem eğleneceğiniz hem de korkunuzun üstesinden geleceğiniz eğitim programlarıyla kendinize güveninizi tazeleyeceksiniz! Jürinin karşısına çıkacak ve başaracaksınız!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Konservatuvara Hazırlık eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 370’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Konservatuvara Hazırlık eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Konservatuvara bizimle hazırlanın, başarıya giden ilk adımı atın! Dünyanın en iyi dans okulları ve Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

özel konservatuvar dans kursu
meb ruhsatlı özel konservatuvara hazırlık kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı Konservatuvara Hazırlık dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Konservatuvara Hazırlık eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu ile siz de geleceğinizin temelini sağlam atacaksınız. Öğrencilerimizi başarılı kılacak Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı özel konservatuvara hazırlık eğitimi

Öğrenci Yorumları

İste, Harekete Geç!

Dans, hayatının büyük bir parçasıysa durma!

Hayallerini Yakala!

Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu ile hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaş!

Kariyerinde Başarıdan Başarıya Koş!

Dans pistinde herkesin başını döndüreceğin bir kariyere imza at!

özel konservatuvara hazırlık kursu mezunları

370 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu ile dansın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler özel konservatuvara hazırlık kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
özel konservatuvara hazırlık workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

özel konservatuvara hazırlık eğitimleri
özel konservatuvara hazırlık eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

özel konservatuvara hazırlık kursu

Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Konservatuara Hazırlık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Konservatuara başarıyla hazırlanan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Konservatuara Hazırlık Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Özel Konservatuara Hazırlık Kursu eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Özel Konservatuara Hazırlık Kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Özel Konservatuara Hazırlık Kursu eğitim içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Özel Konservatuara Hazırlık Kursu dersleri veriyoruz.

özel konservatuvara hazırlık kurs

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Özel Konservatuara Hazırlık Kursu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel Konservatuara Hazırlık Kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel Konservatuara Hazırlık Kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Yetenek Sınavları Artık Dert Değil, Başarılı Dans Kariyerinizi Birlikte İnşa Edelim!

Yetenek sınavları için heyecanınızı yenecek, kendinize güveninizi tazeleyecek ve istediğin eğitimi en iyi şekilde almanın güvenini yaşayacaksınız. Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu ile başarılı olmanın ilk adımını atın! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi özel konservatuvara hazırlık kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Özel Konservatuara Hazırlık eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel konservatuvara hazırlık kursu

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak dansları amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel Konservatuara Hazırlık Kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Konservatuara Hazırlık Kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Özel Konservatuara Hazırlık Kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Konservatuara Hazırlık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Özel Konservatuara Hazırlık Kursu eğitmen kadromuz; Sosyal Latin, Salon ve Halk dansları ile Bale alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca eğitim kadromuzda; zumba, pilates, yoga gibi sportif dans ve aktivite eğitimleri veren uzmanlar, koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Dansları; Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. Konservatuvara Hazırlık başta olmak üzere verdiğimiz destekleyici eğitimler ve kurumsal dans sınıflarımızın da tamamında ders telafi imkanı bulunmaktadır. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Konservatuara hazırlanan öğrencilerimizin yetenek sınavlarında jüri heyecanlarını yenmeleri, yeteneklerini ilerleterek başarı oranlarını artırmaları, eksikliklerini tamamlayarak tekniklerini geliştirmeleri için hazırlanmış programlardır. Özel Konservatuara Hazırlık Kursu ile eğitmeninizin ilgisi yalnızca sizin üzerinizde olur, tamamen size odaklanan bir eğitim programıyla konservatuara en sağlam şekilde hazırlanacaksınız. Başarı oranlarını artıracak destekleyici Özel Konservatuara Hazırlık Kursları ile öğrencilerimiz sınavlara çok daha hazır hissedecek, yaptıkları yoğun pratiklerle başarılarının meyvelerini toplayacaklardır.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Özel Konservatuara Hazırlık eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel Konservatuara Hazırlık eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Özel Konservatuara Hazırlık Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

370+

Mezun Öğrenci

Özel Konservatuara Hazırlık eğitimi alarak kariyerine başarıyla başlayan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

200

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.000 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46