Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Genç Halk Dansları Kursu

Dansla Anadolu Turuna Ne Dersiniz?

Hangi Yöresel Dans Size Daha Uygun? Kararı Bedeniniz Versin…

Anadolu’nun zengin kültür mirasını dansla tanımak ister misiniz? Cevabınız evetse genç halk dansları kursu tam size göre!

Dans Akademi’de Ege’nin zeybeğini Karadeniz’in horonuyla, roman danslarını kaşık oyunlarıyla bir araya getiriyor, her biri ülkemize renk katan farklı dans figürlerini keyifli bir genç halk dansları eğitimi ile öğreniyor, yeni arkadaşlar ediniyor, sosyalleşiyor, dans ederek yaşadığımızı hissediyoruz. Siz de genç halk dansları kursu ile eğlenceli bir dünyaya merhaba deyin.

Genç halk dansları kursu programımızı; sosyal becerilerini geliştirmek, dans yeteneklerini keşfetmek, farklı kültürleri dans aracılığıyla tanımak ve ayrıcalıklı bir hobi edinmek isteyen gençler için özel olarak hazırladık.

Genç halk dansları kursu gibi kültürel aktiviteler ülkemizin farklı değerlerini eğlenceli bir şekilde tanımanıza imkan verirken aynı zamanda sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşmanıza yardımcı oluyor.

genc halk dansları kursu

Tüm Genç Halk Dansları Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Genç Halk Dansları Kursu Programı

Bugüne kadar 300’ün üzerinde başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 24 hafta 24 saatlik Genç Halk Dansları Kursu programımızla dans tutkunuzu sahnelere taşımanıza olanak tanıyor, ayrıcalıklı bir hobi edinmenizi sağlıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Genç Halk Dansları Kursu Dans Akademi’de

Gençlerimiz özgüveni yüksek, mutlu ve kolay sosyalleşebilen bireyler olacak! Yeteneklerini keşfetmek, bedensel ve ruhsal gelişimlerini desteklemek, günlük hayatın streslerinden onları arındırmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış genç halk dansları kursları ile tanışın!

genç halk dansı eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Genç halk dansı derslerinde uzman, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından genç halk dansı kursları alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
genç halk dansları kursu

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı genç halk dansları kursu

MEB Onaylı Sertifika

Gençlerimizin aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak genç halk dansı kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında genç halk dansları eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden genç Halk dansları eğitimi alarak suça ortak olmayın!

genç halk dansları dersi

Anadolu Kültürünü Tanımak İstemez Misiniz?

Ülkemizin farklı kültürlerini yakından tanımanın en eğlenceli yolu dans etmek! Siz de Türkiye’yi renklendiren farklı yörelerin danslarını tanımaya ne dersiniz?

Gündelik yaşamın koşturmacaları içerisinde kendinizi mutsuz hissetmeye son verin, kültürümüzün yüzlerce yıllık danslarını deneyimleyeceğiniz genç halk dansları kursu ile eğlenceli ve otantik bir dünyaya adım atın, her biri Anadolu’nun farklı değerlerini sembolize eden danslarla yaşamınıza renk katın.

Genç halk dansları eğitimi ile yaşamınıza ayrıcalıklı bir hobi kazandırın, Anadolu kültürünün zenginliğini bedeninizde hissedin…

Bir Dünyanın Parçası Olun!

Kendinizi okul ve sınav stresinin içinde kaybolmuş, hiçbir yere ait olmayan bir yabancı gibi mi hissediyorsunuz?

Dans Akademi’nin sanat dolu atmosferinde genç halk dansları dersleri ile aradığınız yeri en sonunda bulmak istemez misiniz? Genç zeybek dersleri ile Anadolu’nun değerlerine merhaba diyerek yeni bir kültür ortamına adım atın… Dünyaya ve hayata bir de yüzlerce yıllık geçmişe sahip olan dans figürlerinin ardından bakın.

Türkiye’nin dans ve sanat merkezi Dans Akademi ayrıcalığıyla kendinizi bulacağınız kültürü dans ederek öğrenin!

genç halk dansları kursları
genç halk dansları kursu

Yeteneklerinizi Açığa Çıkarın!

Sahneye çıkmanın heyecanı halk danslarının güçlü figürleriyle birleşince çok daha güzel! Siz de sağlam adımlarla geleceği yürümeye hazır mısınız?

Genç halk dansları kursları ile ister ayrıcalıklı bir hobi edinin isterseniz de dans yeteneklerinizi keşfederek profesyonel bir dansçı olmak için harekete geçin. Dans Akademi’de öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik genç halk dansları eğitimi programlarıyla hedeflerinizi gerçekleştirmenize destek oluyoruz.

