Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Genç Modern Dans Kursu

Dansla Özgürlüğü Keşfet!

Kalıplarını Kır, Yeteneklerini Sergile… Genç Modern Dans Kursları Dans Akademi

Bedeninizi esnetmeye, kalıplarınızı kırmaya, dansla özgürleşmeye hazırsanız genç modern dans kursu programımıza göz atın…

Çağdaş dans tekniklerini öğrencilerimize aktardığımız genç modern dans dersleri ile kuralları yerle bir ediyor, doğaçlama dans becerilerimizi geliştirerek bedenimizin sınırlarını genişletiyoruz. Ayrıcalıklı bir hobi edinmek, dans yeteneklerinizi açığa çıkarmak ve kendinize değer katmak istiyorsanız bu kurs tam size göre!

Genç modern dans kursu; çocuklarının sosyalleşmesini isteyen ailelere yol göstermek, hobi edinmek isteyen gençlerin ihtiyaçlarına cevap vermek için özel olarak hazırlanmıştır.

Genç modern dans kursu gibi aktiviteler doğaçlama tekniklere yönelik içerikleriyle gençleri yaratıcılıklarını sergilemeye ve kendilerini sanatla ifade etmeye teşvik ediyor.

genç modern dans kursu

Tüm Genç Modern Dans Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Genç Modern Dans Kursu Programı

Bugüne kadar 300’ün üzerinde başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 12 saatlik Genç Modern Dans Kursu programımızla dans tutkunuzu sahnelere taşımanıza olanak tanıyor, ayrıcalıklı bir hobi edinmenizi sağlıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Genç Modern Dans Kursu Dans Akademi!

Gençlerimiz özgüveni yüksek, mutlu ve kolay sosyalleşebilen bireyler olsun! Yeteneklerini keşfetmek, bedensel ve ruhsal gelişimlerini desteklemek, günlük hayatın streslerinden onları arındırmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış genç modern dans kursları ile tanışın!

genç modern dans  kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Genç modern dans derslerinde uzman, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından gençler için modern dans kursları alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
genç modern dans  eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı genç modern dans  kursu

Modern Dans Sertifikası

Gençlerimizin aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak genç modern dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında genç modern dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden genç Modern dans eğitimi alarak suça ortak olmayın!

genç modern dans kursu istanbul

Kuralları Yıkmaya Hazırlan!

Gündelik hayatın sıradanlığı ve yerine getirmek zorunda olduğunuz sorumluluklar artık sizi bunaltıyor mu?

Kendinizi başka yollarla ifade etmeye ihtiyacınız mı var? Kuralsız, özgür, sınır, kalıplara sığmayan ve sınır tanımayan bir şeyler mi arıyorsunuz? Eğlenmek ve biraz rahatlamak için genç modern dans kursu programımıza göz atın, aradığınızdan daha fazlasını bulacağınızdan ve sıkıcı yaşam döngülerini geride bırakacağınızdan eminiz.

Sosyalleşmeye ihtiyacı olan, dans etmeyi seven, kendine bir hobi arayan herkese hitap eden genç modern dans kursları ile bedeniniz esneyecek, kaslarınız güçlenecek, zihniniz temizlenecek!

Özgürlük ve Esteti Bir Arada!

Bedeninizin, sizin bile farkında olmadığınız becerilerini açığa çıkarın, kendinizi müziğe bırakın, genç modern dans kursları ile özgürleşin.

Dans tutkunuzla bedeninize kulak verin, konuşarak anlatamadığınız ne varsa modern dans figürleri ile sahneye dökün! Duygularınızı ve düşüncelerinizi özgür figürlerle yansıtabileceğiniz genç modern dans eğitimleri ile hayatınızda bir farklılık yaratın. Omuzlarınıza yüklediğiniz birçok stres yükünü üzerinizden dans ederek atacaksınız.

Genç modern dans kursları hüznünüzü ve sevinçlerinizi dans figürleriyle özgürce ifade etmenizi sağlayacak!

gençler için modern dans
genç modern dans eğitimi

Hikayeni Dansla Anlat!

Dans Akademi’nin özgür ve sanat dolu atmosferinde dans etmenin ayrıcalığını ve hazzını yaşamaya hazırlanın…

İster sadece dans tutkunuzu ateşlemek, isterseniz okul stresinden kaçmak… Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın ihtiyaçlarına, beklentilerine ve ilgi alanlarına göre kişiselleştirilmiş genç modern dans eğitimi programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaklar.

