Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Genç Zumba Kursu

Dans, Müzik ve Sporu Bir Araya Getirdik!

Yaşamınıza hareket katmak, dans ve sporun bir araya geldiği genç zumba dersleri ile bedeninizi güçlendirmek istemez misiniz?

Genç zumba kursu ile eğlenceli bir aktivitenin yanı sıra gençlerimize sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşma fırsatı sunuyor, atletik zumba figürleri ile yaşamın monotonluğuna dur diyor, vücudumuzu esnetiyor, Türkiye’nin en aktif dans okulunda boş vakitlerimizi eğlenerek geçireceğimiz ayrıcalıklı bir hobi ediniyoruz.

Genç zumba kursu programımızı; sağlıklı ve fit görünümlerini korumak isteyen, dans etmeyi seven, boş vakitlerini değerlendirmek için yeni bir hobi arayan dans tutkunu gençler için özel olarak hazırladık.

Genç zumba eğitimi almaya başlayan öğrenciler, yaşıtlarına göre fiziksel olarak daha hızlı gelişim gösteriyor, sosyal becerilerini geliştirerek kendilerini daha iyi ifade ediyorlar.

genç zumba kursu

Tüm Genç Zumba Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Genç Zumba Kursu Programı

Bugüne kadar 600’ün üzerinde başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 12 saatlik Genç Zumba Kursu programımızla dans tutkunuzu sahnelere taşımanıza olanak tanıyor, ayrıcalıklı bir hobi edinmenizi sağlıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Genç Zumba Kursu Dans Akademi!

Gençlerimiz özgüveni yüksek, mutlu ve kolay sosyalleşebilen bireyler olacak! Yeteneklerini keşfetmek, bedensel ve ruhsal gelişimlerini desteklemek, günlük hayatın streslerinden onları arındırmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış genç zumba kursları ile tanışın!

çocuklar için dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Genç zumba derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından genç zumba kursları alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
genç zumba kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı genç zumba kursu

Zumba Kursu Sertifikası

Gençlerimizin aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak genç zumba kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında genç zumba eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden genç Zumba eğitimi alarak suça ortak olmayın!

genç zumba dersi

Hayatınız Çok Mu Sıkıcı?

Sınavlar, sorumluluklar derken hayatınız giderek monoton bir hal almaya mı başladı? Ev okul arasında geçen bir yaşamı nereye kadar sürdüreceksiniz?

Tekdüze bir yaşamın mutsuzluğundan kurtulamıyor musunuz? Gündelik yaşamın stresi her geçen gün sizi daha da mı içine çekiyor? Önünüze konulan hedefler size anlamsız mı geliyor? Dansla yeniden tutkularınızı açığa çıkarmaya, yaşamınıza renk katmaya ne dersiniz? Genç zumba kursları ile aradığınız keyifli aktiviteye kavuşacaksınız.

Sosyal ve eğlenceli bir ortamda dans tutkunuzu ve yeteneklerinizi açığa çıkaracak, hayatı sevmeye yeniden başlayacaksınız…

Hareketlenin, Eğlenin, Hayattan Keyif Alın!

Yeni ve ayrıcalıklı bir hobi edinin, yaşamı evin ve okulun dışına taşıyın, dans etmenin tadını sonuna kadar çıkarın…

Dans Akademi’nin büyüleyici atmosferinde sosyalleşmeye, yeni arkadaşlar edinmeye ve dans merkezli dostluklar kurmaya hazır mısınız? Genç zumba kursu ile bir yandan hayata karıştığınızı hissederken bir yandan bedeninizin sınırlarını ortadan kaldırma şansı yakalayacak, dansla özgürleşeceksiniz.

İsteyin, karar verin ve harekete geçin! Dans Akademi ile dans tutkunuzu hayatınızın bir parçası haline getirin…

genç zumba eğitimleri
gençler için zumba

Yeteneklerinizi Ortaya Çıkarın!

Küçük bir adımla büyüleyici bir dünyaya adım atmak mümkün! Genç zumba dersleri ile bedeninizin neler yapabileceğini gösterin…

İster çocuklarınızın sosyalleşmesini ister hobi edinmesini isteyin, ihtiyacınız olan her şey Dans Akademi’de! Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın ihtiyaçlarına, beklentilerine ve ilgi alanlarına göre kişiselleştirilmiş genç zumba eğitimleri ile uygulama ve pratik ağırlıklı, renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almalarının tadını çıkarmalarını sağlayın.