Dans Akademi’ye hemen katılın, ailemizin parçası olun, genç halk dansları kursları ile edindiğiniz becerileri geleceğinize şekil vermek için kullanın…

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan genç halk dansları eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni genç halk dansları eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

En iyi genç halk dansları kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alın!

genç halk dansları kursu
meb ruhsatlı genç halk dansları kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı genç halk dansları kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir genç halk dansları kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun genç Halk dansları eğitimleri veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve genç halk dansları dersi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların genç halk dansları eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Genç Halk Dansları Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı genç halk dansları dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Genç halk dansları dersi içeriklerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda öğrencilerimize aktarıyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda genç halk dansları eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Kendini dansla ifade et! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak genç halk dansları eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

genç halk dansları dersi

Öğrenci Yorumları

Dinle, Hisset, Dans Et!

Genç halk dansları kursları ile sadece dinleyici değil, yerinde duramayan bir dansçı ol!

Sahne Ruhunu Bizimle Keşfedin!

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’de genç halk dansları dersleri ile kendinizi geliştirin!

Dans Hareketlerinizle Büyüleyin!

Genç halk dansları kursu ile yeteneklerinizi açığa çıkarın. Dans pisti sizi bekliyor!

gençler için dans kursu mezunları

300 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen her yaştan öğrencimize halk dans tekniklerini ve pratiklerini anlattık.

Tam donanımlı halk dansları kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel halk dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye halk dansları dersleri verdik.

Tamamen gençlerimize özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre hayatlarına yön verecek genç halk dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarının tam zamanı!

53 Dalda Dans Eğitimi

Gençlere dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, onlara değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve hobi sahibi olmak, dans ederek okul stresinden uzaklaşmak, dansta ilerleyerek profesyonel bir kariyer sahibi olmak, konservatuvar dans bölümü okumak isteyen gençler için birbirinden keyifli genç dans kursları hazırladık! Genç yetenekler dans ederek eğlenirken aileler de genç halk dans kursu ile çocuklarının mutluluğunun tadını çıkaracaklar.

Siz de vakit kaybetmeden onların ilgi alanına ve yeteneklerine uygun genç halk dans kursu fırsatlarımızdan yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
genç halk dansları kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik genç halk dansları eğitimleri değil, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin genç halk dansları kursu eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir genç halk dansları kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Genç halk dansları eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece genç halk dansları eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
en iyi genç halk dansları

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, genç halk dansları kursları dışında da kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik genç halk dansları eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik genç halk dansları dersleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyor, dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Gençlerimizin yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Genç halk dansları kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

genç halk dansları kursları
genç halk dansı dersi

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize genç halk dansları kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Genç halk dansları kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor genç halk dansları eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

genç halk dansları fiyatları

Genç Halk Dansları Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Genç Halk Dansları Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Genç halk dansları kursları ile dans etme tutkularını ateşleyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de halk dansı kursu sonrası hangi eğitimleri almalıyım diyorsanız ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına göz atın, dans etmeye devam edin!

Genç Halk Dansları Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Genç halk dansları kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, genç halk dansları kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış genç halk dansları kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans tutkunlarının yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun genç halk dans dersi programını oluşturmak için yetenek analizlerini yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre genç halk dansı kursu eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, gençlerimize odaklanan bir genç halk dansları kursu veriyoruz.

en iyi halk dansı kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç halk dansı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Genç halk dansları kursu sonrası dansa devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel dans eğitimi ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Genç halk dansı eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, gençlerimizin kendilerini geliştirmelerine destek veriyoruz.

Daha Mutlu, Sosyal ve Özgüvenli Gençler Dans İle Yetişiyor! Genç Halk Dansı Kursu Fırsatını Kaçırmayın!

Gençlerin en çok tercih ettiği danslardan olan halk dansı kursları Dans Akademi ayrıcalıklığıyla sizlerle! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, genç halk dansı eğitimlerinden bahsedelim. Çocuklarınıza en uygun dans kursunu bulalım, hayatınıza renk katalım…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi genç halk dansı

Eğitimlerini Planlayalım

Gençlerin ihtiyaçlarına yönelik genç halk dansı kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
genç halk dansları kursu fiyatları

Hayalleri Gerçek Olsun!

Uygulamalı genç halk dansı kursu ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir genç yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Gençlerimizin gizli kalmış yeteneklerini genç halk dansı eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak genç halk dansları eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Genç halk dansları kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Genç halk dansları kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviye ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Genç halk dansları kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi genç halk dansları kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Halk dansları kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Genç halk dansları kursu Florya, genç halk dansları kursu Bahçelievler, genç halk dansları kursu Ataköy, genç halk dansları kursu Yeşilköy, genç halk dansları kursu Zeytinburnu, genç halk dansları kursu Avcılar olarak hizmet veren genç halk dansları kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Genç Halk Dansları Kursu, Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Genç halk dansları kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Genç Halk Dansları Kursu, Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi Genç Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

genç halk dansları kursu fiyat

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Genç halk dansları eğitimi ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Genç halk dansları eğitimleri ve dans dersleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi ilçe ve semtlerinde Dans Akademi genç halk dansları kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Genç halk dansları kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

İlgi alanlarını ve dans yetenekleri Dans Akademi ile keşfeden yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

218

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.090 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46