Bedeninizin en güzel ifadesini Dans Akademi ile bulun, genç modern dans eğitimleri ile kendinizi keşfedin…

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan genç modern dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni genç modern dans eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

En iyi genç modern dans kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alın!

en iyi genç modern dans kursu
meb ruhsatlı genç modern dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı genç modern dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir genç modern dans kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun genç Modern dans eğitimleri veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve genç modern dans dersi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların genç modern dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Genç Modern Dans Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı genç modern dans dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Genç modern dans dersi içeriklerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda öğrencilerimize aktarıyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda genç modern dans eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Kendini dansla ifade et! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak genç modern dans eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı genç modern dans eğitimi

Öğrenci Yorumları

Dinle, Hisset, Dans Et!

Genç modern dans kursları ile sadece dinleyici değil, yerinde duramayan bir dansçı ol!

Sahne Ruhunu Bizimle Keşfedin!

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’de genç modern dans dersleri ile kendinizi geliştirin!

Dans Hareketlerinizle Büyüleyin!

Genç modern dans kursu ile yeteneklerinizi açığa çıkarın. Dans pisti sizi bekliyor!

gençler için dans kursu mezunları

300 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen her yaştan öğrencimize modern dans tekniklerini ve pratiklerini anlattık.

Tam donanımlı modern dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel genç modern dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye modern dans dersleri verdik.

Tamamen gençlerimize özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre hayatlarına yön verecek genç modern dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarının tam zamanı!

53 Dalda Dans Eğitimi

Gençlere dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, onlara değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve hobi sahibi olmak, dans ederek okul stresinden uzaklaşmak, dansta ilerleyerek profesyonel bir kariyer sahibi olmak, konservatuvar dans bölümü okumak isteyen gençler için birbirinden keyifli genç dans kursları hazırladık! Genç yetenekler dans ederek eğlenirken aileler de genç modern dans kursu ile çocuklarının mutluluğunun tadını çıkaracaklar.

Siz de vakit kaybetmeden onların ilgi alanına ve yeteneklerine uygun genç modern dans kursu fırsatlarımızdan yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
genç modern dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik genç modern dans eğitimleri değil, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin genç modern dans kursu eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Gençlerimizin kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir genç modern dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Genç modern dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece genç modern dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
genç modern dans  dersi

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, genç modern dans kursları dışında da kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik genç modern dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz genç modern dans dersleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyor, dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Eğitim Danışmanlığı

Gençlerimizin yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Genç modern dans kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

genç modern dans kursu eğitimleri
genç modern dans dersi

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize genç modern dans kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Genç modern dans kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor gençler için modern dans eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

genç modern dans  kursu fiyatları

Genç Modern Dans Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Genç Modern Dans Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Genç modern dans kursları ile dans etme tutkularını ateşleyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de modern dans kursu sonrası hangi eğitimleri almalıyım diyorsanız ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına göz atın, dans etmeye devam edin!

Genç Modern Dans Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Genç modern dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, genç modern dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış genç modern kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans tutkunlarının yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun modern dans dersi programını oluşturmak için yetenek analizlerini yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre genç modern dans kursu eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, gençlerimize odaklanan bir genç modern dans kursu veriyoruz.

genç modern dans kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç modern dans dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Genç modern dans kursu sonrası dansa devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel dans eğitimi ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Genç modern dans eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, gençlerimizin kendilerini geliştirmelerine destek veriyoruz.

Daha Mutlu, Sosyal ve Özgüvenli Gençler Dans İle Yetişiyor! Genç Modern Dans Kursu Fırsatını Kaçırmayın!

Gençlerin en çok tercih ettiği danslardan olan modern dans kursları Dans Akademi ayrıcalıklığıyla sizlerle! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, genç modern dans eğitimlerinden bahsedelim. Çocuklarınıza en uygun dans kursunu bulalım, hayatınıza renk katalım…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi genç modern dans kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Gençlerin ihtiyaçlarına yönelik genç modern dans kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
genç modern dans dersi

Hayalleri Gerçek Olsun!

Uygulamalı genç modern dans kursu ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir genç yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Gençlerimizin gizli kalmış yeteneklerini genç modern dans eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak genç modern dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Genç modern dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Genç modern dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviye ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Genç modern dans kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi genç modern dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Modern dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Genç modern dans kursu Florya, genç modern dans kursu Bahçelievler, genç modern dans kursu Ataköy, genç modern dans kursu Yeşilköy, genç modern dans kursu Zeytinburnu, genç modern dans kursu Avcılar olarak hizmet veren genç modern dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Genç modern dans kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi Genç Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

genç modern dans kursu iletişim

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Genç modern dans eğitimi ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Genç modern dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi ilçe ve semtlerinde Dans Akademi genç modern dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Genç modern dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Genç modern dans eğitimleri ile hayatına hareket ve mutluluk katan yüzlerce genç.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

235

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.175 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46