Eğlenmek, öğrenmek ya da hobinizle fark yaratmak istiyorsanız aramıza katılın, sahnenin tozunu beraber attıralım!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan genç zumba eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni genç zumba eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

En iyi genç zumba kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alın!

genç zumba eğitimi
meb ruhsatlı genç zumba kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı genç zumba kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir genç zumba kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun genç Zumba eğitimleri veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve genç zumba dersi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların genç zumba eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Genç Zumba Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı genç zumba dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Genç zumba dersi içeriklerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda öğrencilerimize aktarıyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda genç zumba eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Kendini dansla ifade et! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak genç zumba eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

genç zumba dersleri

Öğrenci Yorumları

Dinle, Hisset, Dans Et!

Genç zumba kursları ile sadece dinleyici değil, yerinde duramayan bir dansçı ol!

Sahne Ruhunu Bizimle Keşfedin!

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’de genç zumba dersleri ile kendinizi geliştirin!

Dans Hareketlerinizle Büyüleyin!

Genç zumba kursu ile yeteneklerinizi açığa çıkarın. Dans pisti sizi bekliyor!

gençler için dans kursu mezunları

600 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen her yaştan öğrencimize zumba dans tekniklerini ve pratiklerini anlattık.

Tam donanımlı zumba kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel genç zumba kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Zumba dersleri verdik.

Tamamen gençlerimize özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre hayatlarına yön verecek genç zumba eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarının tam zamanı!

53 Dalda Dans Eğitimi

Gençlere dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, onlara değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve hobi sahibi olmak, dans ederek okul stresinden uzaklaşmak, dansta ilerleyerek profesyonel bir kariyer sahibi olmak, konservatuvar dans bölümü okumak isteyen gençler için birbirinden keyifli genç dans kursları hazırladık! Genç yetenekler dans ederek eğlenirken aileler de genç zumba kursu ile çocuklarının mutluluğunun tadını çıkaracaklar.

Siz de vakit kaybetmeden onların ilgi alanına ve yeteneklerine uygun genç zumba kursu fırsatlarımızdan yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
genç zumba kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik genç zumba eğitimleri değil, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin genç zumba kursu eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Gençlerimizin kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir genç zumba kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Genç zumba eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece genç zumba eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
genç zumba workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, genç zumba kursları dışında da kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik genç zumba eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz genç zumba dersleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyor, dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Gençlerimizin yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Genç zumba kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

genç zumba kursları
genç zumba dersi

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize genç zumba kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Genç zumba kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor genç zumba eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

genç zumba kursu yorumlar

Genç Zumba Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Genç Zumba Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Genç zumba kursları ile dans etme tutkularını ateşleyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de zumba kursu sonrası hangi eğitimleri almalıyım diyorsanız ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına göz atın, dans etmeye devam edin!

Genç Zumba Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Genç zumba kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, genç zumba kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış genç zumba kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans tutkunlarının yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun zumba dans dersi programını oluşturmak için yetenek analizlerini yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre genç zumba kursu eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, gençlerimize odaklanan bir genç zumba kursu veriyoruz.

genç zumba kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç zumba dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Genç zumba kursu sonrası dansa devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel dans eğitimi ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Genç zumba eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, gençlerimizin kendilerini geliştirmelerine destek veriyoruz.

Daha Mutlu, Sosyal ve Özgüvenli Gençler Dans İle Yetişiyor! Genç Zumba Kursu Fırsatını Kaçırmayın!

Gençlerin en çok tercih ettiği danslardan olan zumba kursları Dans Akademi ayrıcalıklığıyla sizlerle! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, genç zumba eğitimlerinden bahsedelim. Çocuklarınıza en uygun dans kursunu bulalım, hayatınıza renk katalım…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi genç zumba kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Gençlerin ihtiyaçlarına yönelik genç zumba kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
genç zumba kursları

Hayalleri Gerçek Olsun!

Uygulamalı genç zumba kursu ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir genç yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Gençlerimizin gizli kalmış yeteneklerini genç zumba eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak genç zumba eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Genç zumba kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Genç zumba kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviye ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Genç zumba kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi genç zumba kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Zumba kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Genç zumba kursu Florya, genç zumba kursu Bahçelievler, genç zumba kursu Ataköy, genç zumba kursu Yeşilköy, genç zumba kursu Zeytinburnu, genç zumba kursu Avcılar olarak hizmet veren genç zumba kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Genç zumba kursu eğitmen kadromuz; zumba, bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi Genç Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

genç zumba kursu dans akademi

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Genç zumba eğitimi ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Genç zumba eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi ilçe ve semtlerinde Dans Akademi genç zumba kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Genç zumba kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Genç zumba eğitimleri ile hayatına hareket ve mutluluk katan yüzlerce genç.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

212

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.060 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46